(iStock)

مردم در سراسر کشور در حال مواجهه با مشکلات خود را دریافت محرک پرداخت. واشنگتن پست از خوانندگان خود خواست برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را با روند. هزاران نفر پاسخ داد. در اینجا فقط تعداد کمی از داستان های خود را در کلمات خود را. پاسخ ویرایش شده برای طول و وضوح.

‘من نمی تواند نگه دارید از هر کسی’

IRS سایت آمده است که این پول باید در زمرد حساب [preparer مالیاتی H&R بلوک اعتباری reloadable مستقیم دبیت کارت] اما من آن را نمی بینیم. من نمی توانم دریافت نگه دارید از هر کسی در هر یک از خطوط به چه بخواهید انجام دهید. هر دو خواهر من و من با داشتن همان موضوع و هر دو به شدت نیاز به این پول برای پرداخت اجاره. من در حال حاضر از اشتغال تمام وقت با توجه به این ویروس است. من یک مادر تنها. من در تلاش برای شناور باقی می ماند و به پایان می رسد دیدار. ممنون میشم که دولت در تلاش است برای کمک به. اما هنگامی که آن را به می آیند, من نمی دانم.

Brandi گرین, 33, Winthrop, مین,

من 100 درصد جانباز و معلول که در خدمت مبارزه در عراق است. من همه چیز را از من پرسید و من بدست نمی هر چیزی. من از دیدن همه پست ‘من پول’ و من اینجا نشسته تعجب آنچه در جریان است با جانبازان? من به صحبت بسیاری از جانبازان و آنها در همان وضعیت است. چرا IRS بازی بازی ؟ آیا ما در حال چپ کردن دوباره ؟

— رابرت Haynes, 54, کالیمسا کالیفرنیا.

‘ما فقط حلق آویز بر روی چک چک.’

ما بررسی می شود و روز چهارشنبه آن گفت: بررسی سپرده شد اما هیچ چیز در این بانک است. ما چک با بانک و به آنها گفت: فقط صبر کنید. ما فقط حلق آویز بر روی چک چک. من احساس نا امید و عصبانی است. من همه پست ها در Facebook و من مردم پیشنهاد می splurging بدهید که مردم وجود دارد که نیاز به پول برای خرید مواد غذایی آن را فقط غمگین. بسیاری از خانواده های ما را بدست آن و دوستان که ما می دانیم. ما زندگی می کنند نزدیک به یکدیگر پس چگونه ما از دست رفته ؟

— Deserie Briseno, 33, فورت وورث

من مالیات از طریق TurboTax. من هنوز دریافت نکرده اند هر چیزی. IRS سایت گفت که آنها لازم نیست که اطلاعات من. من شده است در تلاش برای رسیدن بیکاری است. من نگه گرفتن را تکذیب کرد. من شده اند قادر به پرداخت اجاره. من دو بچه. شما فکر می کنم آن را آسان خواهد بود اما آن را دشوار است برای گرفتن نگه دارید از هر کسی. از آن شده است بسیار استرس زا باشد. من در حال حاضر در اجاره با صورتحساب من تقریبا سه بزرگ در حق. محرک حتی نمی خواهد که پوشش است. من ممکن است مجبور به صبر کردن برای یک مقاله بررسي و است که می تواند برای همیشه لطفا برای.

— مالکوم ویلسون 28 ساحل جنوبی سنگ.

من یک اتاق اورژانس پرستار در ایالت یوتا یک مادر تنها و بدون کمک از خارج. به دلیل قرار گرفتن در معرض مثبت covid-19 بيمار من 7 ساله دختر نیاز به در خانه مراقبت از کودکان. پدر و مادر من استفاده می شود به تماشای او هنگامی که من یک شبه اما من نمی توانم خطر بودن یک حامل و دادن آن به آنها. من نیاز است که محرک چک به پرداخت برای مراقبت از کودک, بنابراین من می تواند همچنان به رفتن به محل کار. من هنوز هم آن را دریافت و در حال حاضر به من گفته آن می تواند هفته. من اصلا هفته صبر کنید و نه من بیمار بیماران.

— ارین پالمر 37 سالت لیک سیتی

هنگامی که این بیماری همه گیر شروع به از دست دادم تمام خانه داری مشتریان از آنجا که آنها نمی تواند استطاعت به من و یا به دلیل خود شده است. من استفاده می شود TurboTax سال گذشته به فایل من مالیات است. من فقط ساخته شده $3,500. در حال حاضر من لگد زدن خودم. من واقعا نمی نیاز به فایل — چون من درآمد ناخالص بود تا کم و من احتمالا بدست من محرک را بررسی کنید. به جای من به 250 دلار هزینه و پول از دست رفته است. برای اولین بار دو روز من چک IRS سایت چهار یا پنج بار. من که ‘وضعیت در دسترس نیست.’ من واقعا انتظار آن را بررسی کنید. من با تراشیدن.

— پترا Gaytan, 37, New Braunfels, Tex.

من یک توزیع کننده برای آن. من نمی گذاشته شدن اما من ساعت قطع از 40 ساعت در هفته به 15. من قرار داده من اطلاعات حساب بانکی به IRS دریافت گزینه پرداخت و آن را به من اطلاعات صحیح است, اما زمانی که من سعی کردم پیگیری من چک, همه در آن می گوید این است که “لطفا بعدا دوباره سعی کنید’ به دلیل یا اطلاعات خود را مطابقت ندارد و یا شما دسترسی به وب سایت بیش از حد بسیاری از بار امروز. من 4 ساله و 1 ساله و من نمی هر گونه کمک دولت — پرداخت کنم همه چیز را در پول نقد. من نیاز به این پول برای اجاره فرمول و فقط به نگه داشتن مواد غذایی در خانه.

— Tyeesha Askew, 27, Sioux Falls, S. D.

“من نمی دانم چه چیزی در فروشگاه برای آینده’

من در انتظار برای من محرک پرداخت. IRS ارسال آن را به یک شماره حساب است که مطابقت ندارد هر گونه سوابق من است. من به نام H&R Block. آن گفت که تحویل داده شد و در عین حال هنوز 48 ساعت بعد هیچ چیز سپرده شد. آنها ادعا می کنند پول در حال ارسال به Axos بانک. من آنها را به نام و به آنها گفت: H&R Block اطلاعات نادرست. همه آنها می گویند برای تماس با همان شماره که نگه دار تا بر من. تا جایی که هر کس پول ؟ من باید به پرداخت صورتحساب و خانواده برای حمایت از. $1,700 چیزی است که من انتظار اما حتی 1200 دلار کمک خواهد کرد.

— مریم تنومند, 40, North Bend, سنگ.

من مشغول به کار پس از هفته بعد از من 16 سال; من مالیات پرداخت شده و فعال در اقتصاد است. خانواده من و من خودمان را در پریشانی زمانی که ما متوجه شد که من که قرار بود برای دریافت $1,200 محرک. پدر من در ویژه خطر ابتلا به بیماری های ریوی. و مادر من ساعت قطع شده در بیمارستان که در آن او کار می کند. من تا به حال به انتخاب کنید تا یک کار در یک سوپر مارکت محلی پس از گذاشته شدن از سینما. بنابراین هر دو من و مادرم در حال کارگران ضروری زندگی با کسی که در معرض خطر بالا. من احساس تنش از آنجا که من نمی دانم چه چیزی در فروشگاه برای آینده است.

— یعقوب مه 17, میدلند Mich.

کمک به ارسال گزارش در مورد مراقبت عمل می کنند. اگر شما با داشتن مشکل در دسترسی به یک محرک را بررسی کنید و یا کمک های دیگر به اشتراک گذاری تجربه خود را با ارسال فرم زیر و یا در این لینک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات