من قرار بود به اجرا ماراتن بوستون امروز. به جای من زد چیزی بهتر است.

پس در صبح روز شنبه من خودم toeing ساخته شده است تا شروع خط یک نوار از تار پوشش در میانه پدر و مادر من’ خیابان. من تا به حال هیچ ایده چگونه آن را, و یا اگر کسی را نشان می دهد تا در طول راه به تشویق من ، اما هر آنچه که اتفاق افتاده است, من می دانستم که من نمی خواهید برای فراموش کردن این روز است.

چرا این همه ؟ در تابستان گذشته در 55 روز تولد من نوک مقیاس در یک خیره کننده 205 پوند است. زمانی که شما 5-پا-8 که سالم نیست. هنگامی که شما یک 3 ساله پسر نیست که بسیار هوشمند است ، چیزی تا به حال به من بدهید.

من تا به حال هرگز یک دونده جدی اما من همیشه بازی هاکی ماند و در شکل مناسب و معقول — تا سال 2014 زمانی که ازدواج کردم ، به حال یک پسر عروسکی سپس نوشت: چهار کتاب در پنج سال. من در مورد خوردن که آگاهانه به عنوان یک راکون پاره شدن از طریق زباله خود را در نیمه شب. به آمار ضرب العجل من جای هفتگی هاکی عادت با پیتزا و نوشابه و چیزهای Oreos کوتاه مدت سوخت من استفاده می شود به انجام. اما هر کتاب به دنبال داشت و “کوتاه مدت” به زودی کشیده تا پنج سال. اگر من تا به حال آن را نگه داشته تا من دیگر نمی خواهد یک از شرکت کنندگان در پسر من است اما یک ناظر.

من نیاز به یک بزرگ و ترسناک هدف پرش به شروع ماموریت من: ماراتن بوستون. من هرگز می تواند واجد شرایط. اما من می تواند جمع آوری پول برای موسسه خیریه (به عنوان 15 درصد از بوستون دوندگان انجام دهد) و نوشتن یک کتاب در مورد آن بود که به اندازه کافی برای بوستون ورزشی انجمن به من یک شماره.

در حال حاضر من نیاز به کمک تعداد زیادی از آن. من رسیده به Ron Warhurst که مربی دانشگاه میشیگان به 18 ده متقابل کشور عناوین و ستاره گرگ مایر توانست در سال 1983 ماراتن بوستون. آنها با انگیزه به من زد و به من این توصیه: نگران نباشید در مورد چگونه سریع شما اجرا و یا چگونه بسیاری از مایل و یا چقدر بد آن را احساس می کند و یا که در حال انجام است ، فقط با قرار دادن کفش های خود را در.

به طوری که آنچه که من انجام داد. من شروع به در حال اجرا یک دو مایل حلقه با Warhurst, 76 که صبر کردم در حالی که من حوصلگی راه می رفت و اغلب متوقف شده است. اما من نگه داشته و انجام آن تا زمانی که من می تواند اجرای 20 مایل در چهار دقیقه — در مورد همان سرعت به عنوان یک سوار ماشین چمن زنی چمن. آن را برنده هر مسابقه, اما شما می توانید خود را چمن mowed.

درست زمانی که من احساس آماده برای مقابله با بوستون coronavirus تعطیل فقط در مورد همه چیز از جمله مسابقه دو ماراتون.

چه در حال حاضر ؟ صبر کنید یک سال ؟ ترک ؟ بازگشت به دو Stufs? یک نگاهی به تدی و به جهنم همسر من, کریستی, و من می دانستم که کسانی که از دیگر گزینه ها است.

در یکی از اجرا می شود, ظریف راه حل به من آمد: چرا اجرا نمی 26.2 مایل آخر هفته از مسابقه اما از طریق شهر من از آن آربور میشیگان.? به جای 500,000 جیغ تماشاگران من می تواند راه اندازی یک مسیر پیچ در پیچ در گذشته تمام جاهایی که مراقبت در مورد من و مدارس من دوستان’ خانه های مورد علاقه من ballparks و برکه — در امیدوار است که این خاطرات را نگه دارید تا من.

من داوطلب خدمت سربازی بسیاری از کمک. روز قبل از “Baco-مراسم” من برداشت 10 تی شرت با “عملیات فانتزی” چاپ بر روی آنها برای من, کریستی, Teddy, من در حال اجرا مربیان و دوست قدیمی من ادی Sponseller کرد کریستی طرح روز است. که هیچ چیز کوچک زمانی که ما تصمیم به حرکت شروع از یکشنبه تا شنبه به امید یک روز خوب در میان هفته از میشیگان طوفانهای برف.

وجود دارد تنها یک چیز از چپ به کار: اجرای 26.2 مایل است.

آب و شنبه صبح بود که کامل: کم 30s, افزایش تا اواسط 40s در بعد از ظهر بدون ابر در آسمان است.

هنگامی که همسر من و من کشیده در مقابل پدر و مادرم به خانه ما چهره نقاب همسایه بودند فرز خارج در coronavirus سازند. یک مقام رسمی ماراتن آزمایشکنندگان پیوست ما بر روی دوچرخه خود را و مایر خود ایستاده بود و از 10 فوت دور به او توصیه نهایی: “به یاد داشته باشید: اجرای مسابقه خود را.”

با این که من به مدرسه ابتدایی به افتخار آقای Pudduck من پنجم-معلم کلاس که دوره نقاهت بعد از یک تهدید کننده زندگی staph عفونت در عین حال هنوز هم می آید برای من رزرو تورهای داخلی. ما به زودی پیوست, توسط, تام, Kent, ستاره پارچ از کلاس نهم تیم بیس بال من مربی با ادی زمانی که ما فقط 19 سال و بعد از آن آدم سابق هاکی روی بازیکن من که فارغ التحصیل از دانشگاه فنی ماساچوست و دانشکده پزشکی هاروارد دو دهه بعد.

“چگونه خوش شانس شما می توانید است؟” از من خواسته. خوب بود به یک پزشک همراه است.

وقتی رسیدیم من دبیرستان من شوکه شده بود برای دیدن باب مقابله و همسرش برگزاری علائم. مقابله شده بود من معلم و مربی بیس بال یکی از پنج مربیان من اختصاص داده شده آخرین کتاب. او در حال حاضر دارای آلزایمر و ما تا به حال شده است در تلاش برای با هم برای اولین بار در سال زمانی که ویروس رسید. وقتی که من را متوقف و از او تشکر کرد چشمانش قرمز و من محو یک قطره اشک از خود من قبل از شروع دوباره.

انتظار نداشتم به دیدن 10 نفر که بعد اما حدود صد نشان داد تا در طول مسیر طولانی. پاسخ غیر منتظره بود — و طاقت فرسا است. با تمام اخبار بد ترک ما احساس خیلی ناتوان شاید آنها نیاز به تشویق چیزی هر چیزی — و به عنوان یک دوست به من گفت: “هی تو تنها بازی در شهر است.”

آنها به ارمغان آورد دستباف نشانه cowbells و حتی bagpipes به افتخار بارنی کلاین که مداحی من سال گذشته است. او 56.

پس از چهار ساعت من در حال حاضر سرعت آهسته تبدیل آهسته تر و با هر قدم تپش من زانوی چپ و راست ران. در مسیر 24 فقط گذشته میشیگان ورزشگاه Warhurst فریاد زد: “اگر شما زد هر کندتر شما می خواهم به راه رفتن به عقب!” اما ما هر دو می دانستند با دوستان فریاد از محدودیت و گسترش خیابان های خالی وجود دارد به هیچ وجه من توقف.

هنگامی که ما ساخته شده نهایی ما به نوبه خود آن را کاملا همان بوستون مشهور هرفرد به Boylston خم. وجود دارد می ایستد از طرفداران فریاد صدها نفر از خبرنگاران و یا مدال ها در پایان.

اما همسر من و دوست انجامید خیابان با یک نوار از تیغه نوار و من تا به حال فقط به اندازه کافی انرژی از چپ به ضربه محکم و ناگهانی آن است. من تشکر هر کس از دور جایگزینی بالا-سپاس و آغوش با هوا مشت ضربه و امواج و من بزرگ آغوش و بوسه از کریستی و عروسکی.

“شما آن را انجام داد پدر!”

اما ما در حال انجام چیزی دیگری شاید بهترین گرفته شده توسط دوست من سن Slomovits نوشت که من آن شب: “آن نشاط بخشی و الهام بخش امروز می بینید. نقل مکان کرد و هر سه نفر از ما را به اشک. احتمالا همان چیزی که اتفاق افتاده در سال گذشته, اما آن را حتی بیشتر در حال حرکت در حال حاضر. برای دیدن شما چیزی بسیار سخت هنگامی که بار بسیار سخت; برای دیدن شما کلمه خود را نگه دارید وقتی که یک صفت شخصیت و نه کوتاه عرضه; برای دیدن دوستان و خانواده خود را تشویق شما و حمایت شما — این نوع از جامعه است که همیشه در حال حرکت است اما, دوباره, به خصوص در حال حاضر.”

با هم, ما تا به حال ایجاد چیزی از هیچ چیزی ارزش به خاطر سپردن.

جان U. بیکن فروش, نویسنده, روزنامه نگار و مفسر ورزشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات