Iain لی: TalkRadio میزبان می فرستد آمبولانس به خودکشی caller زنده در هوا

پخش آین Lee ارسال یک آمبولانس برای نجات زندگی یک خودکشی شنونده که زنگ زد خود را talkRADIO نشان می دهد.

شنونده تنها به عنوان شناخته شده “علامت” به نام در به بگویید لی که او گرفته بود تنها به مصرف بیش از حد باعث رادیو میزبان به نگه داشتن او را در تلفن برای 20 دقیقه و پیدا کردن آدرس خود را.

مارک گفت: “من با داشتن یک زمان سخت در حال حاضر. من نمی دانم آنچه من انجام می دهند دیگر. من گرفته ام قرص.”

که لی پاسخ داد: “من می خواهم شما را به انجام است که به تولید کننده آدرس خود را به طوری که او می تواند با ارسال یک آمبولانس دور.”

هنگامی که علامت گفت که او نمی خواست ناراحت همسرش, لی گفت: “شما می دانید چه می خواهد ناراحتی اش بیشتر ؟ اگر او شما را در بر داشت مرده در صبح آن نمی شود ؟ به عنوان یک انسان من نمی توانم به شما اجازه می میرند امشب.

“ما باید خودمان را در کمی ترشی اما این ترشی که می توان طبقه بندی شده اند را به راحتی.”

پس از علامت گذاری به تصویب رسید در سخنرانی خود لی به او گفت: “شما به انجام یک چیز واقعا خوب علامت با تشکر از شما. جهان نمی خواهد به یک جای بهتر اگر شما مرده است. از آن خواهد شد همیشه تا کمی تیره تر محل.

“من به شما قول می دهم که شما یک مرد خوب, و من نمی خواهم شما را به مرگ است.”

لی بعد از آن تایید کرد که علامت گذاری امن بود. “فقط تلفن را به علامت” او هنوز توییتی. “او به من اجازه گفتن او را OK. با تشکر برای عشق شما به فرستاده او است. من به او گفتم به متن من فردا.”

این اولین بار نیست Lee کمک کرده است صرفه جویی در زندگی یک شنونده. در سال 2018 او صحبت کرد, با یک خودکشی تماس گیرنده برای 30 دقیقه تا زمانی که آمبولانس رسید.

اگر شما در حال تجربه احساس ناراحتی و انزوا و یا در حال تلاش برای مقابله سامریان ارائه می دهد پشتیبانی; شما می توانید صحبت می کنند به کسی که به صورت رایگان از طریق تلفن, اعتماد به نفس در 116 123 (انگلستان و ROI) ایمیل [email protected] و یا بازدید از سامریان سایت برای پیدا کردن اطلاعات خود را به نزدیکترین شعبه دارد.

برای خدمات محلی به شما ملی سلامت روان در پایگاه داده – Hub امید – اجازه می دهد تا شما را به وارد کردن کد پستی خود را به جستجو برای سازمان ها و موسسات خیریه که ارائه سلامت روان مشاوره و پشتیبانی در منطقه شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>