برای برزیل, آن را باید به یک مناسبت مهم. این کشور در بانک مرکزی قطع آن هدف یک شبه نرخ شناخته شده به عنوان Selic برای پنجمین بار پس از ماه جولای و در انجام این کار فرستاده معیار زیر اخیر نرخ تورم است. به طور موثر, امریکا بزرگترین اقتصاد در حال حاضر منفی نرخ بهره واقعی. آن را شگفت انگیز توسعه صحبت می کند که حجم مورد این منطقه به عنوان یک کل.

این حرکت در روز چهارشنبه به راحتی از دست رفته در میان درام بازارهای جهانی منظمی کپسوله چگونه نسل ارزش از مفروضات در مورد امریکا لاتین و مسائل اقتصادی باید در حال حاضر پرتاب می شود را کنار بگذارند. برای چند دهه منطقه مشکل شده است تورم و اولیه خطرات ناشی از ارز و بحران بدهی. که آسیب شناسی زندگی در مکان های بسیاری دردناکی در آرژانتین و در این فاجعه است که اقتصاد ونزوئلا. اما برای بسیاری از منطقه ترس از تورم و بی ثباتی شده است به جای ترس از کاهش قیمت ها و رکود سکولار. این یک تغییر قابل توجه.

برزیل مانند بسیاری دیگر از کشورهای منطقه دچار تورم از طریق بسیاری از 1990s. پس از آن پدید آمده از آن گذشته بحران ارز در سال 1999 نرخ بهره بسیار بالاتر از تورم بوده است به هنجار.

اما وجود دارد هیچ هیاهو در مورد آخرین نرخ برش به عنوان کمی وجود دارد به جشن می گیرند. صندوق بین المللی پول تخمین می زند که در این منطقه رشد کرد و تنها 0.1% سال گذشته است. تورم است و دیگر یک نگرانی اما این منطقه اعمال کمی کنترل بر سرنوشت خود را. در خارج از کشور عوامل رانده اند بسیار از این کاهش است. برزیل بالندگی در سال های قبل از بحران مالی جهانی در قیمت های بالا که چینی ها تولید پیچیده بود و برای پرداخت آن فلزات. در حال حاضر که نرخ رشد اقتصادی چین کند شده و شروع به ضربه موانع فلزات قیمت ها کاهش یافت و به هشت سال بازار خرس. که خفه کردن تورم است اما همچنین مانع رشد است که آمد با آن.

نیز وجود دارد که کمی شادی در مورد پیروزی بر تورم و بی ثباتی در میان امور مالی وزارتخانه ها و بانک های مرکزی. برای سال شوخی در مکزیک وزارت دارایی بود که آنها ملت portero یا دروازه بان. مانند یک دروازه بان در فوتبال آنها می تواند به توقف مکزیک از اذعان هر یک از اهداف از طریق افسرده چرخه تورم پول و بحران بدهی. و در واقع مکزیک گذشته در خانه رشد بحران و به طور پیش فرض بود که از مدتها پیش به عنوان سال 1994. سال کنترل تورم, ساختمان محلی بازارهای بدهی و آوردن دولت کسری تحت کنترل را به شدت کاهش می یابد هر خطر دیگری بحران بزرگ مالی حتی با جناح چپ پوپولیستی رئیس جمهور است که می ترساند بسیاری از سرمایه گذاران.

مشکل این است که این اقدامات نیست چپ مکزیک با هر راه تحریک رشد یا گسترش اقتصاد است. وزارت مالیه و بانک مرکزی ممکن است بین آنها به کشور خوب دروازه بان. اما وجود دارد هیچ نشانه ای از اعتصاب کنندگان نیاز به بیرون رفتن و نمره اهداف و کمک به این کشور رشد در راه همان است که اقتصادهای آسیایی شده اند قادر به گسترش است. برای مکزیک موفقیت کره جنوبی در خاص است بسیار تماشا و غبطه می خوردند و دو کشور واگرا سرنوشت گفتن هستند.

این مکزیک بود که اول شد در حال ظهور کشور برای میزبانی بازی های المپیک در سال 1968 در یک زمان هنگامی که آن را به نظر می رسید برای پیوستن به باشگاه کشورهای توسعه یافته است. آن را در زمان 20 سال برای کره جنوبی برای تبدیل شدن به آینده توسعه کشور به میزبانی این بازی ها است و آن را در زمانی که تولید ناخالص داخلی سرانه تا به حال فقط با که از مکزیک است. کره ای ها دچار یک بحران بزرگ اخیرا در 1997-98. اما آنها در حال حاضر لذت بردن از سه برابر تولید ناخالص داخلی سرانه است که مکزیکی ها داشته باشد. این نهاد مکزیک موفقیت در اعمال پولی و مالی ارتدکسی به بی رحمانه چشم انداز. آن را ممکن است به کاهش خطر تصادف, اما آن را به ظاهر نمی تواند رسیدن به آنجا در راه رشد.

حتی امریکا ثروتمندترین کشور به ظاهر رسیده نقطه شکستن. شیلی که بهره مند از impeccably ارتدوکس سیاست های اقتصادی همیشه از آگوستو پینوشه دیکتاتوری پیدا کرده است خود را بیش از متکی بر صادرات فلزات. آن را تا به رشد خود ادامه داد و حتی به کاهش نابرابری اما در دردناکی آهسته. سال گذشته تکان دهنده ترین آمریکای لاتین صحنه آمد که سانتیاگو رفت تا در شعله های آتش که مردم به خیابان ها ریختند نه به دلیل برخی از وحشتناک به طور پیش فرض و یا کاهش ارزش بحران اما در اعتراض به افزایش کرایه مترو. این کشور به سادگی نبود رشد سریع به اندازه کافی اجازه می دهد تا مردم شیلی به صرفه جویی برای یک کافی بازنشستگی و یا به پرداخت هزینه یک آموزش و پرورش خوب.

حتی با شیلی عقب نشینی از اقتصاد کلان ارتدکسی و پله در یک سیاسی مسیر خطر ناک به رفراندوم بعد از این سال است که تصمیم خواهد گرفت که در طراحی یک قانون اساسی جدید آن کاملا روشن است که امریکا به یک معضل جدید به عنوان دلهره آور در راه خود را به عنوان یکی از قبلی است. به استفاده از عبارت ابداع سابق وزیر خزانه داری ایالات متحده لارنس سامرز به نظر می رسد در چنگال سکولار رکود.

منطقه نهایی مشکل است که آن را سرمایه گذاری کافی در چیزهایی که ممکن است اجازه می دهد آن را به رشد مانند بهبود زیرساخت ها و آموزش و پرورش. انجام این کار زمان می برد و نیاز به ساخت تا از صرفه جویی توسط مردم. اما مردم طبعا بی تاب پس از چند دهه رشد کند. در مکزیک در برزیل و در حال حاضر حتی در شیلی رهبران تحت فشار هستند به اتخاذ پوپولیستی درمان و انتقال پرداخت به آدرس نابرابری. که باعث می شود آن همه سخت تر برای پیدا کردن منابع مالی برای ایجاد تغییرات ساختاری که خود را ممکن است جمعیت ثروتمند.

در ضمن سیاست مالی سازندگان که شکست بی ثباتی و تورم کمی که آنها می توانید انجام دهید. با منفی نرخ های واقعی در برزیل و نرخ پایین در خیلی از بقیه قاره کمی وجود دارد که دامنه را برای بیشتر محرک پولی در حالی که سطح بدهی بالا ترک اتاق کمی برای اقدامات مالی. جای تعجب کوچک که پیروزی بر تورم در یک نقطه غیر قابل تصور به ارمغان آورده است هیچ تشویق در پی آن است.

برای تماس با نویسنده این داستان: جان Authers در jauthers@bloomberg.net

برای تماس با سردبیر مسئول این داستان: Beth Williams, در bewilliams@bloomberg.net

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

جان Authers یک سردبیر ارشد برای بازار. قبل از بلومبرگ او 29 سال با بار مالی که در آن او بود سر از Lex ستون و رئیس بازارهای مفسر. او نویسنده “ترس ظهور بازارهای” و کتاب های دیگر.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im