من هشدار داد چه اتفاقی می افتد اگر Rikers Island زندانیان آزاد شدند بیش از coronavirus — و حق هم با من بود

Rikers Island یک خار در سمت جدید شهردار نیویورک, بیل د Blasio. به عنوان یک سابق اصلاح افسر وجود دارد, من می توانم به شما بگویم که این غیر ممکن است به لطفا به همه. شهردار آموخته است که راه سخت با انتشار 2,000 زندانیان جلوتر از زمان از ترس که آنها ممکن است قرارداد coronavirus به تازگی. من تعجب نیست که بیش از 50 از آن منتشر شد در حال حاضر در زندان برای جنایت.

به عنوان یک لیبرال لاتین بود که یک بار بی خانمان خودم آن را دریافت کنید. شما نمی خواهید به نگه داشتن اسامی مردان از رنگ که متعهد نیست خشونت آمیز و یا جرائم جدی. که در تئوری اما واقع بینانه نیست. به خصوص در مورد مجرمین بسیاری بیکار هستند و باید اعتیاد/مسائل مربوط به بهبود آنها نیاز به درمان و همچنین جایی برای رفتن یک بار آنها را. آنها اضافه کردن به جمعیت بی خانمان زندگی در مترو و غارت دیگران است. اخیر میزان بالایی از تکرار جرم سال در میان زندانیان که منتشر شده است نشان می دهد که آن را خطرناک و مرگبار درب گردان در وسط یک بیماری همه گیر.

که زندانیان که آزاد شده اند و در طول Covid-19 بحران ؟ یکی از آنها این است که رابرت Pondexter. Pondexter, 57 منتشر شد در 15 آوریل سال 2020 تنها به بازداشت در 28 آوریل برای آزار جنسی یک زن است. Pondexter سابقه گسترده و تجاوز جنسی و در حال حاضر برگزار می شود 250.000 دلار وثیقه آزاد شد.

یکی دیگر از پدرو Vinent-Barcia. در 29 ژوئن 2018, Vinent-Barcia, 63 دستگیر شد قتل برنیس Rosado, 51, توسط سلاح سرد. او می خواهم او را مورد آزار واقع شدند برای ماه قبل از پیدا کردن او در یک تلفن همراه تعمیرگاه در هارلم و با چاقو به او بارها و بارها در قفسه سینه و پشت. او به عنوان رهبری دور در دستبند او بنا به گزارش ها شنیده گفت: “آیا او مرده است ؟ بنابراین من امیدوارم.” دو سال بعد او کمک حقوقی تیم با موفقیت استدلال کرد که coronavirus همه گیر شد, افشای Vinent-Barcia به “آسیب جدی” است و او باید منتشر شود. یک قاضی طرفه با کمک حقوقی جامعه که ادعا مشتری خود را تا به حال بیماری های قلبی عروقی و بیماری های ریوی و دیابت نوع II به طوری نگه داشتن او در Rikers Island خواهد او را بکشند. شرایط ناتوان کننده آنها ممکن است اما اگر Vinent-Barcia آیا قتل دوست دختر خود را, آنها جلوگیری نمی کند او را از انجام این کار است.

Vinent-Barcia منتشر شد در 26 مارس سال 2020 است.

زندانی دیگری جیمز کوچولو, 41, شد متهم به اتهام آزار دوست دختر خود را. او منتشر شد از Rikers Island در تاریخ 28 مارس سال 2020 با توجه به Covid-19 نگرانی. کوچک بود rearrested در مارس 8 برای سرقت از اپل بانک در Gramercy Park در منهتن. این فقط شانس کمی که نه کشتن و یا هر کسی صدمه دیده است و در سرقت.

واضح است که ما نیاز به یک برنامه ریزی بهتر. دانستن طرح Rikers Island, من می توانم به شما اطمینان دهم که اتاق را به خانه بالقوه بد زندانیان و کسانی که آسیب پذیر هستند و در معرض خطر. من مشغول به کار در شمال درمانگاه فرمان (NIC) و همراهی بسیاری از زندانیان به غرب مرکز. من دیده ام روی تخت بیمارستان و خصوصی که در آن سلول های بدنام ترین زندانیان قرار دارد همراه با کسانی که بیمار و معلول HIV مثبت و یا مبتلا به یک بیماری عفونی. NIC می توانید نگه دارید 416 زندانیان است اما در حال حاضر تنها مسکن 25. غرب تاسیسات بیمارستان-سبک ساختمان دارای 940 تخت که بسیاری از آنها در حال حاضر در حال استفاده نیست. اینها دقیق گزینه از آزادی های اولیه. نیویورک سزاوار بهتر از شهردار.

537 زندانیان در Rikers Island باید آزمایش مثبت برای coronavirus تا کنون و اگر هر یک از این زندانیان آزاد شدند, آنها را در برخواهد داشت خطر عفونت به هر کس دیگری در نیویورک است. وجود فضای موجود در Rikers Island برای زندانیان بیمار برای بازیابی و نه یک تهدید برای دیگر نیروهای جدید است. اما به جای آن وجود دارد در حال حاضر با عجله به آزادی این زندانیان به دلیل شهردار قول داده نیویورکی است که او را تعطیل جزیره و او را از تصرف در این فرصت را به خوبی در وعده خود را.

در حالی که باید کاری برای بهبود Rikers راه حل نیست اجازه از زندانیان که هستند سالم و بدون شغل و مسکن و یا سیستم های پشتیبانی. اجازه دادن به مردان سست که گسترده سوابق کیفری در طول یک بحران پزشکی تنها مشکلات ما بدتر است. من می دانم چون من با این مردان هر روز.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>