اگر یک کسب و کار است که هنوز بسته در این نقطه در بحران آن را احتمالا دائمی

اما ما نیست مورد ضرب و شتم ویروس. و با آن پول کمک مالی در حال اجرا خشک یک گزارش جدید از آنلاین نقد و بررسی سایت Yelp را نشان می دهد که به عنوان سالمترین کسب و کار بازگشایی شد و صفوف دائمی تلفات باید دارای عقاید آن را در حال حاضر به احتمال زیاد بیش از این که یک بسته کسب و کار است که برای همیشه رفته است.

از اواسط ماه جولای 55 درصد از 132,500 همه گیر دوران تعطیلی در Yelp در حال حاضر دائم. آنلاین سایت بررسی پایگاه داده شامل صدها مصرف کننده-مواجهه با صنایع از تبر پرتاب و مزه کردن شراب به cabinetry و فروشندگان قایق و تنها تعداد تعطیلی که تایید شده اند با Yelp از کاربر عملیات تیم و یا گزارش به طور مستقیم با کسب و کار’ مالک.

نوپای بازیابی وارد حیاتی دوره است. در ماه های آینده انقضای اجاره خواهد شد و نیروی بسیاری از کسب و کار را به وجودی گیری گفت: دانشگاه هاروارد و پژوهشگر فوق دکترا مایکل Stepner که به طور گسترده دنبال عملکرد کسب و کار در coronavirus عصر.

“کسب و کار نیاز به تصمیم می گیرید, آیا من تجدید اجاره در فضا برای یک سال دیگر؟’ این واقعا سخت است برای یک سال تعهد به پرداخت اجاره هنگامی که کسب و کار در حال بسته شدن را برای بار دوم و با هیچ پایانی در چشم به این ویروس” Stepner گفت.

“دیگر این طور موقت بسته شدن رفتن بیشتر از آنها دائمی تبدیل خواهد شد,” او اضافه شده است.

دائم زیان بالاترین در رستوران بخش هر دو کلی و نیز نسبت به تعطیلی موقت Yelp از داده تیم علمی یافت می شود. حساب های خرده فروشی برای یک راه باریک از آسیب به عنوان کوچکتر اما سخت-ضربه بخش مانند زیبایی شب زنده داری و تناسب اندام.

نمونه distressingly آسان برای پیدا کردن. اخبار جستجو برای عبارت “بسته شدن دائم” به سرعت تبدیل به خسته کننده باشد. با هر از دست داد, کسب و کار, قطع, جامعه, روابط عمیق تر و عمیق تر.

ضرر و زیان شده اند بالاترین در گردشگری-سنگین متحده مانند هاوایی و نوادا و همچنین متحده بودند که ضربه سخت شیوع مانند آریزونا و تگزاس و نیویورک.

“این داده ها نشان می دهد که آسیب های اقتصادی همچنان به تجمع گفت:” آدم Ozimek اقتصاددان ارشد در Upwork. “آنها پنهان شده بودند توسط یک موج بازگشت کارگران از موقت اخراج در دو ماه گذشته اما اگر شما نگاه فراتر از تیتر اعداد روشن است ما از جنگل است.”

این ضرر و زیان می تواند کوه متحده به عنوان حرکت به عقب به مستند و فدرال کمک های اولیه اجرا می شود. داده ها از OpenTable نشان می دهد رستوران فعالیت در آمریکا را آغاز کرده است به قطع دوباره پس از برخی از ایالت’ تهاجمی بازگشایی استراتژی فرار بی پروا به یک تشدید شیوع بیماری های ویروسی.

در یک جداگانه تجزیه و تحلیل داده ها از پیشرو و دستمزد پردازنده ADP اقتصاددانان یافت حقوق و دستمزد برنامه حفاظت از حال افزایش اشتغال بین 1.4 و 3.2 میلیون نفر در طول مختصر آن وجود دارد. که به معنی موقت برنامه اختصاص به همان اندازه به عنوان نیمی از بخش خصوصی سود کار خود را دیده می شود بین آوریل و ژوئن. به عنوان برنامه خود را اجرا می کند البته افرادی که اشتغال آن تضمین شده یک بار دیگر ممکن است پیدا کردن خود را بیکار.

هفتگی اداره آمار بررسی دادهها توسط موبایل Tedeschi, سر تجزیه و تحلیل مالی در Evercore ISI نشان می دهد اشتغال کاهش یافته است از آنجا که وزارت کار را خوش ژوئن شغل گزارش. این نکات کار سود می تواند شروع به تبخیر در ماه های آینده به عنوان موقت اقتصادی آسیب دائمی می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de