او گفت: برخی از چیزهایی که پس از او استخدام شد که پیشنهاد او نا امید شده بود من به تاریخ را انتخاب کنید او را. من در گذشته به شنیدن زمانی که او مشغول شدم.

در حال حاضر ما سرپرست بازنشسته است, ایجاد ارتقاء فرصت است که من منتظرش بوده ام برای یک دهه است. من همکار شده است اقدام عجیب و غریب پس از اعلام راه اندازی به soapbox سخنرانی از تغییرات او می خواهد. من تغییر بدنسازی ساعت به دلیل حلق آویز کردن با او غیر قابل تحمل شده.

من آموخته ام او همچنین درخواست برای ارتقاء. من آن را دیدم و من می دانم که او باید احساس بیش از حد بی دست و پا به من بگویید خودش اما من از آنها بدم میاید که من شنیده ام آن را از شخص دیگری. در ورزشگاه ما استفاده می شود به بحث در مورد آینده گروه ما همیشه تحت درک که من انتخاب منطقی برای سرپرست. او با استفاده از تعداد زیادی از سوالات بپرسید در مورد آنچه که من می خواهم تغییر دهید. در حال حاضر من احساس می کنم مثل من می توانم به او اعتماد ندارد. هر گونه مشاوره ؟

Karla: من شامل خود کوتاه قدمت تاریخ نه فقط به دلیل آن باعث می شود جذاب روز ولنتاین قلاب, اما همچنین به این دلیل آن را ارائه می دهد متن در مورد چگونه شما دو ارتباط (یا نیست) و آنچه شما می توانید انتظار از او را در رفتن به جلو.

تاریخ خود را نشان می دهد او خوشحال به دریافت اطلاعات و نعمت شما با میل و رغبت عرضه نگه می دارد اما خود کارت به جلیقه اش. با وجود تمام زمان شما صرف با هم بسیاری از آنچه شما می دانید در مورد او به نظر می رسد بر اساس استنتاج و فرض و شایعات. شاید او فقط محفوظ است, به طور کلی, اما من فکر می کنم شما باید در نظر بگیرید که ممکن است هدف های استراتژیک به سکوت خود را — به عنوان مثال در حالی که شما فکر می کنید شما تا به حال یک پل شریک زندگی او شده است بازی پوکر.

برای مثال شکایت در مورد کار خود را برنده همدردی خود را کردم و شما برای باز کردن درب برای او; شما گفتن در مورد تعامل خود را تولید کرده بود هیچ مشابه بهره مند شوند. و اگر او می دانست که او علاقه مند به ارتقاء و حتی به عنوان او شما را تشویق به نشت ایده های خود را و سپس او درمان شما به عنوان یک رقیب در حالی که شما به درمان او به عنوان محرم اسرار.

البته فقط به خاطر شما او را استخدام معنا نیست که او باید به طور خودکار به گام به عقب و “اجازه” شما ترویج. و شما نمی نشان می دهد آنچه باعث می شود شما “منطقی” جانشین علاوه بر ارشد و صبر است. در نهایت خود قطع ارتباط باعث شکست خود را به شما یک هشدار در مورد برنامه های خود را به یک مرغ و یا تخم مرغ است.

اما آنچه را انجام داده است انجام می شود. حال این سوال مطرح می شود که چگونه شما مقابله با هر تصمیم گیری است که در نهایت اعلام کرد. یک یا دیگر از شما این است که محدود به نا امید شاید تلخی در دست شما برخورد.

چه از طریق مهارت و یا schmooze درخواست اگر او می شود ترویج خواهد شد و شما قادر خواهید بود به احترام و موقعیت خود را?

و اگر شما یکی از ترویج, تاریخ نشان می دهد او را برداشت و دیدگاه خود را نشان دهد ناامیدی در عدم انتخاب کرده اند. شما می توانید اعتماد او را در جدول خود را ؟

قبل از اعلام شما می توانید یکی از آخرین تلاش برای ذخیره کردن کارت های خود را بر روی میز و دعوت او را به انجام همان: “من می دانم که هر دو از ما درخواست سرپرست کار باعث می شود همه چیز از نوع بی دست و پا. هر چه اتفاق می افتد, من امیدوارم که ما می توانید موافقت کنید که هر یک از دیگر است.” در این میان کار خود را در چهره پوکر.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de