“Arvind حق است مدیر عامل شرکت برای دوره بعدی در آی بی ام” Rometty در بیانیه ای گفت. “او یکی از درخشان تکنولوژیست که نقش قابل توجهی در ما در حال توسعه فن آوری های کلیدی مانند هوش مصنوعی, ابر, محاسبات کوانتومی و blockchain.”

آی بی ام به نام انتقال “نتایج کامل پی در پی برنامه ریزی فرایند” تیک تاک از طریق Rometty عطف به عنوان رئیس اجرایی مانند دستیابی به 65 شرکت های ساختمان 21 میلیارد هیبرید ابر کسب و کار و انتقال این شرکت نمونه کارها به سمت بالاتر از ارزش کسب و کار تعطیل نزدیک به 9 میلیارد دلار درآمد سالانه.

Rometty خروج یکی دیگر از علائم خروج از صفوف زن اجرائی در بزرگترین داد و ستد عمومی شرکت. به عنوان Jan. 15 پژوهشی و حمایت از گروه کاتالیست شمارش تنها 29 زنان از جمله Rometty عنوان S&P 500 شرکت. که کمتر از 6 درصد از مدیر عامل موقعیت در آن شرکت است.

IBM سهام نزدیک به 5 درصد در بعد از ساعات معاملات پس از اعلام.

این شرکت در تازه ترین گزارش درآمد سه ماهه در ژانویه. 21 گزارش افزایش اندکی در سه ماهه درآمد خوراکی یک خط از فروش در حال سقوط و ضرب و شتم تحلیلگران درآمد انتظارات. آن را نیز صادر 2020 چشم انداز بود که بالاتر از پیش بینی های تحلیلگران و عناوین پیشنهادی IBM نشان دادن نشانه هایی از چرخش.

Rometty شد و اغلب به عنوان وارث یک شرکت در حال گذار انتهایی رقبا مانند مایکروسافت و آمازون در زمینه محاسبات ابری. کریگ Lowery, معاون رئیس جمهور با تحقیقات گارتنر گفت که مانند بسیاری از شرکت ها با یک “میراث سنتی آن” آی بی ام بود که در مواجهه با اختلال در زمانی که Rometty در زمان راس.

“دوره تصدی خود را تا حد زیادی مشخص شده اند نیاز به غلبه بر آن — به شکل از چگونه به مجموعه ای IBM استراتژی باقی می ماند مربوطه در بازار” لووری گفت.

تماس با کلاه قرمز کسب Rometty را “مهمترین دستاورد,” لووری گفت: نامگذاری کریشنا و Whitehurst به رهبری “می فرستد یک سیگنال است که هیئت مدیره است که جدی” در مورد آی بی ام را در آن ابر استراتژی است. “این قابل توجه کسانی که دو نفر آنها را انتخاب کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im