مرد تصویر حمل یک اتهام جناح راست تظاهر به ایمنی در مرکز لندن گفت: جورج فلوید خواهد بود اگر امروز زنده افسران در ما عمل کرده بود با همان حس فوریت.

عکس از پاتریک هاچینسون بلند کردن مرد به دور از درگیری در روز شنبه بود که به سرعت گسترش در سراسر اینترنت – با حزب کارگر فلورانس Eshalomi تماس با لحظه “قدرتمند نماد” در میان یک آخر هفته را بدست آورد و اقدام مستقیم از جناح راست تظاهرکنندگان و ضد نژاد پرستی در ایران ،

در حال حاضر آقای هاچینسون که گفت: او با حضور در تظاهرات به نگه داشتن دیگران از مشکل است گفت: Channel 4 News, او می خواهد “برابری برای همه ما”.

او گفت: “اگر سه تن دیگر از افسران پلیس که در اطراف ایستاده زمانی که جورج فلوید بود به قتل رساندند تا به حال فکر در مورد مداخله مانند آنچه ما انجام دادیم جورج فلوید خواهد بود امروز زنده است.”

“من فقط می خواهم برابری برابری برای همه ما است. در حال حاضر شمال ناعادلانه متعادل و من فقط می خواهم همه چیز عادلانه بود – برای بچه ها و نوه من” آقای هاچینسون اضافه شده است.

یک مربی شخصی آقای هاچینسون گفت: او با حضور در این رویداد را با دوستان خود یک گروه امنیتی و کارشناسان هنرهای رزمی برای محافظت از ضد نژادپرستانه فعالان در ماه مارس از طریق سرمایه است.

مداخله او آمد در راه خانه که راست معترضان که قبلا شده بود متمرکز در لندن میدان پارلمان درگیری با یک گروه از جوان مردان سیاه و سفید. همانطور که آقای هاچینسون انجام یک مرد جدا شده و دور دوستان خود کار می کرد برای عقب نگه داشتن جمعیت.

Jamaine Facey یک مربی شخصی بود که در میان این گروه گفت: “برای من نبودم حفاظت از او – من حفاظت از بچه های ما. من حفاظت از آینده خود را به خاطر من می دانستم که قاضی نمی خواهد که دیده می شود آنچه در گذشته اتفاق افتاده.. من صرفه جویی در بچه های ما در آینده”.

در یک مصاحبه جداگانه با ITV News, آقای هاچینسون افزود: “من حتی نمی فکر می کنم دو بار در مورد انجام آن فقط یک غریزه من نمی بینم رنگ من فقط دیدم یک انسان روی زمین احتمالا در آینده به پایان برسد.”

می آید پس از افسران ساخته شده بیش از 100 دستگیری در سراسر این دوره از روز که دیدم ماموران مجروح راست حامیان بریتانیا و انگلیسی دفاع لیگ در وستمینستر.

در میان کسانی که دستگیر شد 28 ساله که تبدیل خود را در بعد از گرفتار شدن در دوربین ادرار کردن در یک بنای یادبود برای PC کیت پالمر – افسر که درگذشت حفاظت و مجلس در طول پل وست مینستر در حمله تروریستی از 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات