فرماندار نیویورک اندرو کومو حمله کرده است رئیس جمهور coronavirus پاسخ گفتن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به “کار” به جای تماشای تلویزیون.

عقب و جلو تفسیر بین فرماندار و رئیس جمهور آغاز شده و در دوران آقای کومو روزانه کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

در این جلسه فرماندار انتقاد از رئیس جمهور برای خروج از آن همه در ایالات متحده برای آزمون ساکنان و سرمایه گذاری coronavirus پاسخ در حالی که در همان زمان قرار دادن فشار بر روی آنها به بازگشایی شده است.

“دولت باید این دولت باید, دولت باید این. بله. چه حمایت شما داده متحده ؟ هیچ کدام. منظورم این است چگونه می توانید که حتی می شود ؟ چگونه است آن را حتی قابل قبول به عنوان یک استراتژی ؟ آن کار نمی کند” آقای کومو گفت.

“آیا آنها این تعهد عظیم و با توجه به آنها هر گونه منابع به آن را انجام دهد” وی افزود: مرجع متحده نیاز برای کمک های فدرال. “دولت فدرال نمی تواند پاک کردن دست های خود را از این و بگو:” اوه متحده مسئول تست.’ ما نمی توانیم آن را انجام دهد. ما می توانیم آن را بدون فدرال کمک کند.”

رئیس جمهور و آقای کومو یک ستیز رابطه اما در هفته های اخیر آنها را به خوبی با هم کار برای جلوگیری از گسترش Covid-19 در نیویورک فعلی کانون ویروس برای ما.

قبلا آقای کومو رئیس جمهور برای کمک به دولت را از دستیابی به فن ارسال USNS راحتی در بیمارستان کشتی و تبدیل Javits مرکز به یک بیمارستان صحرایی. اما او همچنین با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای بودن در تست و ارائه لوازم متحده است.

انتقاد از آقای کومو در روز جمعه موجب یک سری از توییت عصبانی از رئیس جمهور.

“فرماندار کومو باید زمان بیشتری را صرف انجام و زمان کمتر ‘شکایت’. خارج وجود دارد و کار انجام می شود. توقف صحبت کردن! ما ساخته شده است شما هزاران نفر از تخت بیمارستان است که شما لازم نیست و یا استفاده به تعداد زیادی از فن های است که شما باید به حال و کمک به شما با … تست که شما باید انجام دهند” آقای ترامپ نوشت. “ما داده اند نیویورک به مراتب بیشتر پول کمک و تجهیزات از هر دولت دیگر تا کنون & این بزرگ مردان و زنانی که انجام این کار هرگز به شما می گویند با تشکر. شماره شما خوب نیست. کمتر صحبت و بیشتر عمل!”

توییت در طول Mr کومو را در نشست خبری تشویق فرماندار برای بیان دقیقا آنچه که او فکر فدرال پاسخ.

“اول از همه اگر او را به نشستن در خانه و تماشای تلویزیون شاید او باید برای رفتن به محل کار, حق,” او گفت:. “اجازه دهید نگه داشتن احساسات و سیاست از این. و نفس شخصی, اگر ما می توانیم. به دلیل این است که در مورد مردم و آن را در مورد کار ما است.”

یک حمله از رئیس جمهور بود که دولت فدرال ارائه نیویورک با بیشتر تخت بیمارستان از دولت به پایان رسید تا با استفاده از.

در پاسخ آقای کومو گفت: او در حال حاضر “تحسین” رئیس جمهور اقدام سریع در تغییر Javits مرکز و در آوردن USNS راحتی. اما او افزود: درخواست برای بیشتر تخت بیمارستان آمد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, پیش بینی یک سازمان تحت دولت فدرال است.

“برای او می گویند به هر کسی خوب شما با تکیه بر پیش بینی و پیش بینی های اشتباه بودند. آنها خود را پیش بینی آقای رئیس جمهور! بنابراین ما احمقانه برای تکیه بر خود را پیش بینی آقای رئیس جمهور” فرماندار مورد سوال است.

وی افزود: گزارش های متعدد از CDC و کاخ سفید را coronavirus گروه ضربت حمایت تعداد تخت بیمارستان نیویورک می تواند نیاز.

“تعدادی از طرح ها را از او. از او. بنابراین او باید این گزارش را بخوانید او مسائل” آقای کومو گفت. “بنابراین پیش بینی بود. آنها رئیس جمهور را می بینی.”

استدلال پشت, نیویورک, نیاز کمتر تخت بیمارستان از ابتدا پیش بینی شده بود چرا که اجتماعی فاصله اقدامات کار می کرد برای کمک به صاف دولت منحنی آقای کومو اضافه شده بنابراین اصلی پیش بینی نشده بودند ملاقات کرد.

فرماندار اخراج کردن از این انتقادات را به دولت رفت او در حال حاضر رئیس جمهور برای کمک به در طول بحران چندین بار.

“چه هستم من قرار است انجام دهید ؟ ارسال یک دسته گل از گل؟” آقای کومو پرسید. “آنها بسیار مفید … گفت: با تشکر از شما, با تشکر از شما, با تشکر از شما, با تشکر از شما. رئیس جمهور نمی خواهند به کمک در تست. او می خواهد به می گویند: “من به اندازه کافی”. هیچ یک از ما انجام داده اند به اندازه کافی. آن را بیش از. ما باید خیلی بیشتر انجام دهد.”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات