در صبح روز جمعه coronavirus جلسه فرماندار نیویورک اندرو کومو دو برابر شده است-در انتقاد از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پیشنهاد است که باید اجازه داده شود به ورشکسته شجاعانه او اجازه می دهد تا آن را به اتفاق می افتد و خواستار نیویورک می شود آنچه در آن قرار می دهد به فدرال ‘دیگ.

برای کشورهای ورشکسته خواهد نیاز به یک قانون فدرال: “به سنا … من می گویند تصویب یک قانون اجازه می دهد متحده اعلام ورشکستگی. من به جرات به شما. و اجازه دهید رئیس جمهور نشانه آن است که لایحه … را پیشنهاد سناتور مک کانل تصویب قانون است. من به جرات به شما.”

آقای کومو ادامه داد: “شما می خواهید برای ارسال یک سیگنال به بازار است که این ملت در املاک مشکل ؟ شما می خواهید برای ارسال یک بین المللی پیام است که اقتصاد در آشفتگی؟”

“ما می توانید ببینید که چگونه بسیاری از ایالات در واقع شما در آن است. من می دانم که من نمی,” او اضافه شده است.

فرماندار کومو باقی می ماند بی اعتقاد است که کنگره تا به امروز ارائه نشده بودجه اضطراری به دولت های ایالتی و محلی.

“هنگامی که شما نمی صندوق ایالتی و محلی, شما می دانید که شما نمی صندوق ؟ پلیس و آتش و معلمان مدرسه … آن boggles ذهن است.”

او به خصوص آزرده توسط سناتور مک کانل مرجع به کروناویروس امداد اورژانس به آمریکا به عنوان یک “آبی دولت یونان’ — بیانیه آقای کومو به عنوان سازمان ملل متحد آمریکا بی رحم و زشت است.

“قید وثیقه نیویورک ؟ شما در حال نجات نیویورک. نیویورک یو بی اس در بازار شما هر سال … میچ مک کانل یک یادداشت برداری نیست, دهنده,” او گفت:.

توصیف نیویورک به عنوان یک دولت از بخشندگان فرماندار تصریح کرد: واقعیت این است که نیویورک کمک بیش از هر دولت دیگر به فدرال گلدان در حالی که کنتاکی شماره سه وزارت امور خارجه در نظر گرفتن از آن گلدان قرار دادن کمتر است که در آن می شود.


آقای کومو مصمم است که سیستم باید کار نسبتا برای زمانی که این کشورها که بیشتر نیز نیاز به کمک های مالی.

“شما نجات ما است ؟ فقط به من پول من و سناتور.”از جمعه نیویورک بیش از 263,000 تایید موارد Covid-19 و 15,740 مرگ و میر. شهر نیویورک شمارش اکثریت این تعداد حدود 150,000 و 11,544 بود.

نتایج اولیه از برنامه دولت از تست برای آنتی بادی نشان داده است که بسیاری از مردم ممکن است آلوده شده اند coronavirus و بهبود یا asymptomatically و یا با علائم خفیف. این اعداد نشان می دهد 2.7 میلیون نفر آلوده شده ممکن ایالت 1.6 میلیون در شهر نیویورک است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات