“من در برخورد با اثر شلیک گلوله در هر روز است. این تنها چیزی است که مرا می ترساند’: دکتر coronavirus مصاحبه زنده از اتاق اورژانس

شیکاگو, دکتر, داده است تا زندگی را به عنوان یک حرفه ای پزشکی در خط مقدم از شیوع کروناویروس.

دکتر اسکات Samlan, که با این نسخهها کار در بیمارستان کوه سینا در شیکاگو طرف غرب صحبت به رادیو فردا’ دیوید Begnaud از دل بحران به مصاحبه به طور مستقیم از اتاق اورژانس بیمارستان.

“من در برخورد با اثر شلیک گلوله هر روز و تروما و چیزهای دیوانه و این تنها چیزی است که مرا می ترساند,” دکتر گفت: به عنوان او شروع قدرتمند مجازی ،

“این بیشتر می ترسم من تا کنون بوده است که یک استروژن و این نه فقط به خاطر من. چون من یک همسر و یک 2 ساله و 1 ساله در خانه و من نمی خواهم به آنها را در معرض” او گفت: آقای Begnaud.

Dr Samlan توضیح داد که چگونه پزشکان مجبور بودن به تشخیص تمام بیماران که به استروژن با مشکلات تنفسی به عنوان داشتن Covid-19 به عنوان آنها قادر به در معرض خطر در حال انتظار برای سه روز در آن طول می کشد برای دریافت نتایج آزمون.

“اگر خود را سفید تعداد طبیعی است و آنها lymphopenic که چیزی است که ما در نگاه و x-ray به نظر می رسد مانند Covid و آنها آنفلوانزا-منفی آن را Covid,” او گفت: پخش.

وقتی پرسیده شد که توسط آقای Begnaud اگر دکتر بود با دیدن شواهد که این بیماری تنها به شدت تحت تاثیر افراد مسن, Dr Samlan پاسخ داد: “شما می توانید بگویید که به 27 سال من انتوبه هفته گذشته که هیچ مشکلات پزشکی است.”

Dr Samlan با اشاره به استروژن را خود ساخته “پزشک حفاظت از جعبه” که CBS گفته پزشکان تا به حال ساخته شده را در یک پلاستیک تولید کننده. این گزارش گفت که دکتر محل Perspex جعبه بر سر بیمار به استطاعت پزشکان موقت حفاظت از بیمار دهان, قصد, کاهش خطر ابتلا به عفونت.


در طول مصاحبه, دیگر, دکتر, Dr Chris Scodeller منتقل شده نا امیدی با کمبود تجهیزات از جمله تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) که اجازه می دهد تا پزشکان به انجام کار خود را با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.

“وجود دارد CDC که گفت: ما می توانیم با استفاده از bandanas به عنوان یک شکل از حفاظت برای خودمان به جای ماسک, بنابراین من یکی که من حمل در جیب من” دکتر Scodeller گفت.

“این نا امید کننده آن را احساس می کند مانند دولت اجازه دهید ما به پایین.”

هفته گذشته یک پرستار اتحادیه آمار در نیویورک فرماندار اندرو کومو برای اصرار دارد که کارکنان پرستاری باید به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای آینده است.

یک مدیر پرستاری که مراقبت coronavirus بیماران در بیمارستان کوه سینا درگذشت این ویروس در هفته گذشته و کارکنان اتهام به نیویورک پست که PPE کمبود می تواند به مدیر پرستاری مرگ است.

یک سخنگوی کوه سینا به شدت تکذیب ادعای نیویورک پست.

Dr Scodeller است گزارش شده است با استفاده از یک ماسک او از کار قبلی و یک فیلتر پدرش به او از کار خود را در ساخت و ساز.

وی با بیان به خبرنگار CBS رسما که “بیماران در حال مرگ هستند به تنهایی” از آنجا که از انزوا اقدامات لازم در بیمارستان ها را امتحان کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

Dr Samlan به پایان رسید مصاحبه با اصرار مردم به گوش دادن به دولت stay-at-home سفارشات برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس در ایالات متحده که در حال حاضر فقط از 200,000 موارد در روز چهارشنبه با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا توسط جان هاپکینز.

“من می خواهم مردم را به ماندن در خانه این است که مقدار واقعی” او گفت:.

“اگر شما یک دوست و یا همکار و یا هر کسی که شما می دانید در صنعت بهداشت و درمان که کار خط مقدم فقط آنها را ارسال یک متن گفت خدا به شما برکت دهد, عشق, شما, با تشکر از شما برای آنچه شما انجام می دهند که همه ما نیاز داریم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>