“من نمی توانم باور کنم از دست این مردم’: اندرو یانگ به پایان می رسد پیشنهاد ریاست جمهوری با سخنرانی احساسی و عاطفی

کارآفرین اندرو یانگ پایان انتخابات ریاست جمهوری پس از یک فقیر در نیوهمپشایر اولیه که در آن برنی ساندرز پیت Butttigieg و ctq راه انداخت و برای یک شب خوب.

45 ساله میلیونر یکی از معدود نامزدهای رنگ سمت چپ در میان بالا 10 یا دموکرات در مسابقه شده بود شمارش قوی در گرانیت دولت پس از مدیریت به امن به سختی به 1 درصد از حامیان در قفقاز در آیووا یک هفته پیش.

اما با نتایج اولیه در نیوهمپشایر نشان دادن Mr یانگ انتهایی به شدت و با فقط 3 درصد از آراء بعدی را به نام خود او اجازه دهید آن را شناخته شده او تعلیق مبارزات انتخاباتی خود.

“من یک شماره پسر” آقای یانگ گفت: واشنگتن پست قبل از پرداختن به حامیان در شهر منچستر. “در بسیاری از این [آینده] states, من قصد ندارم در آستانه که در آن من به نمایندگان, که باعث می شود چسبیده در اطراف لزوما مفید یا مولد از نظر پیشبرد اهداف این کمپین است.”

آقای ساندرز آقای Butttigieg و Ms Klobuchar بودند نامزدها ترک نیوهمپشایر با لبخند در چهره خود را.

آقای یانگ آیوی لیگ تحصیل پسر تایوانی مهاجران بود که در مناقصه به این کشور آسیایی-آمریکایی رئیس جمهور, راه اندازی طولانی خود را-شات نامزدی در سال 2017 به عنوان یک مجازی ناشناخته است.

امضای خود را پیشنهاد جهانی درآمد اولیه که پرداخت هر آمریکایی $1000 در ماه بود او در پاسخ به “چهارمین انقلاب صنعتی”.

اندرو یانگ آخرین کمپین های خود را نیازهای ویژه کودک

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نه علت تمام مشکلات ما و ما در حال ساخت یک اشتباه زمانی که ما عمل مانند او است” آقای یانگ گفت: در یک بحث دموکراتیک در روز جمعه.

آقای یانگ به حال کوچک اما آوازی تکه از هواداران که او اغلب به عنوان “Yang Gang”, و, که اغلب ادعا کرد او داده نشده بود همان فرصت به عنوان نامزدهای دیگر به صحبت در حزب دموکرات بحث. آن دسته از داوطلبانی که هنوز در مسابقه خواهد شد در حال حاضر رقابت برای حمایت خود را, مهم نیست چقدر متواضع تعداد آنها.


در طول بحث در ماه دسامبر پس از کامالا هریس تا به حال کاهش یافته است اما در حالی که Cory Booker هنوز رقابت او پرسید که چگونه او در مورد احساس وجود دارد که کمی تنوع در میان نامزدها.

“این هم یک افتخار و ناامیدی به تنها نامزد رنگ در مرحله امشب,” او گفت:.

“من از دست کامالا من از دست Cory – اگر چه من فکر می کنم Cory خواهد بود.”

آقای یانگ به طول انجامید بیش از بسیاری انتظار داشتند چسبیده در مسابقه پس از سناتورها و فرمانداران با مقدار بیشتر به رسمیت شناختن نام و پس از ابتدا خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود.

در پایان او مطرح شده پول بیشتر از بسیاری از رقبای خود را در آوردن بیش از $16m در سه ماهه پایانی سال گذشته است. این یک بزرگتر مسافت بیش از همه اما بالا چهار نامزد – برنی ساندرز پیت Buttigieg جو بایدن و سناتور الیزابت وارن.

اضافی گزارش آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>