“من حتی نمی دانم که چگونه دومینو سقوط کرد’: گریبانگیر رکود اقتصادی برخی از کسب و کار evolve — اما مبارزه کنید یک راه برای بهبودی کامل

اما به عنوان Washington منطقه شروع به بازگشایی الیس است سمت چپ به مراتب بیشتر از پاسخ به سوالات: زمانی که و یا اینکه رزرو باز خواهد گشت. چگونه به تعادل ایمنی از waitstaff برابر نیاز خود را برای حقوق. ظرفیت خود را تامین و با فرمت آوالون برای نگهداری طولانی به اندازه کافی برای نگه داشتن خود را, ظریف اکوسیستم دست نخورده است.

“شما می توانید احساس می کنید بهتر است اگر شما در حال رفتن را از طریق آن به تنهایی” الیس گفت. “اما آن را هولناک که تمام جهان را تحت تاثیر قرار است توسط چیزی است که شما نمی توانید کنترل کنید.”

Avalon که catered حدود 1,000 حوادث یک سال قبل از همه گیر آمار اشغال تنها یک خرده از اقتصاد است. در عین حال وراج و شبکه خود را از کارگران و تامین کنندگان نشان می دهد که چگونه coronavirus رکود آبشاری از یک شرکت به بعد و به همین دلیل نمودار یک مسیر رو به جلو است بنابراین مملو. هر یک از لغو پذیرایی و کار موج از طریق یک شبکه متشکل از 400 عضو waitstaff و ده ها تن از فروشندگان از جمله توزیع کنندگان مواد غذایی یک گلفروش در نزدیکی یک متصدی بار خانواده در لرتن و پنیر مزرعه در تپه روستایی کارولینای شمالی.

به عنوان متحده شروع به بازگشایی شرکت ها و کارگران صورت یک اقتصاد در حال گذار. زنجیره تامین است که یک بار خدمت بزرگ تجاری مشتریان با سود بسته به مقیاس در حال حاضر پین فروش خود امیدوار است در افراد است. کارگران که سال ها صرف در مواد غذایی و مهمان نوازی تامل آینده با دور کمتر فرصت. کسب و کارهای کوچک است که تکیه بر آوردن مردم با هم در حال مطالعه راه برای نگه داشتن آنها را از هم جدا.

الیس رفتن به گل فروشی است که کار به طور مستقیم با خارج از کشور مزارع برای پر کردن حفره های در آن زنجیره تامین است. یکی از آوالون پنیر فروشندگان بازاریابی آن chevre آنلاین به طوری که کوچکتر خرید ممکن است جبران کاهش ليزينگ سفارشات عمده. دیرین کارمند که همسر و پسر نیز به تازگی از دست شغل ممکن است باید به دنبال کار در خارج از صنعت مواد غذایی. الیس خانههای گلی خالی که آیا به جای پلکسی گلاس تقسیم بین مهمانان حزب.

چگونه اقتصاد آمریکا برغم خشکسالی بستگی دارد بی شماری اکوسیستم مانند آوالون را تطبیق و خطرات آنها مایل به گرفتن.

“Reevaluating آنچه شما انجام می دهند و چگونه شما عمل [هستند] مسائل بقا” گفت: جو Brusuelas اقتصاددان ارشد در RSM. “زنجیره تامین است که حمایت از این بخش از اقتصاد در حال رفتن به اساسا تغییر داده است.”

تاریخچه ارائه نمی دهد یک راهکار. اقتصاد دیکته چگونه گذشته رکود به پایان رسید. در حال حاضر وجود ندارد و واکسن و یا پایه اعتماد عمومی وجود ندارد راهنمای برای چه آن را برای قرار دادن این لینک ها به عقب با هم.

“من حتی نمی دانم که چگونه دومینو سقوط کرد دیگر” الیس گفت: “از آنجا که پسر آنها شروع به سقوط سریع است.”

اولین نشانه

برای Avalon مواد غذایی و اولین اشاره از مشکل آمد و در اواخر فوریه. به عنوان کشنده coronavirus شد پاره شدن از طریق اروپا یک مشتری در اسپانیا بودند که به دقت برنامه ریزی یک رویداد بهار در واشنگتن و دیگر نیاز آوالون برای پیگیری کردن تخصص جین ، او می خواست برای رفتن بیش لغو سیاست.

“آنها در حال حاضر از دیدن حقیقت واقعی از آنچه اتفاق می افتد قبل از ما بودند” الیس گفت. “آنها از دیدن چیزهایی که بر روی زمین است که به نظر می رسید کمی افراطی به ما.”

پنج مایل از آوالون دفاتر در اسکندریه هلن اولیویا گل بود و آینده آن را موفق ترین شروع به بهار که مالک راشل باند تبدیل به تمرکز به رویداد بزرگ بعدی: “چه کسی چه کسی” ویترین از واشنگتن صحنه حوادث در مارس 13. پس از خرید این شرکت هفت سال پیش باند و همسرش را سه برابر کسب و کار و رشد پیاده روی در مغازه گل به یکی از رویداد گل در سی منطقه است.

ظرف چند روز هلن اولیویا مشتریان شروع به رها کردن دور. یک هتل پنج ستاره در منطقه به حالت تعلیق در آن حساب. مراسم و گردهمایی های شرکت های بزرگ میله میله از طریق مه ناپدید شد. در پایان هفته صنعت ویترین احساس بیشتر شبیه به یک گروه پشتیبانی.

“در زمانی که ما جمع آوری شده در 13th آنها راه اندازی یک صنعت پانل به بحث در مورد چگونه به انجام این کار لغو حرکت رو به جلو چه وام های بانکی در دسترس بودند و چگونه ما از رفتن به محوری” باند گفت.

الیس هم بود هولناک که با لغو شد. بهار و تابستان رویدادهای بین میره. سقوط رزرو دنبال کرد.

Avalon جان سالم به در رکود: پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی وجود دارد کمی نیاز برای برنامه ریزی رویداد دیگر از مجالس ترحیم. کسب و کار پیدا نکردم یاطاقان های خود را تا زمانی که دوباره در تعطیلات. گذشته رکود نشان داد الیس که غذا است “برای اولین بار به احساس اثرات و آخرین برای بازگشت” چرا که “مردم خود را صرف پول اضافی بر ما اساسی خود را پول است.”

مانند دیگر بزرگ مواد غذایی در یخچال و فریزر در آوالون به خوبی مواجه نگردند. اما با هیچ کس به خدمت آوالون را sous chef divvied تا شدنی و مراقبت از بسته های برچسب شده با co-workers’ نام.

Horacio سامرا الیس شریک کسب و کار و آوالون سر آشپز بود و تمایلی به دست مواد غذایی است که می تواند نگه دارید برای چند ماه. تأمین انرژی پایین یخچال و فریزر احساس بیش از حد مانند از دست دادن.

سامرا آمده بود دور و پس از مهاجرت از شیلی در حدود 40 سال پیش کار راه خود را از پخت و پز کنسرتهایی در کشتی های کروز به خدمت رئیس جمهور و ملکه الیزابت دوم است. همسر و پنج نوه سنین 5 تا 20, وابسته به او است.

“من و همسرم ما مهاجران” سامرا گفت. “ما را دیده اند فقیر طرف از زندگی است. اگر شما در حال رفتن به مجبور به بستن کمربند خود را تنگ تر وجود دارد هیچ مشکلی با آن. من قصد ندارم به گریه — من قبل بوده است.”

Jhonny Acha که مشغول به کار در آوالون برای هشت سال در زمان خانه یک کیسه میوه و پنیر و نان و غذا آماده. به زودی او و همسر و پسر خود را که او نیز شغل خود را از دست خواهد درخواست برای مزایای بیکاری. در آخرین سفر خود به آوالون در اواسط ماه مارس Acha نمیفهمد او بود با عید پاک.

با هر لغو الیس رسیده به فروشندگان و سالن. “من تماس بگیرید می گویند” من خیلی متاسفم برای انجام این کار, و آنها می گویند ” این است که اتفاق می افتد در سراسر,'” او به یاد می آورد.

Avalon آخرین رزرو در 14 مارس بود و برای یک زن و شوهر که می خواهم نقل مکان کرد تا عروسی خود را و حل و فصل برای یک مراسم کوچک در خانه. Avalon آماده و گوشت گاو و ماهی قزل آلا و سیب زمینی برای 15 نفر و کاهش یافته است غذا را با جزئیات گرمایش از دستورالعمل حذف.

الیس به حال به درخواست یکی از کارگران برای بازگشت به تحویل. آوالون به حال تعطیل دو روز قبل از.

‘آن را متفاوت کار’

به عنوان Avalon بسته بندی شده تا یکی از آن دیرین توزیع کنندگان مواجه شده خود را تغییر لرزه ای.

بین المللی غذاهای لذیذ’ مشتریان تجاری — هتل ها, رستوران ها, مواد غذایی و خرده فروشان — دیدم لغو پور در اقتصاد کشور موثر تعطیل.

“مشتریان که می خواهم به منظور قرار داده شده در یکشنبه دوشنبه خواستار شدند می گویند, ‘نگران نباشید در مورد رها کردن آن را خاموش'” شرکت رئیس جمهور کریستین دی Benigno گفت.

ناگهان IGF به مشتریان جدید نیاز دارد. به عنوان رستوران تلاش برای شناور ماندن با ارائه مواد غذایی و بایگانی اطلاعات آنها در گرو تامین کنندگان مانند IGF به محوری با آنها. که محوری شامل درخواست موجود فروشندگان که آیا آنها انجام شده سس گوجه فرنگی به عنوان مخالف به گوجه فرنگی کنسرو شده و یا کالاهای دیگر خواهد بود که کمتر کار فشرده برای رسیدگی به در آشپزخانه.

“نبود یک سوال از داشتن صفر موارد آن در مورد آنچه در اقلام آغاز حرکت” دی Benigno گفت. “ضد عفونی کننده منتقل دیوانه می خواهم. کاغذ توالت نقل مکان کرد ، وجود دارد مقدار زیادی بیشتر تقلا برای به گزینه ها و ظروف.”

یکی از IGF کنندگان بز بانوی لبنی که پنیر اغلب به نظر می رسد در آوالون به منوهای مورد نیاز برای تجدید قوا ، از گریس چپل, N. C. — یک شهر بسیار کوچک آن را ندارد یک اداره پست — صاحب کری Bradds شد رقیب با آخرین دقیقه لغو توسط یکی از فراورده های لبنی بزرگترین توزیع کنندگان: $20,000 ارزش ویژه ساخته شده وان و سیاهههای مربوط از تازه chevre به علاوه دیگر بسیار فاسد شدنی محصولات.

نیاز به سرعت عمل بز بانوی گسترش آن در فروشگاه آنلاین از چند جعبه هدیه به کل آن پنیر خط.

“آن را متفاوت کار” Bradds گفت. “از آن استفاده می شود زمانی که من حمل مشتریان می خواهم کامل چرخ خام گاو, شیر, پنیر گودا. در حال حاضر من نیاز به بسته بندی آن و فروش آن هشت اونس در یک زمان.”

هنگامی که راشل باند محلی عمده فروشان شروع به بستن در اواسط ماه مارس گلفروش تا به حال به “مجموعه ای کاملا جدید زنجیره تامین.” در بالا از خرید به طور مستقیم از مزارع در کالیفرنیا هلن اولیویا باز حمل و نقل هوایی و باربری هوایی حساب به علاوه یک با ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی به منبع گل از کانادا و هلند و جنوب امریکا. او در حال حاضر از زاویه برای حمل و نقل فضایی تجاری حامل نگران ردیابی گرانبها گلبرگ از طریق هر متزلزل پا.

“من هرگز چنان سخت کار برای ایجاد $100 در زندگی من,” او گفت:. “میانگین فروش در حال حاضر است $100 به $150 در آرایش — آن را $10,000 حوادث ما به استفاده می شود. و کار است که نیاز به کسب آن 150 دلار است که 20 برابر بیشتر است.”

فروش پایین 50 درصد باند گفت: یک واقعیت است که می تواند بدتر شود اگر نه برای هلن اولیویا پرکار استفاده از رسانه های اجتماعی کامل با ویدئوها و انجام آن را به خودتان ،

“تنها چیزی که در کسب و کار نگه داشته funneling از طریق فروشگاه ما است که به طرز وحشیانه صادقانه و خام با مردم در مورد آنچه آن را مانند یک کسب و کار کوچک” باند گفت.

هوای مه آلود مسیر پیش رو

مهم نیست که صنعت, سوال از زمانی که به سطح شیب دار به بالا است فقط به عنوان آزار دهنده به این سوال که چگونه است. گذشته رکود — مانند 2008-2009 بحران وام مسکن وامهای بیپشتوانه — نیست بهترین راهنماهای. بازیابی تکیه بر خرده فروشی, خرید, لگد زدن به دنده همراه با هزینه های کالاهای بادوام مانند خودرو و مبلمان خانه و همچنین به عنوان سرگرمی.

Coronavirus رکود اقتصادی همچنان به جعل خود را وحشتناک مسیر: بیش از 40 میلیون اخراج مارک های شناخته شده و مجبور به ورشکستگی رشد اقتصادی کاهش داد. و وجود دارد در حال رشد است و ترس است که این درد می تواند کشش به سال آینده.

در حال حاضر بهبود لولا در نحو میکروسکوپی بیماریزا و دادن میلیون ها نفر از آمریکایی ها نه فقط شغل بلکه اعتماد به نفس به غذا خوردن و یا شرکت در برنامه های عروسی.

“هیچ کس می خواهد مهمان به پایین آمدن با covid 14 روز پس از رویداد” باند گفت. “وجود دارد یک حس مسئولیت. حتی اگر دولت سبز-چراغ ما, من نمی دانم که ما هنوز وجود دارد.”

باند گفت: روز مادر ترتیبات به فروشگاه و صنعت به عنوان یک کل بسیار مورد نیاز آسانسور فردی هر چند دسته را نمی تواند برای دراز مدت از دست دادن لابی هتل ها و سالن های ضیافت. در حال حاضر مغازه های گل مانند هلن اولیویا در حال خیره پایین فصل تابستان و بدانم چه می آید بعدی.

“ما شده است hustling, hustling, hustling … اما مردم نمی صرف راه آنها را در بهار در تابستان” باند گفت. “ما اصلا این لانه تخم مرغ است.”

در بز بانو Bradds انتظار دارد که دو ماه آینده به ارمغان بیاورد جدی مشکلات جریان نقدی. توزیع کنندگان به طور معمول برای سفارشات پرداخت یک ماه یا بیشتر پس از دریافت فاکتورها. به زودی, مزرعه آخرین سفارشات خود را پرداخت شده است.

قبل از رکود اقتصادی بز و جوجه به فروش می رسد $30 ، 000 تا $40,000 ارزش پنیر در هر هفته. پس از رکود هفتگی فروش ندارد پیشی $5,000. کسب و کار پایین است 90 درصد به طور کلی.

“ما خوب است چند ماه گذشته به دلیل توزیع کنندگان که بدهکار ما هنوز پرداخت” Bradds گفت. “اما در حال حاضر آنها نمی چیزی به ما بدهکار.”

Bradds گفت: آینده فروش بیشتر وابسته به کارولینای شمالی رستوران بازگشایی. هنوز آنهایی است که می توانیم به بازگشایی در حال اجرا هستند در کاهش ظرفیت و بسیاری از wineries و میله ها هنوز بسته است.

بز بانوی برداشت تا مشتریان جدید در بازارهای کشاورزان در سراسر کشور. و در حالی که فروش آن ممکن است در مقدار پول نقد, Bradds امیدوار است که آنها ادامه خواهد داد به عنوان خریداران سعی کنید برای خرید به صورت محلی و جلوگیری از فروشگاه ها و رستوران ها.

“این تمام چیزی است که رفتن به تغییر چشم انداز از مواد غذایی ما سیستم” Bradds گفت. “در برخی از راه این بد است. در برخی از راه های آن است.”

متغیرهای گسترش بیشتر تا عرضه زنجیره ای. در IGF دی Benigno نیست فقط شمارش ثابت عرضه مواد غذایی و محصولات. پوسته پوسته شدن عملیات دوباره نیز بستگی دارد قابل تحویل سیستم جامع روش های تمیز کردن و تقاضا به اندازه کافی از مشتریان عمده.

“وجود دارد یک خاص پله [که مهم ترین]? نه” او گفت:. “سطح شیب دار بالا است که تقریبا به عنوان مشکل کاهش سرعت. … ما همه به هم وابسته.”

Avalon صاحبخانه به حالت تعلیق اجاره تا اکتبر. 1 اما حتی پس از آن الیس نمی داند که چگونه شرکت غذا را برای ماه صفر کسب و کار. او با اضافه کردن یک ماده به آوالون قرارداد حفاظت از وراج از مسئولیت در مورد سالن های مشتریان یا فروشندگان را ندارد به اندازه کافی اقدامات احتیاطی در برابر گسترش رمان coronavirus.

دهه در غذا نیست او آماده شدن برای این, او می گوید. چگونه می توانید تنظیمات جدول مرتب شود شش فوت از هم جدا ؟ باید مشتریان را مجبور به پوشیدن ماسک یا از طریق همان مراحل شستن دست به عنوان پیشخدمت و آشپز? الیس به تازگی موفق به دریافت زمین برای $180 پلکسی گلاس و پانل های جدا مهمانان در جداول. چگونه بسیاری از می تواند او حتی استطاعت?

اینها پرسش های کسب و کار. الیس قلب غرق هنگامی که او نظر پاسخ.

“مردمی که من با آنها کار ممکن است بیش از مشتاق, در واقع, از جان گذشته برای بازگشت به کار,” او گفت:. “آنها آماده خواهید بود. اما چه اتفاقی می افتد به ما کارکنان? چه هستم من درخواست آنها را به انجام ، خود قرار داده و در راه آسیب است?”

آخرین هفته از ماه مه سامرا الیس شریک کسب و کار رفت و برگشت به آوالون آشپزخانه بسته محصولات باقی مانده و خاموش کردن یخچال و فریزر. او شروع به نقاشی امنیت اجتماعی در چند هفته و در حالی که او اصرار بر نگه داشتن ارواح تا کسانی که چک نمی خواهد به اندازه کافی برای به دست آوردن. سامرا خانواده شده است خرید در ارزان تر از فروشگاه های مواد غذایی, امید بستن به روش ساده, سوپ و غذاهای برنج بیش از گوشت.

اگر آوالون را رزرو نمی گرداند, این سال, Zamora خواهد شد که برای شروع به دنبال کار های دیگر. این منطقه ممکن است بازگشایی, او گفت:, “اما ما نمی دانیم که اگر گوشی در حال رفتن به حلقه.”

“تنها فکر می کنم من می دانم که چگونه به طبخ” سامرا گفت. “من می توانید آن را انجام دهد بسیار خوب است. اما مهمان نوازی است که یک کسب و کار در حال حاضر.”

آن را در زمان دو ماه و برنامه های متعدد قبل از Acha بیکاری ادعا مورد تایید قرار گرفت. همسر و فرزند خود را هنوز هم بدون کار. و در چند ماه Acha گفت: او ممکن است به فراتر از صنعت او به خوبی می داند. شاید کار در ساخت و ساز و یا تحویل — تا زمانی که آن را نگه می دارد او را ایمن از ویروس است که بسته به این اکوسیستم پایین.

“زمان بیشتری می رود که شما به نقطه ای از تفکر در آنچه من می خواهم به انجام این کار در آینده؟” Acha گفت. “شما می خواهید به نگه داشتن امید خود را و ببینید اگر این است رفتن به دور و یا اگر آن را طولانی تر. این یک احساس خوب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>