به عنوان ووهان coronavirus گسترش در سراسر جهان شهر نیویورک محله چینی ها همچنان شلوغ با دادن چه مقدار به یک جمعی شانه در صورت شیوع است که مقامات بهداشتی کرده است.

روز دوشنبه فقط قبل از این وزارت امور خارجه آمریکا تحت فشار قرار دادند آن هشدار سفر به چین درجه یک, خیابان باقی مانده پر شده است. مغازه ها باز بودند با فروشندگان دورهگرد بد گویی کردن رولکس و گوچی کیسه های. Gleaming پکن اردک آویزان در ویندوز از رستوران ها که خود را به نظر نمی رسد به می خواهید برای مشتریان.

در حالی که برخی از پیاده دیده می شود می تواند با پوشیدن ماسک های جراحی به عنوان آنها رفت و در مورد روز خود را نزد غیر معمول نیست در شلوغ و یاد محله در مرکز شهر منهتن. اگر هر چیزی, مردم, نیست, ماندن در میان شیوع بسیار به عنوان نشان خود را nonchalance با یک افسر پلیس شنید به دیگری گفت: “چینی مشغول است و امروز نه ؟

“من بوده ام در اینجا از آنجایی که من یک کودک بود” گفت: Elyaher رویز 30 ساله زندگی می کند که در کوئینز اما با این نسخهها کار در همسایگی گفت: مستقل پس از چیدن منظور از اردک در رستوران مورد علاقه خود را در کانال خیابان.

و اشاره کرد که یک ویروس نیست اولین چیزی که او می خواهم به اندیشیدن قبل از خوردن ناهار آقای رویز گفت: با این وجود او نیست بیش از حد نگران سلامت ترساندن است که هنوز هم احساس می کند نیمی از دنیا دور: “من فقط رفتن به انجام چیزهایی که من همیشه و که شامل غذا خوردن در رستوران من می خواهم.”

پیاده عبور در خارج از محله چینی ها بازار ماهی (کلارک Mindock/مستقل)

این ووهان coronavirus ادعا کرده است حداقل 81 زندگی در چین از ماه دسامبر هنگامی که آن را به نظر می رسد که شروع به آلوده کردن مردم در یک بازار در ووهان.

شیوع شامل برآورد نشان می دهد که بیش از 2900 نفر قراردادی به این بیماری در سراسر جهان از جمله 44 در خارج از چین در حداقل چهار ایالت آمریکا و فرانسه و کانادا و استرالیا. انگلستان گزارش شده است که نظارت بیش از 1000 نفر است اما تا کنون نه تا به حال یک مورد تایید شده از ویروس.

در ایالات متحده یک مورد تایید شده است در ایالت واشنگتن دو در کالیفرنیا یکی از ایالت آریزونا و یکی در ایالت ایلینوی است.

در شهر نیویورک حداقل پنج نفر شده اند قرنطینه با برخی از کسانی که به تازگی از سفر به چین خود منزوی به مقامات هشدار داده اند آن را تنها یک ماده از زمان تا زمانی که یک مورد تایید شده است که در این شهر است.

“این اجتناب ناپذیر است که ما باید کسی که مثبت با کروناویروس گفت:” دکتر Oxiris Barbot نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان.

اما در چینی پرنیان باقی مانده است مبارز اگر بی تفاوت نیست.

“اگر آن را به اتفاق می افتد, من قصد دارم به آن را به عنوان آن می آید” گفت: Eric Lee زندگی می کند که در محله چینی ها.

که می گویند آن است که خیلی زود اعلام coronavirus بین المللی بهداشت و درمان اضطراری – ژانویه 23

Mr لی ایستاده بود در خارج از فروشگاه های مواد مخدر که یکی از دوستان او صاحب. او گفت: صاحب مغازه دیده است اندکی افزایش در تقاضا اما برخی در نزدیکی داروخانه ها در حال حاضر دو برابر و یا سه برابر قیمت های خود را به صورت ماسک که باید کمی شواهد علمی بودن و موثر در حفاظت در برابر ویروس ها (صاحب مغازه خودش لبخند زد اما کاهش یافته است به نظر برای این مقاله).

“بهتر است به امن تر از متاسفم” آقای لی در ادامه با اشاره به ماسک. “اما من فکر می کنم آن را درام-رانده شده.”

چندین مغازه داران و یا کارگران در مصاحبه های مستقل در خیابان کانال مشابه گفت: آنها نگران است. از کسانی که بیان نگرانی یا که گفت: خود را به مشتریان بالقوه نگران بودند تهدید به نظر می رسد خفیف.

ری مون کار کرده است که در محله چینی ها برای حدود چهار سال بود که در میان کسانی که به گفته او “کمی نگران” اما motioned خارج به جریان بی پایان از مردم در پیاده رو.

“برخی از مردم از ترس آنها با پوشیدن ماسک” آقای مون گفت. “اما آن را در شهر نیویورک است. مردم همه جا هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im