“من احساس می کنم مثل یک جنایتکار’: آرایشگران مربیان و ناخن techs خطر آن را با خانه تماس به عنوان coronavirus مستند تشدید

اما این چیزی است که جهانی همه گیر مورد نیاز است از الکس عطف مشترک کار به یک خطر بالا یکی است. پس از او مدیر سالن پیامک او و همکارانش که آنها از شغل الکس قرار می گیرد تبلیغ در Craigslist نگردند Sally Beauty Supply و شروع متقاطع اورگان بزرگترین شهر در نقض اقامت در خانه سفارش توسط رژیم صهیونیستی. کیت براون (D).

“من احساس می کنم مانند یک جنایتکار گفت:” الکس پرسید که آخرین نام استفاده نمی شود چرا که او نمی خواست به دردسر برای خود barbering خدمات.

Coronavirus رکود اقتصادی است که به سرعت در حال شکل دهی مجدد اقتصاد, ایجاد یک بازار سیاه از سبک های مو, ناخن تکنسین ها و مربیان غذا به آمریکایی ها که هنوز هم می خواهید به نگاه با هم قرار داده که حتی ساده نظافت می تواند گسترش ویروس.

به عنوان تایید ایالات متحده موارد از رمان coronavirus خروش گذشته 85,000 بیش از دو دوجین متحده دستور داده اند که غیر ضروری کسب و کار — سالن آرایشگری ناخن سرو و ورزشگاه در میان آنها — به بستن درهای خود را به سرعت شیوع را گسترش. با صدها نفر از هزاران نفر از بهداشت فردی کارگران به طور ناگهانی از کار بسیاری از آنها همچنان به کار در مجاورت با مشتریان به طور منظم و حتی غریبه ها با وجود هشدارهای اجتماعی فاصله بهترین حفاظت در برابر گسترش عفونت است.

Guemps is still adjusting to new routines the outbreak requires. (Ryan Christopher Jones for The Washington Post)
Guemps است که هنوز تنظیم جدید به روال شیوع بیماری نیاز است. (رایان کریستوفر جونز برای واشنگتن پست)

برخی از آنها هجوم stay-at-home سفارشات چرا که آنها هیچ راه دیگری برای پرداخت صورتحساب. برخی از آنها فقط در تلاش برای استفاده دیگران در میان بحران است. همه را یک اندازه گیری از نزدیکی و در حالت عادی در زمانی که هر دو در تامین کوتاه مدت هستند.

“با ناخن و البته آن را پایان جهان اگر شما آن را ندارید” گفت: استفانی Mooij یک تکنسین ناخن در رالی که شروع به انجام خانه تماس بعد از سالن او در بسته به طور موقت. “اما اگر آنها به نظر نمی آید خوب است و آنها را نگه داشته تا این نوع مانند سلامت روانی شما می دانید ؟ شما نگاه کردن و آن را مانند, ‘همه چیز در حال سقوط از هم جدا و ناخن من در حال سقوط از هم جدا.’ “

ایالات متحده مو و ناخن کسب و کار پیش بینی شد به $64 میلیارد دلار در سال 2020 قبل از همه گیر رخ داد با توجه به IbisWorld شد و قرار است در $5.2 میلیارد دلار در سال درآمد. صنایع استخدام بیش از 1.7 میلیون نفر; بسیاری هستند که بشدت از دست رفته توسط مشتریان خود را. پس اجتماعی فاصله آغاز شد, رسانه های اجتماعی شده است با بمباران پیام های ناامید اشتیاق برای سبک — با برخی از مردم در تلاش برای انجام کار خود به نتایج فاجعه آمیز است.

پس از او سالن بسته Mooij به مشتریان به طور منظم آغاز شده peppering او با متون و تماس پرسیدن که آیا او می خواهم به خانه خود را به رفع ناخن خود را. او متوجه او ممکن است قادر به حمایت از خود این راه را تا زمانی که او در سالن بازگشایی شد. او در حال حاضر به یک کش از N95 ماسک که او می پوشد برای محافظت از خود از مواد شیمیایی موجود در سالن. او نمی تواند خود را ارائه نرمال طیف وسیعی از خدمات به دلیل منابع محدود بنابراین او را قطع قیمت خود را.

در 29, Mooij می گوید او کمتر نگران پایین آمدن با covid-19 بیماری ناشی از این ویروس است چرا که او خوانده است که افراد جوان هستند در کاهش خطر. او و شوهرش هر دو فیلیپینی مهاجران (او تابعیت در سال گذشته) و آنها هر دو هنوز کار حتی به عنوان جوامع در سراسر کارولینای شمالی باید stay-at-home سفارشات.

“اگر شما می توانید کار شما نباید وابسته به دولت به خاطر افراد دیگر ممکن است نیاز به آن” Mooij گفت. “در حالی که شما هنوز هم می توانید سعی کنید به یک بار. حداقل این چیزی است که ما فکر می کنیم.”

Guemps wears a surgical mask at all times and constantly sprays his clothes and shoes with Lysol. (Ryan Christopher Jones for The Washington Post)
Guemps می پوشد فولاد ماسک در همه زمان ها و به طور مداوم اسپری لباس و کفش خود را با Lysol. (رایان کریستوفر جونز برای واشنگتن پست)
For those hair stylists who have always made house calls, this is boom time. (Ryan Christopher Jones for The Washington Post)
برای کسانی که به سبک های مو را که باید همیشه در خانه تماس این زمان رونق. (رایان کریستوفر جونز برای واشنگتن پست)

الکس در زمینه بیکاری اما او شنیده نشده برگشت. او یکی از حدود 3.3 میلیون آمریکایی است که در زمینه بیکاری در هفته گذشته یک رکورد شکنانه افزایش است که نشان دهنده ویرانی اقتصادی از coronavirus.

اما برای کسانی که همیشه در خانه تماس این زمان رونق. بسیاری می گویند تلفن های خود را در حال وزوز با متون و تماس از مشتریان جدید است. اما غرابت از این طرح میتوانست جهان هنوز در تراوش گفت: Rene Guemps یک منهتن آرایشگر که برش مو برای 28 سال است.

Guemps چپ آخرین سلمانی سال پیش به تمرکز به طور کامل در خانه تماس به این دلیل که پول بهتر بود و چون او لذت می برد صمیمیت و مستقیم و بی واسطه از ملاقات با مشتریان خود را به جایی که آنها هستند. اما او هنوز تنظیم جدید به روال شیوع بیماری نیاز است. و گاهی اوقات مشتریان به نظر می رسد ترس زمانی که آنها برای باز کردن درب.

“برخی از آنها وحشت و دور ماندن” Guemps گفت. “این تقریبا مانند” آیا این مرد می دانم که او است رفتن به دریافت نزدیک به من در برخی از نقطه?’ من تا به حال یک مرد از یک زن و شوهر روز پیش … من ایستاده در درب و او تمام راه را در سراسر اتاق نشیمن صحبت کردن و به من گفتن چه باید بکنید.”

در حال حاضر Guemps می پوشد فولاد ماسک در همه زمان ها و به طور مداوم اسپری لباس و کفش خود را با Lysol. او شسته دست خود را برای 30 ثانیه پس از ورود به یک مشتری را پس از آن قرار می دهد, در, دستکش, حتی اگر برش مو با دستکش یک کابوس است. او باعث می شود مشتری پوشیدن ماسک ، گاهی اوقات او برای تضعیف صحبت کردن دلیل آن را سخت به اندازه کافی برای به دست آوردن یک برش تمیز و بدون سر مشتری در حال حرکت است.

کمتر از 50 درصد از مو سالن هنوز باز است با توجه به BehindtheChair.com. از کسانی که باقی می ماند باز, سبک تا به حال ساعت خود را به شدت کاهش و باید با رعایت دقیق بهداشتی جدید شیوه های. گرچن اورتون یک متخصص مد مو و مشاور فروش با سالن خدمات در تولسا گفت: یک سالن آثار او را با حال مشتریان نشستن در اتومبیل های خود را در حالی که موهای خود را رنگ فرآوری شده برای جلوگیری از داشتن بیش از 10 نفر در داخل در یک بار.

“مردم جدی در مورد گرفتن موهای خود را انجام می شود” اورتون گفت. “آن را در مورد بیش از فقط گرفتن موهای خاکستری پوشانده شده است. این یک رابطه شخصی. ما در ارتباط با مردم بیشتر در مدت زمان 30 دقيقه از دکتر می کند. این یک جلسه درمان. “

میک استوارت, هوستون, مربی شخصی استفاده می شود برای دیدن 10 تا 20 مشتریان هفته در ورزشگاه او اجرا می شود در طبقه اول از خانه شهری. او گفت: اکثر مردم در اطراف او شروع نمی شود و با توجه به کروناویروس تا زمانی که آنها را دیدم و آن را در گزارش خرحمالی. در حال حاضر او با دیدن 40 تا 50 مشتریان یک هفته شلوغ ترین, او تا کنون بوده است.

استوارت می توانید ببینید تلفات این بیماری همه گیر و اثر آن در چهره مشتریان زمانی که آنها راه رفتن در. آنها به او بگویید در مورد مبارزات خود را به ماندن با انگیزه در حالی که کار از خانه و زندگی خود را در sweatpants. اما مربیان مانند یک “کشیش روانشناس و رئیس همه نورد را به یکی از” استوارت گفت و هدف او این است که به او cooped تا مشتریان نظم و انضباط آنها نیاز به حفظ یک حس معمول است.

“هدف از مربیان در حال حاضر این است که واقعا قرار دادن مردم از طریق سخت تمرین به طوری که آنها می توانید تغییر جهت خود را به حالت عادی: غذا خوردن سالم, تنظیم یک برنامه تقویت انضباط در طول قرنطینه” استوارت گفت: “و نگه داشتن در آن چیزهایی مانند مشروبات الکلی و مواد مخدر است که می تواند به ارسال بسیاری از مشتریان فزاینده به سلامت روان اضطراری است.”

لیونل برگس, اوکلند, کالیفرنیا., راننده اتوبوس و جی استفاده می شود یک وقت باربر و هنوز هم کاهش مو گهگاه. به عنوان او را تماشا شیوع بیماری را بدتر کند او فکر افراد مسن و معلول و مشتریان او را در صندلی خود را که ممکن است بیش از حد ترس در حال حاضر به خطر جسارت به یک آرایشگاه. بورگس, 36, ساخته شده یک پست در Craigslist ارائه به درایو تا 150 مایل به موهایشان.

مردم خوشحال هستند و برای دیدن او در حال حاضر او اعلامیه های بیشتر سپاسگزار توجه و گفتگو. او مفتخر است قادر به آنها را احساس بیشتر شبیه به خود را دارند.

“این چیزی است که من وجود دارد برای” بورگس گفت. “فقط به حمایت از آنها نشان دهد و آنها را دوست دارم و اجازه دهید آنها را می دانم که کسی هنوز اینجا.”

Guemps asks his clients to also wear face masks as he cuts their hair.
Guemps می پرسد مشتریان خود را نیز به پوشیدن ماسک صورت او به عنوان کاهش موهای خود را. (کریستوفر جونز برای واشنگتن پست)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>