‘اگر آنها را بازی نمی کند آنها خواهد بود furloughed’: معضل رو به لیگ برتر بازیکنان

یکs لیگ برتر کاپیتان مثل تروی Deeney مطالعه ایمنی قصد دارد برای پروژه راه اندازی مجدد در چهارشنبه بسیاری از می تواند دیده می شود خواندن به شدت گاهی اوقات تکان دادن سر خود را. آن را همیشه آسان ویدئو کنفرانس.

این طرح بزرگ به زبان انگلیسی فوتبال برگشت تا کنون آمده از طریق بسیاری از سیاسی آژيتاسيون اما می تواند در عین حال سقوط در ارقام که باید مانع اول و که در آن همه بستگی دارد: بازیکنان است.

اکثریت قریب به اتفاق از کاپیتان می خواهید به عقب بر گردیم در زمین به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما “unimpressed” با اکثر برنامه ها. آنها همچنین unimpressed آنها بوده ام کنار از مذاکرات تا کنون ساخته شده است که آنها احساس می کنید مانند “خوکچه هندی”. آنها فکر می کنند این طرح ها بیش از حد مبهم برای چیزی بسیار جدی است. واقعا وجود دارد تنها هر جزئیات برای فاز اول که غیر-تماس با آموزش.

لیگ برتر می گویند این به دلیل آن است که یک فرایند تدریجی است که باید گام به گام.

آن منجر به افزایش تعداد مقامات باشگاه گفت: چیز دیگری است.

کاپیتان مردد هستند بیش از حرکت بعدی خود را (گتی)

“اگر آنها را بازی نمی کند آنها خواهد بود furloughed.” که یک نقل قول مستقیم.

آن را به خوبی ممکن است کمی بیشتر از اهرم اما همچنین با اشاره به واقعیت از وضعیت و سردرگمی برای بازی.

این است که به تطهیر جدی نگرانی های ایمنی بازیکنان درک کرده اند.

در همان زمان Coronavirus بحران نیست فقط یک تهدید برای سلامت خود. آن را تهدیدی برای خود شیوه زندگی و معیشت.

وجود دارد مشروع معضل بیش از آنچه که خطرات بازیکنان خواهد بود مایل به گرفتن اگر آن را در غیر این صورت به معنی نیاز به مقدار زیادی از پول.

که به طور غریزی صدا پوچ و حتی عجیب و غریب اما, وحشیانه, حقیقت این است که آن را نشان دهنده “طبیعی” است که تحت تاثیر قرار گرفته بود بر کاپیتان در روز چهارشنبه. همه زندگی در حال رفتن به شامل شبیه ارزیابی نه فقط فوتبال.

این است که چرا بحث کردند – و چشم انداز 100000 پوند در هفته بازیکنان به طور ناگهانی کاهش می یابد به £2,500 یک ماه است نه خیالی.

“فوتبال یک کسب و کار مانند هر دیگر” یک مدیر ورزشی گفت: مستقل. “بر خلاف هر گونه دیگر آن است که bailed. و اگر ما تولید محصولات ما – است که بازی های ما در حال بدست آوردن پول است. شما نمی توانید پرداخت مردم به طور نامحدود.”


این فشار واقعی فراتر از دولت و یا “روحیه ملت”. فوتبال مانند هواپیمایی است که در آن یک cashflow کسب و کار. مقدار زیادی از پول می رود از طریق آن است که پول به سمت راست عقب در درجه اول بر روی بازیکن دستمزد. در حال حاضر این جریان را متوقف کرده است. بازی را متوقف کرده اند. در صورتی که همچنان برخی تخمین می زند باید به عنوان بسیاری از چهار باشگاه لیگ برتر از رفتن به اداره شده توسط پاییز. دیگران را مجبور به تصمیم گیری سخت.

این دیگر واضح و روشن به بازیکنان در روز چهارشنبه.

در حالی که ممکن است آن را آسان به تعداد هزینه آن به مراتب از آسان به تخفیف ترس از بازیکنان است.

آنها بسیار واقعی هستند و این بسیار چالش برانگیز است. آنها در نهایت یک کارگر را به یک محیط کاری امن و صحیح هستند به شدت در مورد این.

پشت-بسته-درب های مسابقات می تواند تبدیل به طبیعی جدید (رادیو فردا)

فوری ترین نگرانی در رابطه با مرحله دوم بازگشت: تماس کامل آموزش در گروه. در حالی که کاپیتان خوشحال هستند با فاز یک که شامل اجتماعی فاصله گروه پنج کار با سه مربیان است و با توجه به شروع روز سه شنبه – آنها نمی خواهند به ثبت نام در هر فرم و تا زمانی که آنها را دیده اند برنامه ای برای فاز دو. آنها به طور طبیعی بیشتر پیچیده و اتفاق نمی افتد تا هفته آینده.

بسیاری در این بازی باور متقاعد کردن آنها است که بزرگترین مانع برای برگشت بازی.

بازیکنان تفکر در اینجا بسیار ساده است. آنها می خواهند علمی اطمینان است که آن را بی خطر است که می توان آنها را راحت در اطراف خانواده خود را پس از آن.

برخی از آنها را آورده اند و خانواده و entourages به خانه های بزرگ بیش از مستند. برخی از آنها یا اعضای خانواده خود را نیز باید شرایط بهداشتی مانند آسم قرار داده است که آنها را بیشتر در معرض خطر است. دیگران شده اند پدیده هنگامی آشکار شد بیش از PFA مشاوره در افزایش خطر ابتلا به بام بازیکنان.

بازیکنان می خواهند اطمینان خود ایمنی (گتی)

اینها همه نگرانی واقعی است که بیشتر پیچیده معضل است. در عین حال آنها شده اند whatsapping یکدیگر آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و ورزش است. آنها به طور طبیعی تمایل به متناقض است. بسیاری می گویند, ورزش, خارج از منزل امن ترین محیط کار ممکن است. دیگران از خطر هشدار می دهند عطسه.

این است که چرا وجود دارد کافر خنده زمانی که آنها را غیر عملی رهنمودهای مانند تبدیل صورت خود را به دور بعد مقابله با.

برابر است که باشگاه های لیگ برتر شده اند و تلاش به فشار یک نگرش عملی است.

آنها در حال تنظیم کردن تمام مشاوره های علمی در دسترس به آنها و در حال حاضر به اطلاع بازیکنان که آموزش کامل و منطبق بر واقع هستند امن تر از رفتن به سوپر مارکت.

بود که در ملاقات با چند jibes مورد به “انتخاب” اما باشگاه ها را در مجموعه ای به پاسخ دقیق تر تحقیق بیش از چند روز آینده.

یک کاغذ سفید با STATSports – این شرکت که تولید GPS جلیقه برای 15 باشگاه لیگ برتر – نشان می دهد که تهاجم در طول جلسات آموزشی گذشته به طور متوسط 3.3 ثانیه و اکثریت کمتر از یک ثانیه است. این بطور قابل توجهی پایین تر از آستانه در که مشاوره برای جلوگیری از انقباض Coronavirus که در واقع مقدار به 15 دقیقه. آموزش حتی می تواند متناسب به ارمغان می آورد که تعداد پایین تر است.

نکته نیست که چنین مطالعات به تنهایی در حال انتظار برای کاستن از ترس. آن است که آنها یک بخشی از تصویر. باشگاه ها می خواهم به نشان می دهد آنها در حال بررسی تمام مناطق مختلف نگرانی وجود دارد ایمنی بیشتر در هر نوبت و متفاوت “ساختمان سیاه پوستان” در کنار هم قرار دارند.

همراه با به طور منظم استراحت و “زیستی-امن” محیط مانند تغییر اتاق استدلال این است که آینده در تماس با عفونت است و نزدیک به غیر ممکن است.

لیگ برتر امیدوار به بازگشت در اواسط ماه ژوئن (گتی)

این برنامه ریزی شده است برای ارائه تمام این بازیکنان در طول هفته آینده به منظور اطمینان بخشیدن به آنها در مورد گام دوم و در سیاه و سفید و چه آن را به دنبال دارد به طوری که آنها می تواند به شکل یک عکس فولر.

“آنها باید به مراتب بهتر بهداشت و درمان از هر کسی” یک منبع گفت. “آنها باید تست بیشتر از هر کسی. آنها خواهید بود برخی از امن ترین افراد در جامعه – که در برابر پس زمینه از مردم گرفتن در قطار و رفتن به کارخانه ها.”

تصویر روزمره کارگران در بسته بندی اتوبوس ها اشاره شده است. هیچ گونه ترس این است که همه را به خود علاقه مند فشار نیز خواهد بود allayed با اصرار همه چیز در حال انجام است و مطابق با بهداشت عمومی انگلستان دستورالعمل.

یکی از مقامات ارشد اجرایی باشگاه مطرح است این دیدگاه آن است که اساسا مانند ایمنی جاده. بحث این است که حوادث هنوز هم کشتن بیشتر مردم هر روز بیش از Coronavirus به همین دلیل است که محدودیت سرعت بسیار پایین در شهرستانها. این یک سازش در برابر خطر واقعی. اجرایی استدلال کرد که همین امر به بحران کنونی حتی اگر او اذعان کرد آن است که حق عاطفی زمینه اصرار بر آن است.


این کاهش به هسته اصلی سوال و معضل: دقیقا چگونه بالا آستانه برای ایمنی نیاز به.

حتی بوندسلیگا شده است عملی در این زمینه است. خود را پروتکل می گویند: “هدف این است که نه 100% پیشگیری”. آن را نمی تواند. که غیر ممکن است.

اگر آن را با توجه به یک منبع در دولت هیچ کسب و کار هرگز به عقب بر گردیم.

ایده گرفتن کاملا بازگشت به قبل از Covid فوتبال است که در نتیجه یک فانتزی و شاید برای مدت زمان طولانی.

همه چشم خواهد شد در بوندسلیگا این هفته (گتی)

وجود دارد باید سازش را ادامه دهد.

ارزیابی هر کس را چگونه بزرگ آنها می خواهند که مصالحه شود.

“وجود دارد رفتن به گسترده تر اجتماعی تغییر در راه ما فکر می کنم در مورد خطر” دولت منبع می گوید. “اگر بازیکنان نمی خواهید به بازی آنها اساسا نمی تواند فوتبال بازی تا زمانی که یک واکسن هست. من شک دارم بقیه جامعه خواهد بود.”

آن است که نه فوتبال است که در معرض درمان های مختلف آن است که آن است که در معرض همان روند تفکر که هر غیر ضروری دیگر کسب و کار.

دولت مشتاق است تا برای لیگ برتر به بازگشت (گتی)

این انگیزه اولیه ممکن است اقتصادی, بله, اما آن است و نه “طمع” به طور معمول همراه با آن است. آن را بسیار اساسی تر.

در همان زمان بازیکنان گفته شده است که آنها را نمی توان مجبور به بازگشت. دولت 14-نقطه طرح به صراحت هر گونه تصمیم گیری خواهد شد “شخصی” و شامل رضایت نوشته شده است.

بازیکنان شده است بطریقی با احتیاط از این از آنها نمی خواهید به ثبت نام در هر گونه چشم پوشی و که مطرح است این مشکل پیچیده از “مسئولیت اگر که غیر قابل تصور اتفاق می افتد”.

واضح است اما باشگاه ها را مجبور به اجازه می دهد برای فرد opt-outs. دنی رز است به دور از تنهایی در احساس به شدت در مورد این.

“من اطلاع من بازیکن به احتمال زیاد عواقب چنین تصمیم” یک عامل می گوید. “سپس من می خواهم به مبارزه با باشگاه از طرف او.”

یکی از این عواقب ممکن است بسیار عملی تر. یک بازیکن نمی خواهد قادر به فروش خود در زمانی که این است که یک بازیکن در بازار است. باشگاه مبارزه خواهد به خرید. این است که به احتمال زیاد بهترین قرارداد آنها می توانید برای برخی از زمان.

آن را فقط یک مسئله پیچیده فکر کردن.

باشگاه به سهم خود خواهد بود و باز در مورد این. بسیاری از منابع معتقدند که این بازیکنان همان خواهد شد. آنها حفظ اکثریت می خواهید برای رفتن به عقب و در آلمان کسانی که با نگرانی به احتمال زیاد فقط همراه با هم تیمی.

بازگشت به بوندسلیگا است به احتمال زیاد برای اثبات نفوذ (AFP)

آلمان خود را ثابت کند می تواند تاثیرگذار است. اگر بوندسلیگا بازی ها را با حداقل مشکلات آن را باعث تغییر در تفکر است. آن را همه احساس می کنید بیشتر “عادی”.

بخشی از گسترده تر مشکل این است که آن را درگیر یک تغییر به زندگی پس بی سابقه ای که از نظر روانی هر گونه تغییر در آن احساس می کند مانند یک خطر است.

میزان خطر, اما در نهایت آنچه که همه در حال رفتن به باید قبول.

این واقعیت جدید برای آنچه که ممکن است یک دوره جدید از فوتبال است. آن می آید با معضلات. بزرگترین است در کسانی که در قلب از ورزش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>