اگر سواران مراقبت زیادی در مورد حیوانات, چرا آن را فدرال برای جلوگیری از دوپینگ?

چرا باید آن را فدرال کیفرخواست برای جلوگیری Jason Servis و Jorge Navarro از صدمه زدن اسب? این سوال باید سلامت هر خوب و با تجربه هندلر. در “ورزش از پادشاهان” نمی تواند به نظر می رسد به اصلاحات خود را از درون بنابراین یک بار دیگر خودی به نظر می رسد به مراقبت بیشتر در مورد اسب سوء استفاده — در این مورد نیویورک هیئت منصفه. خوب. شاید اگر کسی در باد تا 10 سال در یک Rikers همراه در کنار Harvey Weinstein اسب در نهایت گرفتن یک استراحت.

Servis شده است drugging “تقریبا تمام racehorses تحت کنترل خود” با توجه به اتهامات صادر شده توسط دادستان فدرال برای منطقه جنوبی نیویورک. این اتهام را نمی خواهد آمد به عنوان یک شگفتی به هر کسی که در مسابقه. Servis را اسب داشته اند بسیار بعید است جهش در عملکرد هیچ کدام بیشتر از حداکثر امنیت رفت از $16,000 ادعا مسابقه برای اول پایان محل در کنتاکی دربی قبل از رد صلاحیت در بهار گذشته. سوء ظن و شایعات بی اساس در مورد Servis شده اند شایع برای چندین سال.

پس از آن وجود دارد ناوارو, معروف با نام مستعار “آب مرد” که اسب را آزمایش مثبت برای کوکائین در آهنگ در نیوجرسی و فلوریدا و بود که به حالت تعلیق از مسابقه در فلوریدا به مدت 60 روز و ممنوع برای کل 2013-14 فصل خلیج تمپا فراز برای drugging جرائم مربوط به نیم دوجین مانت. در عین حال او موفق به حفظ رونق در این ورزش به سمت راست تا زمانی که او دستگیر شد و به عنوان بخشی از دولت فدرال پرونده 27 نفر از جمله مربیان دامپزشکان و توزیع کنندگان مواد مخدر.

Servis و ناوارو به عنوان به خوبی به عنوان دیگر تحت تعقیب هستند و البته حق به اصل برائت. اما شارژ اسناد و پر از جزئیات از جمله گزیده ای از wiretaps که خون خود را بجوشانید تا زمانی که آن را شاخه های مستقیم به قشر مغز است. اسب گفته شد تغذیه ناخواسته داروهای با نام هایی مانند “قرمز اسید” و “منجمد درد” به ماسک خود را التهاب و بهبود عملکرد خود را. در ناوارو را انبار اسب قرار گرفتند و به چیزی به نام “خیس” یک کوکتل از افزایش دهنده شات به معده خود را از طریق یک لوله مجبور کردن حنجره و مری است.

[فدرال شارژ اسب مسابقه مربیان دامپزشکان بیش از ‘گسترده فاسد,’ دوپینگ طرح]

در یک تماس را ره بین دو ناوارو را underlings یکی از آنها گفت: “شما می دانید که چگونه بسیاری از f—— اسب او f—— کشته و خراب است که من ساخته شده ناپدید می شوند؟”

در بهار 2019, ناوارو برنده 2.5 میلیون دبی طلایی شاهین با یک اسب به نام X Y جت 8 سال gelding که تا به حال تحمل چندین عمل جراحی زانو. قبل از مسابقه با توجه به کیفرخواست ناوارو به تجربه مکرر عکس از چیزی به نام “میمون است.” او می گوید در یک wiretap: “من آن را به او را از طریق 50 تزریق. من آن را داد به او را از طریق دهان است.”

در ژانویه X, Y, جت قابل توجه قهرمان دو سرعت از حمله قلبی درگذشت و پس از یک روال می تازد.

یکی دیگر از استراق سمع قطاری ناوارو صحبت کردن در مورد چگونه همکار مربی Servis به او هشدار داده است که یک مسابقه رسمی در انبار منطقه ای که در آن هر دو آنها ذخیره می شود و تجویز مواد مخدر برای اسب خود را. ناوارو بود ممنون که سر بالا چرا که در غیر این صورت رسمی “را گرفتار کرده ایم سنجش ما f—— پمپ و پمپاژ و کالایی هر f—— horse [که] امروز اجرا می شود.”

پس از بررسی مشقت بار اتهامات ملی مسابقات اسبهای تروبرد رئیس انجمن الکس Waldrop با صدور بیانیه ای خواستار آنها را “شنیع.” بله آنها هستند. اما آنچه به همان اندازه نفرت انگیز است که مدتها قبل از کیفرخواست مقدار زیادی از مردم تا به حال به دلیل مشکوک Servis و ناوارو نمی شد مراقبت از خود را متکی به اتهام. صاحبان اسب — افراد ثروتمند که نیازی به بردن و در آن برای هیجان — stabled اسب خود را با آنها به هر حال.

X Y جت بود شرکت متعلق به یک همکاری که شامل Rockingham در مرتع پرورش احشام و Gelfenstein مزرعه. آنها می دانستند که gelding تا به حال تحت سه عمل جراحی زانو چیپس اما ناوارو شتافت و او را در بهار گذشته به هر حال. اسب بود “مودی” به عنوان ناوارو بستری در یک نقطه است که مردم از ترس او را داماد. باید او را در خلق و خوی. آن شده نمی تواند ،

[از 2019: کالیفرنیا در نظر غیر قابل تصور: لغو مسابقات اسب سواری در سانتا آنیتا پارک]

Servis روت حداکثر امنیت برای گری و مری غرب شده اند که در این بازی برای 30 سال است. آنها می دانستند Servis برنده درصد شد فوق العاده بالا: 45 درصد در گلف استریم یک فصل 40 درصد و یا بهتر است در بلمونت پارک و Monmouth. شده اند باید خود را آهسته تازد روش.

در این ورزش قدرتمند ائتلاف از سواران مانند سوارکار اسب دوانی شدن باشگاه و آب هی جو داد صوتی, بهترین نیت برای حیوانات.

تعدادی از سواران و horsewomen خانواده مانند آرتور هنکاک شده اند مبارزه برای صفر دارو تحمل و بازگشت به آب جو و یونجه. دیگران را به نام ملی بر بدن حاکم برای جایگزینی تدریجی دولت, مسابقات, سازمان خود را شل انضباطی سیستم. پیشنهاد کنگره قانون خواهد ایجاد یک نهاد مستقل آژانس ضد دوپینگ.

اما هیچ کدام از آن خود می شود در قلب مشکل است. هیچ یک از آن را در وجدان.

برای یک چیز, مواد نام در کیفرخواست بیشتر طفره رفت تست مواد مخدر. دیگر هیچ یک از این پیشنهادات می تواند به جلوگیری از یک مربی از overworking و بیش-مسابقه اسب. ناوارو وارد اسب در 1,480 مسابقات از سال 2018 تا 2020, Servis در بیش از 1,080.

قبل از هر اندازه گیری می تواند موثر واقع توجیه است متوقف شود. سی اسب به حال منجر به مرگ خرابی در سانتا آنیتا سال گذشته — و آن را فقط باران در پیگیری به عنوان بسیاری از صاحبان خواهم بگویم. در سال 2018 به طور متوسط نزدیک به 10 اسب در هر هفته مرده در آهنگ های در سراسر امریکا به مراتب بالاتر مرگ و میر بیش از همتایان خارج از کشور.

خوب horsepeople باید به صورت اخلاقی محاصره و کاملا اجتناب از کسانی که به آنها مشکوک از drugging و پوشش صدمات. شما نمی نیاز به یک مثبت تست مواد مخدر و یا کیفرخواست به تعلیق آنها را از خود اتحاد حرفه ای, شما, شخصی, شرکت, خود را پرورش میریزد و خود را در اصطبل. شما می دانید که آنها چه کسانی هستند. هر کس در انبار منطقه می داند. آنها کسانی هستند که نیاز به یک قانون به انجام کار درست توسط یک اسب است. آنها کسانی هستند که با ثبات بیش از حد بسیاری از مانت و نژاد آنها را بیش از حد اغلب و درمانی آنها را بیش از حد.

جلوگیری از توزیع آنها اسب است. فقط متوقف شود. نگاهی به کمر برگشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>