ایسلند کامل Coronavirus پناه

جهان, گردشگری, نقاط داغ به تدریج بازگشایی بعد از مستند, اما آنها به نظر نمی آید بسیار جذب می کند. رفتن به ساحل نیاز به فاصله از parasols و فراموش کردن در مورد نوشیدنی های خدمات, در حالی که یک شهر در اروپا ممکن است به معنای نگه داشتن یک ماسک در حالی که خرید. نه به ذکر است این قرنطينه بودن اعمال به حد وارد شده و عفونت به سختی یک راه عالی برای شروع یک تعطیلات. بهداشت عمومی تبدیل شده است به یک عامل بزرگ در گردشگری: “Covid-رایگان” جدید پنج ستاره امتیاز.

اگر یک مقصد خاص است که ممکن است تبدیل به یک ایده آل گریز از Covid-19 آن را در ایسلند. این جزیره کوچک ملت — جمعیت 360,000 — مدت زیادی است شناخته شده برای آن خیره کننده مناظر, منظره شمال, چراغ گدازه غارها و دیگر مناظر برجسته نشان می دهد مانند بازی تاج و تخت. به تازگی آن را به دست آورده و به ستایش دیگران به عنوان یک coronavirus مورد مطالعه با داشتن آن نگه داشته شیوع تحت کنترل و بدون اعمال کثیف و یا اژدهایی مستند. و آن را ممکن است به خوبی نشان می دهد راه را برای کشورها در تلاش برای برقراری تعادل بین wooing بازدید کنندگان و اجتناب از عود در موارد.

از آغاز شیوع ایسلند ایستاده بود از بسیاری از اروپا با داشتن یک فعال همه گیر طرح توجیهی آماده و چسبیده به آن است. کشور شروع تست به طور گسترده ای برای Covid-19 فوریه و حتی قبل از آن اعلام شده مورد. و حتی آن را آزمایش نشان داد افرادی که هیچ نشانه همکاری با ریکیاویک-شرکت بر اساس نام رمزگشایی ژنتیک به انجام این کار.

ایسلند آزمایش قرار گرفته است و بیشتر مردم سرانه بیش از هر جای دیگری. توسط quarantining و ردیابی تماس از موارد مثبت این کشور در اجتناب از افراط و یا بی رویه مستند و یا به سادگی اجازه دادن به این ویروس rip (به امید دستیابی به گروه ایمنی). نتیجه این است که یک ملت فقط با 1,802 موارد و 10 مرگ و میر آن برآورد مرگ و مير 0.6% پایین تر از فرانسه و ایتالیا و سوئد.

این است که به نادیده گرفتن تاثیر جمعیت — ایسلند متوسط سن حدود 36 10 سال زیر ایتالیا — یا سهولت اجتماعی فاصله در یک کشور که تراکم جمعیت است در تاریخ همتراز با Montana در ایالات متحده آمریکا اما موثر ریزی دولت اعتماد علمی مشاوره و تست نقش کلیدی دارد. همه این چیزها در حال حاضر به ارمغان آورد به خرس در گردشگری.

به جای دنبال کردن معاملات خاص یا منحصر به فرد “سفر حباب” با برخی کشورهای ایسلند قصد دارد از 15 ژوئن به ارائه تمام بازدید کنندگان انتخاب بین دو هفته قرنطینه یا Covid-19 آزمون (هزینه که ممکن است مجبور به بازپرداخت در تاریخ بعد). واضح انگیزه ای برای گرفتن تست به معنی تمام بازدید کنندگان هستند که اعتماد به مسئول globetrotters نه فقط کسانی که با برخی از پاسپورت. در واقع رمزگشایی ژنتیک پژوهش در عفونت را گسترش در آغاز ماه مارس آن را مردم ورود از بریتانیا و اروپا به جای چین بودند که با آوردن این ویروس به ایسلند. (در آن زمان ایسلندی هشدار در مورد یافته های خود را به کشورهایی مانند اتریش رفت و توجهی نشد.) به جای بستن مرزها و یا سعی کنید به انتخاب ترجیحی همکاران بهتر است برای پیگیری و ردیابی عفونت است.

که طرز فکر باعث می شود آن را به احتمال زیاد که بازدید کنندگان را به دانلود ایسلند Rakning C-19 تماس با ما-ردیابی نرم افزار برای گوشی های تلفن همراه. که به نظر می رسد به اندازه کافی منصفانه با توجه به کشور قوی اطلاعات-سیاست های حفاظت. در عوض برای این سبک زیبا تنگی بازدید کنندگان دریافت خواهد شد این اجرا از یک محل بدون جمعیت و یا سیاست های محدود کننده در جنبش و پوشیدن ماسک. این یک تجارت خوب است.

بدیهی است که ساختن چیزی است که هیچ تضمینی وجود ندارد مردم خواهد آمد. که در آن ایسلند نیز ممکن است تبدیل به یک مدل نقش است که به طور فعال در هدایت و پشتیبانی مالی به صنعت گردشگری که از آن شد کلید صادرات پس از فلج 2008 بحران بانکی. دولت مالی بسته به ارزش 8 ٪ از تولید ناخالص داخلی شامل یارانه برای ترویج گردشگری داخلی یک تعلیق مالیات هتل و یک کمپین بازاریابی. در 10 درصد از تولید ناخالص داخلی بخش گردشگری است که بخش بزرگی از ایسلندی اقتصاد — دور نیست, ایتالیا سطح و wooing بازدید کننده در خانه و خارج از کشور لازم است استراتژی است.

هیچ کدام از این ها به نظر می رسد مانند آن را به اندازه کافی برای جلوگیری از یک رکود اقتصادی عمیق در ایسلند در این سال به عنوان مصرف کنندگان جهانی کاهش و سفر کمتر است. آن را حتی ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از جدید سنبله در عفونت اگر بدترین سناریو به تصویب می آید.

اما همانطور که کشورهای دیگر در تلاش برای خروج از مستند در همان زمان به عنوان تلاش برای ترویج گردشگری ایسلند است که ارزش توجه به. اگر یک جزیره کوچک می توانید تست و ردیابی و جداسازی coronavirus موارد و پا زدن شروع گردشگری در این فضا از چند ماه می توان آن را در جاهای دیگر بیش از حد.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر هیئت تحریریه و یا بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

لیونل Laurent یک بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش بروکسل. او قبلا در رویترز و فوربس.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>