‘اگر کسی به شما می گوید که تاریخ آنها با استفاده از یک توپ کریستال’: زمانی که ما واقعا می توانید انتظار coronavirus به پایان ؟

تیوی اولین مورد از coronavirus منتقل شده در انگلستان گزارش شده در ژانویه 31. یک ماه بعد وجود دارد که بیش از 2000 مرگ و میر در سراسر کشور.

در تلاش برای مبارزه با این افزایش در موارد نخست وزیر بوریس جانسون توصیه های عمومی برای اتخاذ یک سیاست اجتماعی “فاصله” که شامل کار از خانه که در آن ممکن است و نه انجام هر گونه غیر ضروری سفر.

کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی مردم بیش از سن 70 سالگی و در زنان باردار نیز گفته شده است که از 21 مارس آنها باید خود منزوی در خانه برای یک دوره 12 هفته است.

اما دولت انتظار coronavirus به رفته در 12 هفته ؟ آقای جانسون گفت: او معتقد است که بریتانیا می تواند “به نوبه خود جزر و مد” در برابر شیوع این بیماری در سه ماه و “ارسال coronavirus بسته بندی” اما نکرده اند و مشخص تر در مورد چگونه است که به دست خواهد آمد.

در همین حال بریتانیا ارشد علمی مشاور آقا پاتریک blue palace hotel گفت: “قرار دادن مطلق جدول زمانی در همه چیز ممکن است” و دیگر گزارش راه های نزدیک شدن به شیوع مانند به سادگی اجازه می دهد مردم برای توسعه “گله ایمنی” شده اند را به عنوان نیاز به یک مقدار دیگر هم منجر شود – بیشتر شبیه به یک سال است.

پس چگونه می تواند ما واقعا انتظار شیوع کروناویروس به ادامه در انگلستان و چه پیشنهادی استراتژی خروج به منظور بازگشت به زندگی عادی ؟

هنگامی که coronavirus بود ؟

“این غیر ممکن است برای قرار دادن یک تاریخ در آن” دکتر سیمون کلارک استاد سلولی و میکروبیولوژی در دانشگاه مطالعه می گوید مستقل. “منf هر کسی به شما می گوید که تاریخ آنها خیره به یک توپ کریستال. واقعیت این است که می خواهد با ما برای همیشه به خاطر آن گسترش یافته است در حال حاضر.”

دکتر کلارک می گوید آن است که به خصوص به چالش کشیدن به دلیل آن می تواند اقامت در افراد بدون نشان دادن هر گونه علائم و سپس رفتن به گسترش آن شخص است. “وجود دارد هیچ دلیلی برای گفتن [ویروس] نمی خواهد ادامه خواهد داد به انجام این کار در آینده”.

دکتر جینا Macciochi یک مدرس دانشگاه در ایمونولوژی در دانشگاه ساسکس موافق آن است که سخت به برآورد تاریخ: “این یک سوال ما احتمالا می خواهید به دانستن پاسخ به و من شک دارم کسی می داند برای مطمئن شوید که آن را به عنوان بسیاری از عوامل بستگی دارد. من می خواهم بگویم ما در حال حاضر نمی دانم.”

رابرت دینگولل استاد علوم اجتماعی در دانشگاه ناتینگهام ترنت توصیف این وضعیت به عنوان “غیر ممکن است به هر علمی قابل توجیه جدول زمانی”.

مایکل سر محقق ارشد در بهداشت جهانی در دانشگاه ساوتهمپتون می گوید تخمین می زند ساخته شده است به خصوص دشوار است زیرا coronavirus رمان ویروس. “مشکل با هر گونه مدل سازی و یا پیش بینی آینده این است که به طور کامل ویروس جدید و مقیاس این بیماری همه گیر بی سابقه است در حافظه زندگی.

“میزان جهانی شدن و بین المللی اتصال به گونه ای است که “پایان بازی” بسیار دشوار است برای پیش بینی با قطعیت است.” اگر چه سر کار می گویند او امیدوار است در “چند ماه آینده” موارد می تواند محدود و “کاهش به سطوح بسیار پایین تر”.

“با این حال آمدن زمستان معناداری وجود دارد و نگرانی در مورد افزایش شدید در coronavirus موارد است. این می تواند همزمان با شروع فصل آنفولانزا است و زمانی که بیمارستان ها و GPs به طور سنتی تحت فشار و حتی بیشتر است.”

می تواند یک مستند کاهش گسترش یابد ؟

در دیگر کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا مقامات اجرا بسیار سختگیرانه تر اقدامات لازم برای مبارزه با گسترش قرار دادن هر کس تحت مستند و تنها اجازه می دهد تعداد کمی از مردم به ترک خانه در مورد شرایط اضطراری و یا به دست آوردن مواد غذایی و پزشکی است.

چنین اندازه گیری کار در انگلستان برای کوتاه شدن طول عمر از coronavirus? Dr Macciochi می گوید مهار این ویروس در این راه بستگی دارد چگونه به خوبی استراتژی های گرفته شده توسط مردم است.

“اما حتی پس از آن هنگامی که ما با قرار دادن این اقدامات به محل ما هیچ ایده چگونه برای,” او می گوید. “و اگر ما مردم اجازه بازگشت به حالت عادی سرعت بیش از حد آن می تواند نتیجه معکوس. اگر ما کامل مستند برای یک دوره کوتاه هنوز هم وجود دارد شانس آن را نمی خواهد به اندازه کافی.”

می تواند ما یک واکسن برای coronavirus?

انگلستان ارشد پزشکی استاد مشاور کریس Ersin گفت: “در دراز مدت به وضوح یک واکسن است که یکی از راه های خروج از این است و همه ما امیدواریم که اتفاق خواهد افتاد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است”.

دکتر کلارک موافق است که کلید مبارزه با کروناویروس خواهد بود که توسعه یک واکسن. “این چیزی است که رفتن به کنترل همه چیز است. ما می تواند به توسعه راه های کنترل علائم بیش از حد, اما آنها تنها درمان آنها نمی خلاص شدن از شر آن.”

اولین کسی داده می شود تجربی coronavirus واکسن در ایالات متحده آمریکا اتفاق افتاده در هفته گذشته بعد از محققان اجازه داده شد به جست و خیز حیوانات معمول مرحله تست.

اگر واکسن داده می شود به اندازه کافی از مردم (بیش از 60 درصد) در این کشور را توسعه دهد آنچه شناخته شده به عنوان “گله ایمنی’ معنی این ویروس نمی تواند گسترش به راحتی در آینده است. این گله ایمنی نیز می شود (controversially) به دست آورد و تنها اجازه می دهد این ویروس به گسترش به طور گسترده ای و اجازه دادن به فرد سیستم ایمنی بدن ساخت تا در پاسخ به این ویروس.

استاد دینگولل می گوید: “Coronavirus خواهد بود بومی در جمعیت های انسانی (مانند آنفلوانزای فصلی) تا زمانی که امن و واکسن موثر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقیاس انبوه به فشار آن را.

“ما انجام داده اند این کار را با آبله و برای انجام آن با فلج اطفال. پیشرفت های خوبی ساخته شده اند که با واکسن سرخک و اگر آن را تا به حال شده است برای این های اخیر ضد vax, کمپین,” او اضافه می کند.

اما دکتر کلارک هشدار این نیست به عنوان ساده به عنوان آن را برای تلفن های موبایل. “با واکسن شما باید برای ایجاد یک پاسخ ایمنی است که محافظ به اندازه کافی – هر پاسخ ایمنی را انجام خواهد داد. آن است که قادر به محافظت در برابر عفونت های بعدی وقتی که اتفاق می افتد.

“البته [این واکسن] نیز به امن و آن را به طور طولانی مدت به اندازه کافی. آن را بی معنی است مردم با دادن مصونیت برای چند ماه.”

او می گوید وجود دارد پس از آن دیگر مشکل تولید واکسن به مقدار کافی و به سرعت به اندازه کافی. “من به یاد مردم ما شده است تلاش برای پیدا کردن واکسن HIV برای بهترین بخشی از 40 سال,” او می گوید.

استاد Macciochi و آقای سر برآورد واکسن می تواند در هر نقطه بین 12 و 18 ماه وارد بازار شد.

“این می تواند شکست در هر بخش در طول محاکمه” می افزاید: دکتر کلارک.

وجود دارد هر راه حل ؟

استاد Macciochi می گوید خیلی از چند هفته آینده شامل خواهد شد “و انتظار” راه کشورهای دیگر در سراسر جهان رسیدگی به همه گیر – برای دیدن چگونه آنها پاسخ دهند و نتایج استراتژی های خود را.

“من اعتقاد دارم که همه چیز شروع به گرفتن بهتر در چین و [ما] می توانید نگاه برای ویروس های دیگر برای سرنخ اما از آن است که گسترش سریعتر از ویروس های مشابه به دنبال اجتناب ناپذیر خواهد شد که در آن به چسبیدن به اطراف در حالی که برای” او توضیح می دهد.

آقای رئیس می گوید: برای اینکه دولت استراتژی باید شامل بیشتر تست از مردم در بریتانیا: “[ما نیاز] بهبود تشخیص به خصوص گسترده توانایی تست کسانی که در حال حاضر آلوده شده است.

“[آن] را تا حد زیادی کمک کند با این پاسخ تلاش و ما امیدواریم که برای دیدن این در بریتانیا و کشورهای دیگر طی هفته های آینده,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de