اگر طرفداران مجاز برای حضور در بازی های NFL در این سال آنها را ملزم به پوشیدن ماسک

NFL گفت: این موضوع که آیا طرفداران خواهد بود مجاز برای حضور در بازی در آینده 2020 فصل به طور منظم خواهد شد ساخته شده, شهر, شهرستان, بر اساس محلی دستورالعمل ها و محدودیت. برخی از تیم ها در حال حاضر باید گفت که هیچ طرفداران اجازه خواهد داشت حداقل در ابتدا از این فصل است. تیم های دیگر اعلام کرده اند کاهش می یابد صندلی ظرفیت اگر طرفداران مجاز به حضور در همه.

شده است انتظار می رود که هر یک طرفداران مجاز به NFL استادیوم در این فصل تحت محلی دستورالعمل خواهد بود موضوع را به بالقوه اقدامات اجباری, ماسک متوسط چک علامت غربالگری اجتماعی-فاصله مورد نیاز مانند شطرنجی صندلی الگوها و تماس با ما سازش است. روز چهارشنبه رسانه های اجتماعی اعلام تایید ماسک-پوشیدن به عنوان یک leaguewide مورد نیاز است.

لیگ همچنین گفته است که ردیف صندلی در هر ورزشگاه نزدیک به زمینه بسته خواهد شد مگر اینکه کامل استادیوم های مجاز است. کسانی که صندلی را پوشش داده و می تواند مورد استفاده برای نمایش آرم حامی و تیم یا لیگ پیام.

Rookies را آغاز کرده اند که گزارش این هفته به برخی از تیم ها در اردوگاه های آموزشی تحت سلامت پروتکل توسعه یافته توسط لیگ و بازیکنان NFL انجمن. NFL و اتحادیه بازیکنان به توافق یک تست طرح که توسط بازیکنان تست خواهد شد روزانه به مدت حداقل دو هفته از اردوگاه های آموزشی; تست فرکانس کاهش می یابد می تواند به هر روز دیگر پس از آن بسته به رای مثبت آزمون. لیگ توافق برای از بین بردن پیش فصل بازی به عنوان NFLPA پی بود.

NFL را فصل به طور منظم برنامه ریزی شده است برای شروع سپتامبر. 10.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de