Idris Elba تست مثبت برای coronavirus: ‘در حال حاضر زمان برای همبستگی’

بازیگر Idris Elba دارای آزمایش مثبت برای کروناویروس گفت در توییتر تصویری که او هیچ علائم اما جدا شده است.

این بازیگر به اشتراک گذاشته شده به روز رسانی در دوشنبه گفتن طرفداران در یک فیلم: “پس نگاه – امروز صبح من برخی از نتایج آزمایش را برای coronavirus و آن را به عقب آمد مثبت است. آره و آن را بمکد.

“گوش کن من انجام خوب است.”

البا همسرش گفت: سابرینا Dhowre نشده است و تست شده است اما “انجام خوب” بیش از حد.

“من نمی باید هر گونه علائم. من تست کردم چون متوجه شدم در معرض کسی که تا به حال نیز آزمایش مثبت,” او اضافه شده است. “من در روز جمعه گذشته که در آنها آزمایش مثبت است. من قرنطینه خودم کردم و نتایج بلافاصله کردم و نتیجه را امروز.”

البا دیگران خواست تا اقدامات احتیاطی لازم گوید: “این جدی است.

“در حال حاضر زمان به واقعا فکر می کنم در مورد اجتماعی فاصله شستن دست های خود را… فراتر از آن مردم وجود دارد خارج وجود دارد که نشان و علائم است که می تواند به راحتی گسترش آن است.

“بنابراین در حال حاضر زمان واقعی به واقعا هوشیار در مورد شستن دست های خود را و نگه داشتن فاصله خود را خوب است؟”

البا و Dhowre اطلاع خانواده و همکاران که در حال “حمایت”.

“شفافیت است که احتمالا بهترین چیز برای این در حال حاضر” البا اضافه شده است. “اگر شما احساس بد شما احساس می کنید مانند شما باید آزمایش می شود و یا شما بوده ام در معرض انجام کاری درباره آن. همه درست است ؟ آن را واقعا مهم است.

“ما در یک تقسیم جهان در حال حاضر. همه ما می تواند احساس آن است. آن بوده است bulls***. اما در حال حاضر زمان برای همبستگی. در حال حاضر زمان برای فکر کردن در مورد هر یک از دیگر. وجود دارد بسیاری از مردم که زندگی را تحت تاثیر قرار شده است از کسانی که از دست داده اند و مردم آنها را دوست دارم به افرادی که حتی نمی آن را داشته باشد و معیشت خود را از دست داده اند.

“این واقعی است.”

البا گفت که او خواهد شد به اشتراک گذاری به روز رسانی بیشتر به عنوان زمان می رود.

“اقامت مثبت و دمدمی نمی,” او اضافه شده است.


کلمات “نه ادریس” شروع روند در توییتر در مدت کوتاهی پس از Elba اعلام به عنوان طرفداران ارسال پیام پشتیبانی به بازیگر.

وندل پیرس که ستاره دار با البا در سیمتوییتی: “تمام بازیگران از سیم آرزوهای ما برادر @IdrisElba به خوبی به زودی به عنوان او مبارزه می کند این ویروس. مراقبت و سلامت است.”

بازیگران تام هنکس و ریتا ویلسون نیز تشخیص داده شده است با Covid-19 باقی می ماند و در انزوا در استرالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>