هیدروکسی کلروکین: که تعلیق کارآزمایی بالینی داروی تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “coronavirus درمان’ بیش از ایمنی ترس

یک کارآزمایی بالینی مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین متوقف شده است توسط سازمان جهانی بهداشت در میان نگرانی های ایمنی بدن رئیس تایید کرده است.

“اجرایی گروه اجرا کرده است یک توقف موقت از هیدروکسی کلروکین بازو در همبستگی دادگاه در حالی که ایمنی داده است مورد بررسی قرار داده نظارت بر ایمنی مدیره. دیگر اسلحه محاکمه ادامه دارد” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت آنلاین جلسه.

این دارو شده است بارها و بارها تایید شده توسط رهبران جهان از جمله برزیل Jair Bolsonaro و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — که دیروز گفت که او فقط به پایان رسید در یک دوره از پزشکی که او ادعا است و باید به عنوان یک اقدام پیشگیرانه.

این حرکت در می آید و پس از یک مطالعه منتشر شده در مجله لانست مجله پزشکی گفت که استفاده از این دارو با افزایش خطر مرگ با 34 درصد و 137 درصد افزایش خطر جدی قلب آریتمی.

“ما در مقیاس بزرگ بین المللی در دنیای واقعی تجزیه و تحلیل پشتیبانی از فقدان بالینی نفع کلروکين و هیدروکسی کلروکین و نقاط آسیب بالقوه در بیمارستان بستری بیماران با COVID-19” گفت: نویسندگان این مطالعه است.

همان مطالعه به این نتیجه رسیدند که بیماران دریافت هیدروکسی کلروکین و یک آنتی بیوتیک مواجه 45 درصد افزایش خطر مرگ و 411 درصد افزایش خطر جدی قلب آریتمی.

آقای Ghebreyesus تاکید کرد که نگرانی ها در مورد مواد مخدر تنها مربوط به استفاده از آن برای درمان Covid-19 و که هر دو هیدروکسی کلروکین و کلروکين پذیرفته شده به طور کلی به عنوان امن برای استفاده در بیماران مبتلا به بیماری های خود ایمنی و یا مالاریا.

استفاده از مواد مخدر توسط Mr تهمت ناشی از طوفان از اختلاف با ناظران پرسیدن که چرا کاخ سفید پزشکی حرفه ای اجازه می دهد او را به یک داروی مشکوک کارآمدی و یا اگر او حتی مصرف آن را در همه.

یک یادداشت منتشر شده توسط کاخ سفید پزشک فرمانده شان کانلی نیست به صراحت می گویند که رئیس جمهور داده شده بود نسخه صرفا که مصرف مواد مخدر به عنوان یک اقدام پیشگیرانه مورد بحث شده بود پس از یک نوکر به حال تست مثبت برای Covid-19.

غذا و دارو صادر وخیم هشدار در مورد استفاده از این دارو در اواخر ماه آوریل یادآوری هر دو حرفه ای بهداشت و درمان و بیماران از خطرات مرتبط با مواد مخدر است.

“هیدروکسی کلروکین و کلروکين شده اند نشان داده شده است به امن و موثر برای درمان و یا جلوگیری از Covid-19. آنها در حال مطالعه در آزمایش های بالینی برای Covid-19 و ما مجاز خود استفاده موقت در طول Covid-19 pandemic برای درمان این ویروس در بیمارستان بستری بیماران زمانی که آزمایش های بالینی در دسترس نیست” این سازمان هشدار داد.

در برزیل, رئیس جمهور Bolsonaro پرده برداری از قوانین شل شدن پروتکل های اطراف با استفاده از کلروکين در درمان Covid-19 رغم فقدان هر گونه بالینی اثبات آن است که موثر در درمان ویروس و یا کاهش اثرات آن است. مقررات جدید اجازه می دهد که مواد مخدر به او داده می شود را به مردم با علائم خفیف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>