‘I don’t give a damn چقدر بزرگ هستند’: جو بایدن می گوید آمازون باید شروع به پرداخت بیشتر مالیات

جو بایدن گفته آمازون باید بیشتر پرداخت مالیات, آخرین پوپولیستی پیام نشان می دهد تاثیر که برنی ساندرز بیش مبارزات انتخاباتی خود.

در طول دموکراتیک اولیه آقای بایدن ساخته شده به طور منظم بازدیدکننده داشته است به سیاتل صفحه اصلی آمازون برگزار شد و جمع آوری اعانه در خانه از مدیران ارشد این شرکت است. او همچنین به دنبال کمک های مالی از دیگر اعضای جامعه فن آوری.

در حالی که معاون رئیس جمهور قبلا رفته در این رکورد گفت: این اشتباه بود که آمازون تا به حال پرداخت هیچ مالیات بر درآمد فدرال برای دو سال گذشته – او گفت: بنابراین در یک صدای جیر جیر در سال گذشته به عنوان مثال – رویکرد خود را نسبت به شرکت و موسس آن جف بزوس شده بود به مراتب کمتر تهاجمی تر از آقای ساندرز’.

در طول مبارزات انتخاباتی آقای ساندرز بارها و بارها محکوم کرد این واقعیت آمازون ادعا آن نیازی به پرداخت مالیات فدرال به دلیل خارج از کشور هزینه و اعتبار مالیاتی.

سال گذشته او در توئیتر خود نوشت: “اگر شما پرداخت 119 دلار هزینه سالانه برای تبدیل شدن به یک آمازون نخست عضو شما پرداخت بیشتر به آمازون از آن در پرداخت مالیات است.”

در اینجا آخرین نسخه از جزئیات بیشتر جعبه برای coronavirus داستان. لطفا اطمینان حاصل شود که شما پس از قرار دادن پنج پارس در هر داستان مربوط پس از هدف قرار دادن ‘منبع’ جعبه در بالا سمت چپ از جعبه متن در سیستم مدیریت محتوا

آمازون که در اوایل سال جاری اعلام کرد که هزینه های پاسخ به همه گیر می تواند بسیار بیشتر از حد انتظار را رد کرده است اجتناب از مالیات است. “آمازون پرداخت تمام مالیات ما ملزم به پرداخت در ایالات متحده و هر کشور که در آن ما از جمله پرداخت $2.6 میلیارد دلار در مالیات شرکت و گزارش $3.4 میلیارد دلار [£2,8 bn] در هزینه مالیات بیش از سه سال گذشته” یک سخنگو در بیانیه ای گفت به مستقل سال گذشته است.

“مالیات شرکت ها بر اساس سود و نه درآمد و سود ما باقی می ماند و متوسط داده شده خرده فروشی است که رقابتی بسیار کم حاشیه و کسب و کار ما ادامه داد: سرمایه گذاری سنگین.”

مایکل مور پیش بینی کرد جو بایدن را برنده رای مردمی توسط ‘پنج میلیون’

در مصاحبه ای با CNBC در روز جمعه آقای بایدن گفت که آمازون باید به پرداخت مالیات بیشتر.

“من فکر نمی کنم هر شرکت, I don’t give a damn چگونه آنها خداوند متعال باید کاملا در یک موقعیت که در آن آنها پرداخت هیچ مالیات و میلیاردها و میلیاردها و میلیاردها دلار ،” presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت.

برای سال 2017 و 2018 مالیاتی سال خود آمازون مالی براده نشان داد که از آن انتظار می رود برای دریافت پول از دولت فدرال نیست که آن را بدهکار پول در مالیات بر درآمد سی ان ان گزارش شده است. برای 2019 سال مالیاتی آمازون گفت: این بدهی بیش از $1bn در مالیات بر درآمد فدرال, شکل, به گفته کارشناسان به مبلغ بیش از 1 درصد f سود آن است.

آقای بایدن که از جان گذشته است برای به دست آوردن حمایت از آقای ساندرز مترقی طرفداران گفت: شرکت ها به طور کلی باید “شروع به پرداخت کارمندان خود دستمزد مناسب و معقول و حفاظت از کارکنان خود را”.

آمازون بلافاصله پاسخ به آقای بایدن نظرات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>