“من فکر کردم شما دقیق تر از این؟’: تد کروز مسخره برای نخوری خبرنگار ‘Obamagate’ سوال

تگزاس سناتور تد کروز یک بار دیگر حمل آب برای مردی که پیشنهاد همسر خود را زشت بود و رندانه است که پدر خود را ممکن است درگیر در ترور رئیس جمهور جان اف کندی.

در این زمان آقای کروز در دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از خبرنگاران که خواستار شفاف توضیح “Obamagate.”

روز چهارشنبه به امریکا علامت گذشته نقطه عطف 100,000 مرده با توجه به کروناویروس و مینیاپولیس بود به آتش کشیده شد در ضد خشونت پلیس تظاهرات Mr تهمت بود به tweeting در مورد تئوری توطئه او امیدوار است که کمک خواهد کرد که او برنده انتخاب مجدد در نوامبر است.

بازشماری سردبیر جان Heilemann پاسخ به صدای جیر جیر برای روشن شدن درخواست.

“می تواند شما توضیح دوباره دقیقا آنچه در آن است ؟ ما صبر کنید,” او نوشت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن عدم تمایل یا ناتوانی در به در واقع ساخت و ارائه یک توضیح فهم برای آنچه “Obamagate” است که در واقع اظهار شده است نمونه در برخی از کنفرانس های مطبوعاتی او داده از او برای اولین بار شروع به tweeting در مورد رمز و راز رسوایی.

پس از این ادعا آن را “بزرگترین جرم سیاسی در تاریخ آمریکا” یک خبرنگار از او خواست تا توضیح دهد. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن مرموز پاسخ بود: “شما می دانید چه جرم است.”

به جای اجازه دادن به آقای ترامپ – که نه تنها او را شکست خورده بلکه بارها و بارها به او توهین و خانواده اش – به دفع کردن برای خود آقای کروز تصمیم به مرحله به دفاع از رئیس جمهور در پاسخ به آقای Heilemann با پرسیدن “من فکر کردم که یک خبرنگار است؟”

این شروع یک زنجیره ای از پاسخ شلاق در تگزاس سناتور.


“ببخشید من هنوز مشغول گزارش از تهمت و اتهام است که پدر خود را درگیر در قتل JFK” آقای Heilemann پاسخ داد.

Gary Whitta, یک فیلمنامه نویس و نویسنده به نام آقای کروز “یک شوخی است.”

“شما فکر می کنم آن را یک خبرنگار به تعقیب کردن آشکار (و به عمد مبهم) خفاش*** تئوری های توطئه تبلیغ باطل و از جان گذشته, دیوانه? شما واقعا یک شوخی,” او گفت:.

David Weissman سابق مغلوب ساختن پیشی جستن حامی تبدیل منتقد پاسخ داد که یک خبرنگار را به “سوال به پاسخ.”

“من فکر کردم شما دقیق تر از این؟”

با وجود این مشکل سابقه آقای کروز با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او شده است به طور مداوم از “Obamagate” به عنوان مشروع رسوایی.

روز دوشنبه آقای کروز بود که با داشتن یکی دیگر از توییتر تف کرد و با گابریل شرمن, یک خبرنگار از , Vanity Fair, که در طی آن او روشن بر این ادعا رسوایی که حول محور آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

“سوالات جدی برای Trumpers: چه رسوایی از دریدن یک مقام بلندپایه آمریکایی در یک رهگیری بحث ما سیاست تحریم با [] سفیر خصمانه کشور خارجی است که تا به حال فقط راه اندازی یک حمله سایبری ما در انتخابات؟” آقای شرمن پرسید.

آقای کروز در پاسخ با واقعی شرح اتهامات در قلب اتهام رسوایی.

“Uhh, [مایکل فلین] بود ورودی مشاور امنیت ملی & a 3-star general. او قرار است برای بحث در مورد تحریم ها سیاست. که کار خود را. دریدن نقاب بخشی از خروجی admin راه اندازی یک نیش عملیات به سعی کنید به دام انداختن او را” آقای کروز نوشت. “شاید این کمک می کند: تصور کنید که بوش انجام [به] همان به اوباما.”

اساسا آقای کروز ادعا که دولت اوباما مجموعه ای آقای فلین تا گرفتار شود در یک دروغ دام.

فلین التماس گناه دو بار به دروغ به اف بی آی است. اما دادستان کل ویلیام Barr است به دنبال رها کردن پرونده او پس از رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت که فلین درمان شده بود “بسیار ناعادلانه”. قاضی در حال بررسی این پرونده قبل از تصمیم گیری.

فلین نیز به دروغ معاون رئیس جمهور مایک پنس در مورد مخاطبین خود را با آن سفیر روسیه به آمریکا, پیشرو اطلاعات ستاد به ترس او ساخته شده خود را به یک هدف بالقوه برای باج گیری توسط کرملین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de