یک پسر که از دست هر دو از پدر و مادر خود را در یک تیراندازی دسته جمعی در یک, El Paso, تگزاس, خارج شده در سال گذشته جشن اولین تولد – و او آن را جشن می گیرند به تنهایی.

Paul Gilbert Anchondo بود و تنها دو ماه از زمانی که پدر و مادر او کشته شدند در حالی که حفاظت از او را از یک توده تیرانداز.

بستگان او خواستم اول تولد به طور خاص به طوری که آنها شروع به برنامه ریزی یک رویداد برای او. وقتی کلمه ای رو که وجود دارد برنامه ریزی برای یک جشن تولد افراد در شهر خود در زمان علاقه و خواسته راه هایی برای درگیر شدن.

پل Anchondo جوانترین بازمانده از ال پاسو خارج شده و توده تیراندازی, جشن اولین تولد با یک رویداد جامعه. (ABC7 News)

رئیس Muertos MC موتور سیکلت باشگاه گفت CBS15 اخبار است که او با Anchondos و بنابراین او تصمیم به انجام کاری برای جشن پل اول تولد است.

موتور سیکلت پیوست در جشن سواری دوچرخه خود را در صفوف گذشته پل و خانواده اش. مردم در کامیون وانت پیوست, جشن, رانندگی در حالی که نمایش علائم تحمل تولد آرزوهای خوب و تشویق برای یک سال.

“متاسفانه پدر و مادر خود را در حال رفتن به اینجا به جشن تولد خود را با او, بنابراین ما در حال رفتن به گام به بالا و مطمئن شوید که او یک سال اول تولد” موتورسوار ادواردو پریتو گفت.

گیلبرت Anchondo پل پدربزرگ گفت که او امیدوار است که پل به اندازه کافی به عقب نگاه در این رویداد که او را ببینید که او همیشه دوست داشت و با حمایت جامعه خود را.

“ما می خواهیم او را به یاد داشته باشید که همه در اینجا در El Paso منطقه و جامعه ما است که در حمایت از او که او را با خود به” آقای Anchondo گفت.

پل در لباس آبی و طلا لباس شاهانه یا فاخر – از جمله تاج تحمل نام او – به تماشای رژه از پیاده رو با خانواده اش گاهی اوقات تکان دادن به مردم به عنوان آنها را گذشته است.

“[پل] نماد خوبی است که از [عکسبرداری] چرا که او به ارمغان آورد همه حتی بیشتر از آن هم” موتورسوار جاشوا هرناندز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de