ممکن است آن را موفق ترین مداخله بانک مرکزی در تاریخ: بدون انجام خیلی بیشتر از صدور یک اطلاعیه مطبوعاتی در ایالات متحده فدرال رزرو تبدیل به یک بیماری همه گیر محور بحران وام و اعتبار به شکستن رکورد سیل از اعطای وام. پس چرا بسیاری از سرمایه گذاران نگران ؟ برخی از ترس که بانک مرکزی صرفا معامله بحران نقدینگی در حال حاضر برای پرداخت بدهی بحران بعد. دیگران فکر می کنم که بدهی های جدید رونق لایه در بالای یک دهه از سنگین تغذیه سوخت استقراض را تولید می کنند به اصطلاح زامبی ها — شرکت های باقی مانده در بی پایان بدهی که مرده وقتی که می آید به رشد اقتصادی است.

1. منظورتون از نقدینگی و پرداخت بدهی?

برای وام گیرندگان شرکت ها نقدینگی به معنی توانایی برای پیدا کردن پول مورد نیاز برای پرداخت بدهی یا از درآمد خود را جریان و یا در بازارهای وام و اعتبار. اعسار به معنی نداشتن بدهی است که بیش از حد بزرگ به بازپرداخت. شرکت می تواند در زیر اگر آنها فاقد هر دو یکی است. قرض گرفتن پول به پرداخت بدهی های قدیمی چون شما از پول نقد است چگونه مشکلات نقدینگی می تواند تبدیل به پرداخت بدهی مشکلات.

2. این است که آنچه فدرال رزرو بود ؟

نگاه یکی از راه های بله — آن کمک شرکت های بعضی ها که بودند خطرناکی وزن با بدهی و دیگران که نمی تواند سودآور باشد در حالی که برای شناور ماندن با اضافه کردن ادامه بدهی. نگاه راه دیگر گرچه فدرال رزرو مانع از وحشت بیش از همه گیر اقتصادی اختلال تبدیل به یک مالی جهانی بحران. اعلام آن که آن را به کمک شرکت های بزرگ با خرید وام های کوتاه مدت به عنوان شناخته شده تجاری کاغذ طیف گسترده ای از اوراق قرضه شرکت های بزرگ (از جمله برخی که اخیرا کاهش داد و به آشغال وضعیت) و باند تبادل وجوه معامله (ETFs) باعث 180 درجه ای در بازار برای بسیاری از انواع وام و اعتبار. بانک مرکزی اعتبار backstop برای شرکت های بزرگتر تقسیم شده است به $500 میلیارد برنامه برای خرید بدهی های جدید و یکی دیگر از $250 میلیارد ثانویه تسهیلات برای خرید اوراق قرضه در حال حاضر موجود در بازار و ارز داد و ستد وجوه است که شامل سرمایه گذاری-درجه و اوراق قرضه.

3. نتیجه چه بود ؟

سرمایه گذاری اوراق قرضه درجه در فروش رکورد سرعت: صدور صدر $1 تریلیون اواخر ماه مه به بالاترین سطح خود تا کنون در حالی که junk bond عرضه نیز افزایش یافت. با توجه به تسریع سرعت, شرکت, بدهی خالص افزایش می دهد در هر نقطه از $500 میلیارد تا 1 تریلیون دلار در این سال با توجه به بی تحلیلگر Noel Hebert. حتی برخی از کسب و کارهای سخت ترین ضربه گیر هستند و به راحتی جمع آوری بدهی برای ساخت یک نقد جنگ قفسه سینه. کارناوال Corp. و نروژی کروز خط Holdings Ltd فروش اوراق قرضه تضمین شده توسط قایق و سلیمان مشتاق به سرمایه گذاران است. هواپیمایی که مبتنی هواپیما و لغو پرواز برگشت نقدینگی. خطوط هوایی دلتا مطرح شده بیش از 10 میلیارد دلار از مارس از جمله از یک باند فروش و دو وام های بلند مدت و سپس بازگشت به بازار اوراق قرضه هفته بعد پنج سال نا امن ارائه. هتل هایی که دیده اند اشغال جست و خیز هستند binging بدهی به عنوان به خوبی. بانک مرکزی امریکا شرکت تحلیلگران پیش بینی است که درجه سرمایه گذاری های شرکت اضافه خواهد شد حدود 1.3 x و 0.9 x ناخالص و خالص اهرم سه ماهه چهارم این سال است.

4. که با شرکت های نیاز دارد ؟

هیچ کس نمی داند پس از آن معلوم نیست چه دوره این بیماری همه گیر خواهد شد. سریع کشف یک واکسن یا قوی بازیابی پس از پایان مستندات را افزایش خط پایین در حالی که یک موج دوم از عفونت می تواند تخلیه آنها. بنابراین بسیاری از شرکت ها در حال قرض گرفتن به عنوان آنجا که سرمایه گذاران در حال حاضر به قرض دادن آنها اغلب با رسم پایین گردان خطوط اعتباری ارائه شده توسط بانک ها و متقاعد کردن وام دهندگان خود را برای به اجرا درآوردن به اصطلاح پیمان. Vail Resorts, Inc. اعطا شد دو سال تاخیر در کلید سنجش عملکرد توسط بانک ها است که اجازه رفت و آمد مکرر اپراتور و سپس به جمع آوری 600 میلیون دلار تامین مالی.

5. پس مشکل چیه ؟

برای یک چیز, فدرال رزرو ممکن است صرفا با تاخیر یک موج بزرگ از ورشکستگی — و کسانی که در کسب و کار شکست می تواند دردناک تر پایین جاده به دلیل شرکت در این دوره اضافه شده اند بدهی و سوخته از طریق پول نقد. (از سوی دیگر به تأخیر انداختن ورشکستگی ممکن است معادل “مسطح منحنی” برای ویروس — اجتناب از اوج که می تواند پایمال دادگاه و بازار راه Icu بودند در معرض خطر غرق.) یکی دیگر از نتیجه احتمالا بیشتر وخیم است که در حال نزع شرکت ها زنده نگه داشته توسط بانک مرکزی largess تبدیل شدن به آنچه اقتصاددانان تماس زامبی.

6. که برای تلفن های موبایل … بد ؟

حتی قبل از Covid یک دهه آسان پول و نرخ بهره پایین در حال حاضر افزایش تعداد زامبی شرکت با توجه به تحقیقات علمی (Adalet McGowan et al 2017). اصطلاح زامبی ابداع شد برای توضیح “دهه از دست رفته” در ژاپن از 1990s شروع شد. تعریف زامبی ها متفاوت است اما به صورت اصلی آنها با شرکت های ناپایدار ترازنامه که آیا کسب درآمد به اندازه کافی برای پوشش پرداخت بهره. اقتصاددانان و تحلیلگران وال استریت انتظار می رود تعداد the walking-dead به افزایش است.

7. چه آسیبی انجام می دهند ؟

زامبی شرکت های کمتر سرمایه را به سرمایه گذاری و ادغام هستند و کمتر قادر به رشد است. در همان زمان توسط حلق آویز بر روی آنها می تواند مسدود ظهور سالم رقبا. یک تعداد انگشت شماری از زامبی می تواند سوختگی کل صنایع ساخت یک افزایش در صفوف خود یکی از بزرگترین نگرانی برای قوی بهبود اقتصادی.

8. گزینه ها چه هستند ؟

برای, برخی, بسیار وجود دارد که بانک فدرال می تواند در مورد این در حال حاضر پس از شرکت ها در حال حاضر انباشت اشیاء بدست آمده در بدهی زیر بانک مرکزی نذر به backstop بازار. دیگران استدلال می کنند برای تغذیه به یک مسیر متفاوت است. در مارس 24, نامه ای به کنگره, 200 دانشگاهیان رهبری تحصیلات تکمیلی دانشگاه استنفورد کسب و کار پروفسور جاناتان Berk نام وام برنامه با هدف شرکت “یک اشتباه بزرگ است.” بهتر است به تمرکز کمک کند به طور مستقیم در زندگی مردم چک به چک که شغل خود را از دست می دهد. سياستگذاران حال قمار است که اگر آنها جلوگیری از ورشکستگی آنها نیز بهبود چشم انداز اشتغال. فکر این است که شرکت ها زنده نگه داشته نقدینگی ماسک را به سلامت و استخدام دوباره کارگران است.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات