سیاه و سفید زندگی می کند ماده حامی حمل اتهام راست تظاهر به ایمنی در میان خشونت در لندن گفت: “حتی نمی فکر می کنم دو بار در مورد آن را انجام می دهند”.

عکس از پاتریک هاچینسون بلند کردن اجسام مجروح سفید مرد به دور از غوغا در روز شنبه به اشتراک گذاشته شده است به طور گسترده ای آنلاین با کار MP فلورانس Eshalomi فراخوانی تصویر یک “قدرتمند نماد” در میان یک آخر هفته را بدست آورد و رویارویی جناح راست معترضان و ضد نژاد پرستی فعالان در پایتخت.

آقای هاچینسون گفت: ITV News: “من حتی نمی فکر می کنم دو بار در مورد انجام آن فقط یک غریزه است. من نمی بینم رنگ من فقط دیدم یک انسان روی زمین احتمالا در آینده به پایان برسد.”

یک پدر و مربی شخصی آقای هاچینسون گفت: او با حضور در این رویداد را با دوستان خود یک گروه امنیتی و کارشناسان هنرهای رزمی برای محافظت از ضد نژادپرستانه فعالان در ماه مارس از طریق سرمایه است.

آن را به عنوان گروه فوتبال اراذل و اوباش و راست هواداران به خیابان ها ریختند در پاسخ به اخیر Black Lives Matter تظاهرات در پی پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

در یک مصاحبه جداگانه با کانال 4 اخبار آقای هاچینسون گفت: “اگر سه تن دیگر از افسران پلیس که در اطراف ایستاده زمانی که جورج فلوید بود به قتل رساندند تا به حال فکر در مورد مداخله مانند آنچه ما انجام دادیم جورج فلوید خواهد بود امروز زنده است.”

او افزود: “من فقط می خواهم برابری برابری برای همه ما است. در حال حاضر شمال ناعادلانه متعادل و من فقط می خواهم همه چیز عادلانه بود – برای بچه ها و نوه من.”

آقای هاچینسون مداخله آمد در راه بازگشت به خانه پس از اعتراض و هنگامی که او را دیدم راست معترضان که قبلا شده بود متمرکز در میدان پارلمان لندن برخورد با یک گروه از جوان مردان سیاه و سفید. همانطور که آقای هاچینسون انجام مجروح مرد دور دوستان خود کار می کرد برای عقب نگه داشتن جمعیت.

دوست خود را Jamaine Facey یک مربی شخصی بود که در میان این گروه گفت: “برای من نبودم حفاظت از او – من حفاظت از بچه های ما. من حفاظت از آینده خود را به خاطر من می دانستم که قاضی نمی خواهد که دیده می شود آنچه در گذشته اتفاق افتاده است. من صرفه جویی در بچه های ما در آینده”.

پلیس بیش از 100 دستگیری در سراسر این دوره از روز 27 نفر از جمله شش افسر زخمی شدند در جریان درگیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات