اگر MLB بازده بازیکنان در سلامت خواهد بود در خطر است. که باید چیزی با ارزش.

قبلی نوامبر صاحبان استخدام شهر نیویورک وکیل به نام ریچارد Ravitch به خود رئیس مذاکره. وینسنت می دانستند Ravitch بود مشاوره به صاحبان رفتن به جنگ با این بازیکنان زمانی که توافق دسته جمعی تمام شده در پایان سال 1993. او می دانست که این یک ایده بد است. اما صاحبان سوخته کار پس از از دست دادن از دست دادن و از دست داشتن صدها میلیون دلار پس از اتهام تبانی چند سال قبل می خواستم به اتحادیه کردن یک بار و برای همه است.

“یک اشتباه” وینسنت گفت: پس از آن. “همین Fehr [اتحادیه اجرایی مدیر] دشوار است مذاکره اما او در معقول ، ما نیاز به کار با او و نه علیه او.”

صاحبان طرفه با Ravitch. آنها اخراج وینسنت در سپتامبر سال 1992 منصوب Milwaukee Brewers صاحب جوانه Selig به عنوان سرپرست کمیسر و ظرف مدت سه هفته از پایان CBA پیشنهاد یک قرارداد جدید است که شامل حقوق و دستمزد و کلاه. بازیکنان شدیدا اعتراض کرد. همه ما می دانیم چه اتفاقی افتاد بعد از این که: صاحبان اقدام که در تابستان به اعمال حقوق و دستمزد, فلیپ فلاپ, بازیکنان رفت و در اعتصاب و 1994 سری جهانی محو شد.

تنها پس از صاحبان امضا کرده بود “جایگزینی بازیکنان” بهار زیر و سپس فدرال قاضی دادگاه منطقه Sonia Sotomayor صادر شده یک دستور در مقابل صاحبان آیا این اعتصاب پایان. بازی بیس بال, حضور, رفت 20 درصد که فصل آن زمان سال برای بازی به بهبود می یابند.

وینسنت شده بود درست است. که همه ما به ارمغان می آورد به امروز.

با وجود برخی از تماس های نزدیک بیس بال تا به حال صلح کار از سال 1995. هر کس در هر دو طرف به نظر می رسید برای یادگیری یک درس در مورد سازش. در واقع بیس بال است تنها ورزشی است که تا به حال به نوعی از کار توقف از آن به بعد اگر چه اکثر آنهایی اخیر آغاز شده توسط صاحبان قفل کردن بازیکنان است.

در حال حاضر ما در یک منحصر به فرد خصمانه کار محیط زیست است. بیس CBA منقضی می شود در پایان سال 2021 و مدتها قبل از رمان coronavirus همه گیر شروع شد rumblings که مذاکرات داره به مشکل باشد. اتحادیه ناراحت است که بازیکنان کهنه که نمی superstars تا به حال مشکل در سال های اخیر پیدا کردن کار به عنوان عوامل و اغلب مجبور به ثبت نام در یک سال قرارداد پس از فصل آغاز شده است. بازیکنان نیز ناراحت است که تیم حفظ ستاره جوان در افراد زیر سن قانونی تاخیر در دسترسی خود را به آژانس رایگان برای یک سال اضافی.

است پایین جاده. برخورد با این تابستان است که در اینجا-و-اکنون موضوع به دلیل بیس بال است که به امید شروع فصل چهارم جولای. شمار تدارکات باید کار می کرد, اما چقدر به بازیکنان پرداخت خواهد شد واضح است که برای رفتن به میدان نبرد دوباره.

این موضوع به نظر می رسد به حل و فصل شده است در ماه مارس در مدت کوتاهی پس از خاموش شدن آغاز شد که بازیکنان و صاحبان توافق کردند که بازیکنان پرداخت می شود در یک سرشکن اساس معنی اگر بیس بال تا به حال یک نیم فصل (که در حال حاضر هدف) بازیکنان را دریافت 50 درصد از حقوق خود را. در حال حاضر آن را تبدیل به آشکار است که اگر بیس بال شروع می کند در ماه ژوئیه آن را انجام خواهد داد بدون طرفداران صاحبان می خواهید به مذاکره مجدد. بدون درآمد در آینده از فروش بلیط امتیازات یا پارکینگ صاحبان می خواهید این بازیکنان به توافق 50-50 تقسیم درآمد که بیشتر آن خواهد آمد از تلویزیون قرارداد. بازیکنان این را به عنوان یک درپوش حقوق و اعتراض قاطعانه از لحظه ای که ایده این بود که شناور.

Snell می تواند با استفاده از یک ویرایشگر و یا روابط عمومی و مشاور است. کسی که برنامه ریزی شده را به بیش از 7 میلیون دلار در این فصل قصد ندارم به ایجاد مقدار همدردی. اما بسیاری از آنچه او گفت دقیق است: بازیکنان خواهد شد در معرض خطر و آنها توافق کرده اند که برای قطع پرداخت.

چقدر بازیکنان پرداخت می شود اگر آنها توافق کردند به تقسیم درآمد غیر ممکن است می دانم, اما نیز وجود دارد یک مسئله مهم درگیر در اینجا. 1994 اعتصاب اتفاق افتاده است به این دلیل که صاحبان اقدام به طور یک جانبه اعمال حقوق و دستمزد کلاه. بیس بال تنها بزرگ, ورزشی, بدون درپوش حقوق اگر چه تعادل رقابتی مالیاتی — بهتر شناخته شده به عنوان مالیات لوکس — دارای پیشتر از هزینه های بزرگ پول تیم تا حدودی.

تونی کلارک مدیر اجرایی بازیکنان MLB انجمن گفت: اتحادیه نمی خواهد به توافق برسند درآمد-تقسیم حتی برای یک فصل به دلیل سابقه می تواند خطرناک باشد. نیز وجود دارد که سوال از renegotiating یک معامله است که تا به حال شده است به توافق در ماه مارس است.

بیس بال تا به حال کار صلح برای 25 سال گذشته در بخش بزرگی چون رهبری در هر دو طرف می داند چگونه حق وینسنت بود در مورد آسیب های انجام شده توسط 1994 اعتصاب: یک جهان از دست رفته سری شبح جایگزینی بازیکنان طرفداران’ انزجار با هر دو طرف است.

اگر بیس بال نمی تواند یک فصل به دلیل تدارکات به نوبه خود می تواند غیر ممکن است همه را درک خواهد کرد. اما اگر پول مسئله یک سال پس از MLB گزارش رکورد درآمد حاصل از $10.7 میلیارد دلار وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از خشم.

به عنوان است که تقریبا همیشه مورد که وجود دارد این است که یک کار توقف در ورزش پخش خواهد شد فشار از انتقاد. آنها بیشتر قابل مشاهده و متوسط فن می یابد حقوق خود را خیره کننده. اما در اینجا یک واقعیت: صاحبان مراتب بیشتر ثروتمند و نمی محدودی درآمد پنجره. بیشتر آنچه که به عنوان اسنل اشاره کرد البته کمتر از فصاحت صاحبان نمی تواند قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر و نمی خواهد به زندگی می کنند در برخی از فرم قرنطینه.

آن همیشه آسان به سرزنش “حریص میلیونرهای.” اما بیشتر از نه حریص “میلیاردرهای” بیشتر در گسل. که در سال 1994. که این مورد در حال حاضر.

ادامه مطلب بیس بال پوشش:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>