“من اعتقاد دارم که من می تواند تفاوت’

سه شنبه گذشته در اولین روز از کار در کار او خواستار “بهتر از من شغل رویای” جولی دونالدسون braced خودش پوشیدن نامرئی زره پوش برای آنچه که او مطمئن بود.

روز قبل از او تا به حال نهایی شدن قرارداد با واشنگتن, تیم ملی فوتبال برای تبدیل شدن به معاون ارشد رئیس جمهور از رسانه میزبان تمام تیم تلویزیون را نشان می دهد و تبدیل به اولین زن به صورت تمام وقت در نقش یک تیم NFL بازی روز رادیو غرفه. موقعیت فورا او ساخته شده این سازمان بالاترین-رتبه بندی زن کارمند, با وجود این واقعیت که او تا به حال هرگز در استخدام یا اخراج هر کسی یا برگزار مدیریت موقعیت قبل از.

او جایگزین لری مایکل تیم دیرین رادیو صدای که تا به حال همچنین اجرای عملیات پخش شد و یکی از سازمان های تشخیص چهره. این تیم تا به حال فقط ساده خود را از آن دیرین “ردسکینز” نام و پنج روز قبل از, واشنگتن پست منتشر کرده بود یک داستان است که در آن 15 زن کارمندان سابق و دو sportswriters متهم چند گذشته مدیران از آزار و اذیت جنسی. یکی از مدیران آن بود و مایکل که تا به حال به طور ناگهانی بازنشسته قبل از این گزارش منتشر شده است.

او 42 سال است که حرفه ای شده بود صرف هوا در منطقه ای ورزشی شبکه های تلویزیونی راه رفتن به یک کار قدرتمند با یک تیم که قرار شده به صورت یک فرهنگ خصمانه نسبت به زنان است. آنچه را که هر کس فکر می کنید ؟ خواهد او استقبال می شود? مردم خشمگین که او وجود دارد ؟

پس از آن زنان که کار را برای این تیم است. یکی توسط یکی از آنها به نظر می رسد در دفتر او یا به نام بر روی تلفن خود را.

“ما به این نیاز” دونالدسون به یاد یکی می گفت.

“ما خیلی خوشحالیم که شما اینجا هستید” دیگری به او گفت.

ناگهان دونالدسون می دانستم که او تا به حال ساخته شده است حق تصمیم به ترک کار قبلی در NBC Sports واشنگتن به گام به زیادی ناشناخته است.

“من اعتقاد دارم که من می تواند تفاوت را,” او می گوید.

او نمی آمد به واشنگتن تیم فوتبال به نامرئی. با توضیحات او نقش خود را به صورت طرفداران ببینید که زمانی که آنها بر روی وب سایت و یا لحن به تیم برنامه تلویزیونی روزانه. صدای او غیر ممکن خواهد بود به دست در رادیو و تلویزیون پخش. در کنار مربی ران ریورا او ممکن است سازمان را بیشتر نمایان non-player.

اما دونالدسون می بیند کار خود را به عنوان بیش از اینکه یک چهره در تلویزیون و یا یک مدیر اجرایی در یک دفتر. آزار و اذیت داستان ضربه زدن به تیم سخت چند نفر که کار وجود دارد باید گفت. آن را به سمت چپ بسیاری از عصبانی است. در حال حاضر ریورا تا به حال شده است در تلاش برای القای یک فرهنگ جدید از شمول به جای یکی که بسیاری از آنها به عنوان سمی است. دونالدسون متوجه دیگران تلاش این است بیش از حد. او معتقد است که این سازمان در تلاش است تا به بازسازی خود است. او داستان خود را بیش از حد دردناک و او می خواهد به یک بخشی از این تیم شروع تازه است.

“من مشق شب من قبل از گرفتن این شغل” او می گوید.

جولی دونالدسون نظارت همه رادیو و تلویزیون برای واشنگتن NFL تیم فوتبال و خواهد بود که برای اولین بار به کار تمام وقت در باشگاه رادیو پخش غرفه در طول بازی.

جولی دونالدسون قبلا در NBC Sports واشنگتن قبل از پذیرش کار از معاون رئیس جمهور از رسانه ها و یکی از رادیو صدای برای واشنگتن NFL تیم فوتبال. (عکس حسن نیت ارائه میدهد از جولی دونالدسون)

سمت چپ: Julie دونالدسون نظارت همه رادیو و تلویزیون برای واشنگتن NFL تیم فوتبال و خواهد بود که برای اولین بار به کار تمام وقت در باشگاه رادیو پخش غرفه در طول بازی. راست: Julie دونالدسون قبلا در NBC Sports واشنگتن قبل از پذیرش کار از معاون رئیس جمهور از رسانه ها و یکی از رادیو صدای برای واشنگتن NFL تیم فوتبال. (عکس حسن نیت ارائه میدهد از جولی دونالدسون)

زمانی که واشنگتن اولین تماس دونالدسون تنها چند ساعت پس از مایکل بازنشسته و او با احتیاط. او می دانست که قابل توجه داستان در مورد آزار و اذیت بود در مورد به شکستن. به عنوان یک خبرنگار او تا به حال تحت پوشش نازا سال گذشته از تیم سابق رئیس جمهور بروس آلن سلطنت. او درک این تیم مشکلات و مطمئن بود که او می خواست به آنها مشکلات خود را بیش از حد.

“من لازم نیست این کار را,” او می گوید. “من دوست داشتم آنچه که من انجام شده بود و انجام آن را که در آن بود.”

او بیدار شد صبح روز بعد خاص او می گویند هیچ. او تا به حال مشغول به کار بیش از حد سخت برای ساخت نام او به عنوان یک روزنامه نگار. او نمی خواست به خراب کردن آن کار برای یک تیم وضعیتی وخیم از رسوایی.

اما پس از آن او به صحبت مارکوس استفنسون حق رای دادن سر از بازاریابی دیجیتال و برنامه نویسی که استخدام شده بود در ماه نوامبر گذشته. در تماس استفنسون صحبت در مورد تمایل به reimagine رادیو پخش و تغییر راه تیم خود را نشان می دهد. او در توصیف یک جوان گروه از رهبران بر حق رای دادن کسب و کار جانبی که نیست بخشی از گذشته است. او به او گفت که او را در جا که او می تواند کمک به ایجاد چیزی تازه و متفاوت در رادیو و تلویزیون پخش و در تیم سایت.

“ما در حال انجام چیزی سرد در اینجا,” او گفت:.

زمان دونالدسون آویزان او علاقه مند شد اما همچنان مطمئن نیستید. او به نام دیگران در ستاد. برخی او می دانست که برخی از او نیست. “هیچ کس خارج از محدوده” تیم اجرایی معاون رئیس جمهور و رئیس بازاریابی افسر تری Bateman به او گفت. هر سوال می تواند پاسخ داده شود.

“من نمی خواهم برای پیوستن به یک سازمان من مغرور نیست,” او گفت: به صاحب دانیل اسنایدر همسر, تانیا با آنها او تا به حال مشغول به کار در پروژه های خیریه.

“ما در حال کار بر روی تغییر که” تانیا اسنایدر پاسخ داد.

به آرامی دونالدسون شروع به احساس بهتر در مورد کار. او نامیده می شود بیشتر مردم از جمله دوستان و پدر و مادر و مربیان است که واژه همواره صادقانه ترین در گذشته است. او به نام مردم او می دانست که متنفر تیم و نمی تواند ایستاده اسنایدر. دونالدسون می گوید تقریبا همه گفت: همان چیز است: مدیران جدید بودند هوشمند این تیم می خواستم به حرکت به دور از گذشته او می تواند بخشی از این تغییر. در نهایت او می دانستند. او تا به حال به این کار.

جولی Donaldson, 42, شمار برای یک عکس پرتره در واشنگتن دی سی در تاریخ 25 ژوئیه سال 2020 است. دونالدسون گفت که او امیدوار است به کسی که می تواند صحبت می کنند و برای کسانی که احساس می کنید که آنها نمی توانند برای خود صحبت می کنند به عنوان او شروع به نقش جدید خود در مقابل دفتر واشنگتن NFL team, جایی که بسیاری از آنها به عنوان داشتن یک سمی جو تحت مالک دانیل اسنایدر. (Astrid Riecken برای واشنگتن پست)

دونالدسون نمی دانم که بسیاری از زنان ساخته شده است که آزار و اذیت جنسی ادعا می کند در برابر این تیم است اما او درد میکرد برای آنها را به عنوان اگر او بود. او خود را با خواندن داستان و احساس خشم و تحقیر که پالس از کلمات. او می دانست که خود را ناامیدی از آنجا که پس از این بود که او بیش از حد.

در زندگی حرفه ای او بود به نظر می رسید مانند یک رویا است. مطرح شده در حومه جکسون او رفت و به دانشگاه فلوریدا بود به نام خانم فلوریدا ایالات متحده آمریکا و در اوایل 2000s شد میزبان میامی هیت را تلویزیون نشان می دهد. او سپس به نیویورک نقل مکان کرد جایی که او یک خبرنگار به صورت منطقه ای ورزشی ایستگاه SNY شبکه جوانترین روزنامه نگار زن در. در اوایل سال 2008 او در زمان کار پوشش بوستون طرفدار تیم های ورزشی برای WHDH, شهر NBC وابسته است.

حرکت به بوستون به نظر می رسید خوب است. او رفتن را از طریق طلاق و در حال شروع یک رابطه با کسی که او در مراقبت از یک مرد که بازی حرفه ای slamball — ترکیبی از بسکتبال با طرمبلنس. اما در ژوئن 27, 2008 که دوست پسر جدید ایوان Lattimore, تبدیل خشونت آمیز پرتاب او به دیوار آپارتمان خود و مشت خود را در صورت.

Lattimore در نهایت التماس کرد گناه را به حمله شد و محکوم به یک سال زندان اما بوستون مطبوعات بلعیدم داستان و آن شد اخبار صفحه اول. Lattimore صحبت آزادانه به خبرنگاران ریسندگی هرزه قصه از زندگی خود را با هم است که دونالدسون می خواستم جیغ تمام شد نهفته است. به دلیل در انتظار محاکمه, اگر چه او نمی تواند بود و سمت چپ به عنوان خوانده شده در دردناک سکوت های شهوت پرست اخبار حساب WHDH را “بمب ورزش ها” “ملکه زیبایی” که در ارتباط بد رفته است.

“من قربانی به عنوان قربانی,” او می گوید.

این احساس مانند او در جهان بود و در حال فرو ریختن. او در مواجهه Lattimore در دادگاه است که در زمان هر بیت از شجاعت او بود و سپس سمت چپ کار در بوستون نقل مکان کرد و در بازگشت به خانه مطمئن نیستید اگر او می تواند. او 30 و حرفه ای است که سال قبل تا به حال شده سر به فلک کشیده به نظر می رسید مانند آن انجام شد. “کسی که نیاز به صحبت کردن برای من وقتی که من می توانم” او می گوید. یک روز پدر او راه می رفت به یک اتاق برای پیدا کردن او نشستن در مقابل تلویزیون با ESPN بر روی صفحه نمایش و اشک نورد پایین صورت خود را. او احساس از دست داد.

“او ویران شد که تجربه می گوید:” کارول اسمیت و خانواده و دوست و مشاور که دونالدسون توصیف به عنوان “کمک به صرفه جویی در زندگی من است.”

“نه تنها او با جسمی مجروح اما او خودش را مقصر شناخته و برای آنچه” اسمیت همچنان ادامه دارد. “همه از او امید و رویاهای در هم شکسته شد.”

برای نزدیک به دو سال دونالدسون و اسمیت صحبت کردیم. آنها با تکیه بر خود را به اشتراک گذاشته مسیحی ایمان و دعا میکردند. اسمیت گفت دونالدسون حمله نبود تقصیر او است. به آرامی دونالدسون اعتماد به نفس آمد و برگشت. او می دانست که او می تواند بازگشت به تلویزیون است. سپس در سال 2010 یک فرصت آمد و در NBC Sports واشنگتن است. او آماده بود برای شروع دوباره.

او به عنوان بازسازی شده زندگی حرفه ای اش او شروع به صحبت کردن به خشونت خانگی قرار گرفتند. او را به شب راه رفتن در جکسون ویل. او تخمین می زند که او گفت داستان او به صدها نفر از زنان دیگر است. پس از دو روز به صحبت های او با Bateman, زمانی که او برای اولین بار پیشنهاد این ایده از سوی معاون اول رئیس جمهور نقش او پرسید: اگر این عنوان را به او اقتدار به یک صدا برای زنانی که مشغول به کار برای این تیم است. او به او گفت که او می خواست قدرت را به چالش آزار و اذیت در داخل سازمان و به کسی که زنان می تواند رویکرد اگر آنها تا به حال مشکلات.

حتی پس از Bateman گفت: بله دونالدسون به نام نانسی Hubacher تیم معاونت فروش و بازاریابی و پس از او آمده بود به واشنگتن است. دونالدسون تا به حال به مطمئن شوید. او آمده بود بیش از حد از این هفته در بوستون به یک عنوان تشریفاتی و شانس کمی برای تاثیر داشته باشد. “اگر آنها می گویند شما داده خواهد شد و پشتیبانی کامل پس از آن به شما داده خواهد شد پشتیبانی کامل,” Hubacher به او گفت.

“کسی نیاز به صحبت کردن برای من وقتی که من نمی تواند صحبت می کنند تا” دونالدسون می گوید: با اشاره به زمان خود در بوستون. “هیچ کس نباید هرگز احساس تنهایی می خواهم که. اگر من می گویند به کسی که در اینجا “من می دانم آنچه در آن می خواهم اجازه دهید بحث در مورد این” من می دانم که من می تواند تفاوت را.”

“من نمی خواهم صدای گرفته شود دور از زنان در همه,” او همچنان ادامه دارد. “من قصد دارم به مبارزه برای آن است. من قصد دارم به مبارزه برای زنانی که تا به حال یک تجربه بد …”

او مکث برای یک لحظه.

“شما می دانید این است که قرار است به سرگرم کننده,” او می گوید. “کار ما در ورزش است. به به حمل بار چه کسی به شما غیر قابل قبول است.”

جولی Donaldson, 42, استخدام شد در این ماه به واشنگتن NFL team, معاون ارشد رئیس جمهور از رسانه ها. او بالاترین-رتبه بندی کارمند زن برای حق رای دادن است که تلاش برای تغییر فرهنگ آن است که شرح داده شده توسط بسیاری به عنوان سمی است. او امیدوار است برای بازی نقش مهمی در تغییر آن است. “من برای این کار مناسب,” او گفت:. (Astrid Riecken برای واشنگتن پست)

درک وجود دارد که دونالدسون می داند که مردم باید داشته باشند. این باور است که واشنگتن تیم فوتبال وضعیتی وخیم از آزار و اذیت جنسی اتهامات و ناامید به جای مایکل دو هفته قبل از بازیکنان گزارش شده برای اردوگاه های آموزشی رسیده است برای اولین زن در دسترس; روابط عمومی شیرین کاری برای سرکوب ضربه از مطبوعات بد.

هر کس در اطراف این تیم گفت: او در این مورد است.

“ما تا به حال باز کردن و می خواستم برای استخدام بهترین فرد ممکن است” بیتمن می گوید. “این واقعیت که او یک زن بود و نه راننده.”

دونالدسون است که بسیار زیاد به اندازه کافی است. استفان می بیند رادیو غرفه که در آن او خواهد بود یک میزبان در کنار play-by-play گزارشگر و تحلیلگر که دونالدسون را استخدام. او تصور خود را کشیدن همه چیز از فرهنگ و رسانه های اجتماعی در یک پخش خواهد شد که “تعاملی” و او امیدوار است را در مخاطبان جدید. او باید به کسانی که استخدام حق در حالی که در همان زمان ساخت تاثیر او می خواهد در مقابل دفتر.

“این مهم است, مهم اهداف او اعلام کرده که او می خواهد برای رسیدن به می گوید:” امی Trask های CBS تحلیلگر بود که برای اولین بار به اجرای یک تیم NFL به عنوان مدیر عامل در لس آنجلس و اوکلند اظهارات.

کلید گوید Trask — که نمی دانم دونالدسون — این است که آیا این تیم می دهد دونالدسون وسیله ای برای رسیدن به آن اهداف است. “این یک چیز [سازمان] به دولت این تغییرات است.”

آن را ممکن است در حالی که قبل از میزان این تغییرات شناخته شده است; در پی ارسال گزارش این تیم راه اندازی یک بررسی مستقل به آن فرهنگ محیط کار از سی وکیل بث ویلکینسون که بررسی خواهد شد حق نوشتن یک گزارش و توصیه.

تا کنون پس از کمتر از یک هفته است که در آن دونالدسون است کمی و صرف روز خود را به ستون از طریق سیل از استماع نوار از آینده نگر play-by-play گوینده مصاحبه مربیان و بازیکنان برای تیم سایت و کمک به در حال حاضر این سازمان جدید موقت نام او معتقد است همه چیز را به او گفته شد در روز قبل از مصرف ، او احساس می کند که هر کس در ساختمان می خواهد این را به عنوان یک شروع تازه برای پایان دادن به این دل تنگی که ماند حق رای دادن.

یکی از خاطرات مورد علاقه از فرایند مصاحبه یک جلسه او با ریورا که پس از شنیدن داستان او گفت: “آنچه این می گوید من در مورد شما این است که شما یک جنگنده.”

او تکرار این واژه اغلب در روزهای پس از اعتقاد آنها به دلیل دیگری او می خواست به واشنگتن ، آنها می آیند به ذهن یک شب در حالی که رانندگی در خانه پس از یکی دیگر از 10 ساعت در روز در تیم ستاد. برنامه خود را کامل است. او هنوز هم نشده ملاقات همه همکاران او. همه او می تواند تصویر وظایف انباشته شده روی میز در ساختمان که در آن او امیدوار است کار جدید اجازه خواهد داد که او را به صدای او یک بار مورد نیاز است اما هرگز است. بسیاری از آن است. او آه.

“من برای این کار مناسب,” او می گوید و درایوهای بعد به شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort türktelekom mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe accountKartal Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis