اگر MLB نمی خواهد مجازات Astros بازیکنان مخالف کوزه آماده به دل کردن عدالت خود به خود

“من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به یک راحت چند در خفاش برای بسیاری از کسانی که در پسران و نباید آن را,” Cleveland Indians پارچ مایک Clevinger گفت: در ماه گذشته.

“من می خواهم لاغر نسبت به بله” لس آنجلس داجرز پارچ راس نورسته به خبرنگاران گفت: جمعه وقتی پرسید که آیا او خواهد رسید Astros خمیر را بر روی هدف اگر با توجه به فرصت است. “در زمان مناسب و مکان مناسب … آره این امر می تواند در ذهن من است.”

چنین بحث ناراحت جدید Astros مدیر گرد و خاکی بیکر به اندازه کافی است که او ساخته شده یک پیشگیرانه دادخواستی به MLB برای محافظت از بازیکنان خود را.

“من بسته به لیگ سعی کنید برای قرار دادن یک توقف به ظاهر عمد قصاص است که من شنیدن در مورد” بیکر گفت: روز شنبه. “در بسیاری از موارد در زندگی شما نوع مواخذه هنگامی که شما به عمد هر چیزی. من فقط امیدوار است که این لیگ قرار می دهد یک توقف به قبل از این کسی صدمه دیده می شود … این خوب نیست برای بازی. این خوب نیست برای بچه ها به آن را ببینید. من فکر می کنم هر دو متوقف کردن نظرات و همچنین جلوگیری چیزی قبل از آن اتفاق می افتد.”

آن را به عنوان اتفاق می افتد, اولین تیم به بازی بازی های Astros در سال 2020 خواهد بود که آخرین تیم که بازی آنها در سال 2019: اتباع واشنگتن. کمتر از چهار ماه پیش از اتباع outlasted آستروس در هفت بازی به برنده سری جهانی. در فوریه. 22 آنها را هر یک از دیگر در ورزشگاه آنها به اشتراک گذاری هر بهار Ballpark را از کف سواحل است.

اگر اتباع’ کوزه احساس تعهد به بقیه بیس بال برای ارسال فوری و بی تردید پیام به Astros آنها آشکار آن احساسات در روز شنبه یک هفته قبل از گریپ فروت لیگ بازکن.

در حالی که Clevinger را سرخپوستان و نورسته را داجرز هر دو را از دست داده به آستروس در postseason — سرخپوستان در سال 2018 بخش سری داجرز در سال 2017 World Series — اتباع واقع مغلوب آستروس ممکن است همان انگیزه ای برای قرار دادن انزجار خود را در بالا و داخل صفحه نمایش.

“من ممکن است آواز لحن های مختلف اگر آنها می خواهم به ضرب و شتم ما در بازی 7” گفت: اتباع مسکن دانیل هادسون که انداخت گام نهایی در جهان سری متمسک. “وجود دارد در حال رفتن به [تنگ] که احساس آنها را مجبور به انجام چیزهای که. اما برای من شخصا نمی بینم هر نقطه در حال انجام است. [آستروس] آنچه را که آنها انجام داد. آنها کسانی هستند که در حال رفتن به باید با آن زندگی می کنند.”

MLB تحقیق آستروس در بر داشت آنها با استفاده از خود را غیر قانونی ثبت نام-سرقت طرح — که در آن مخالفت فو’ نشانه های به سرقت رفته بودند با استفاده از یک میدان مرکز و دوربین نظارت تصویری و سپس رله به Astros hitters با کوبیدن بر روی یک سطل زباله می تواند نشان می دهد این نوع از زمین در طول سال 2017 و 2018 فصل اما این که این طرح مورد استفاده قرار گرفت در سال 2019.

تیم آستروس ضرب و شتم در حالی که با استفاده از علامت-سرقت طرح “ممکن است یک مسئله بزرگتر با آنها از ما” گفت: اتباع مسکن تنر Rainey. “آنها ممکن است کینه. و اگر آنها را اداره کند و آن را بین خود. من قصد ندارم بگویم این است که رفتن به فراموشی سپرده شود اما ما هنوز به حرکت می کند.”

جای تعجب نیست, شنبه آورد یکی دیگر دور تازه ای از سولفات سمت Astros از سراسر بازی leaguewide حمله بر یک تیم است که سابقه ای در ورزش در تاریخ معاصر است. Chicago Cubs سوم baseman کریس برایانت شد آخرین به خالی کردن در Astros خواستار اقدامات خود را یک “رسوایی” و انتقاد از این تیم عذرخواهی در روز پنج شنبه به عنوان فاقد “صداقت” و یا “اصالت.”

“اگر آنها را دریافت نمی گرفتار” برایانت گفت: “آنها می خواهم هنوز هم می تواند آن را انجام می دهند.”

داجرز نزدیک کنلی یانسن به نام Astros,’ ثبت نام-سرقت طرح “بدتر از قمار بدتر از استروئیدها” نامیده می شود و مجازات دست توسط MLB — که شامل 5 میلیون دلار جریمه و از دست دادن چهار premium پیش نویس میدارد — “ضعیف ترین مجازات در تاریخ این ورزش است.”

آستروس برای اولین بار گزارشی در انتقاد با shortstop کارلوس کوریا در جداگانه مصاحبه با MLB Network و Astros ضرب و شتم خبرنگاران انفجار داجرز مرکز fielder کودی Bellinger برای این ادعا Astros دوم baseman جثه Altuve “سرقت” در سال 2017, AL جایزه MVP از دونده تا هارون قاضی نیویورک یانکیز. Altuve با توجه به کوریا یکی از تعداد انگشت شماری از Astros hitters در سال 2017 که شرکت در این طرح است.

“هر آنچه که مردم می گویند [درباره ثبت نام-سرقت طرح] ما را که روی چانه. این اشتباه بود. ما باید به خود که” کوریا گفت. “اما هنگامی که شما ایستاده در مقابل دوربین و شما سعی کنید به پاره کردن یکی از هم تیمی های من بود که …. که نمی تواند به خوبی نشستن با من. همه ما که در محل باشگاه وانجمن دانم Altuve تمامیت رفتن به دست نخورده بود. چرا که او به دست آورده است که MVP و هیچ کس نمی تواند آن را دور. هنگامی که شما ایستاده وجود دارد و می گویند نهفته است در من تیمی که زمانی که من به چیزی می گویند.”

“کمیساریای گزارش به وضوح می گوید در سال 2019 هیچ چیز اتفاق افتاده است. آن را مستقیم-بیس بال تا بازیکنان با استعداد بازی بازی بیس بال” کوریا گفت. “و شما باید با جسارت به خبرنگاران گفت آره, آنها, فریب داد, از آنجا که ما شنیده سوت? طرفداران سوت در بازی. طرفداران در حال سوت زدن در همه زمان ها در بازی است. چه سوت چیست ؟ بنابراین نمی رفتن وجود دارد گفتن به خبرنگاران گفت که ما متقلب و همین حالا برو بالا MLB تحقیقات وکلا این گزارش هنگامی که وجود دارد بدیهی است که هیچ چیز در جریان است.

“و آنها برنده مسابقات قهرمانی. و [سوزوکی است] هنوز هم صحبت در مورد آن ؟ لذت بردن از خود را در حلقه. لذت بردن از هم تیمی های خود را. لذت بردن از آنچه شما انجام. تبریک به شما بچه ها. شما بچه ها بازی بهتر از ما بود. که در آن بود.”

Astros پارچ جاستین Verlander تا حدودی cryptically گفت: شنبه او انتظار کسب اطلاعات بیشتر به چکه کردن “برای مدت طولانی” در مورد این طرح و به نظر می رسد اشاره به انتظار MLB گزارش تحقیقی به 2018 Boston Red Sox زمانی که او گفت: “بدیهی است که ما می دانیم که وجود دارد اطلاعات بیشتر در آینده در مورد تیم های دیگر. که در آن که منجر به آنچه اتفاق می افتد من نمی دانم … من نمی خواهم به تلقین کردن در مورد سازمان های دیگر.”

MLB است در این موقعیت با کوزه آشکارا گمانه زنی در مورد حفاری Astros hitters در این فصل در بخشی به دلیل آن تصمیم به اعطای مصونیت به Astros بازیکنان در طول بررسی است. با وجود این واقعیت این گزارش نام این طرح “بازیکن محور” تنها بازیکن نام در آن را به عنوان یک شرکت کننده بود کارلوس Beltran یک hitter وظیفه تعیین شده برای سال 2017 Astros که این زمستان بود نام مدیر New York Mets.

Beltran اخراج شد توسط متس در پی گزارش گیری در سومین مدیر به از دست دادن شغل خود را از این رسوایی پیوستن به آستروس’ A. J. Hinch و Boston Red Sox را الکس کورا دومی از آنها بود نیمکت مربی برای سال 2017 Astros و همچنین نامگذاری شد در این گزارش به عنوان یک اصل آمر.

کمیسر راب مانفرد دفاع می کرد تصمیم به اعطای بازیکنان ایمنی گفتن خبرنگاران در اوایل این ماه در سه ماهه صاحبان جلسات “ما یک تصمیم در هوستون بررسی که به منظور برای ما به دریافت حقایق است که ما نیاز, کسی تا به حال به ایمنی. که یک رمان فکر می کردم …. من تو را دیدم که به عنوان یک خاص [استراتژی] به منظور کمک به ما در رسیدن به پایین رفت.”

مانفرد را یکی دیگر از فرصت برای دفاع از این انتخاب زمانی که او در دیدار خبرنگاران روز شنبه در رسانه های روز, رویداد, در آتلانتا بریوز جدید بهار مجتمع آموزشی در بندر شمالی Fla.

عدم وجود نظم و انضباط برای Astros بازیکنان باقی می ماند یک نقطه درد برای برخی از بازیکنان در تیم های دیگر. صحبت با خبرنگاران در پاسخ به سوال دادگستری داجرز پارچ الکس چوب گفت: “کسی آن را به دست خود [با حفاری یک Astros خمیر] و آنها را وادار به تعلیق در بیشتر بازی ها از هر کدام از آن بچه ها رو برای بزرگترین رسوایی تقلب در 100 سال است. آن را بسیار جالب وقتی که اتفاق می افتد چون من مطمئن هستم که چگونه آن را به پایان خواهد رسید تا بازی کردن.”

در مورد خواسته مخالفت با کوزه به طور بالقوه هدف قرار دادن Astros hitters Verlander گفت: “من فکر می کنم کمیساریای روشن ساخته است در چند فصل گذشته که پرتاب یک توپ بیس بال در کسی عمدا یک فرم مناسب از اقدامات تلافی جویانه در بازی … مشکل این است که بدانیم اگر آن را بر روی هدف است یا نه, اما من حدس می زنم که شما بیا و بگو من میخوام آیا آن را بر روی هدف,’ سپس شما می دانید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>