آنا Fifield واشنگتن پست

آمبولانس و پرسنل خود را در دماهای بررسی پنج شنبه در جنوب دروازه ورود به ونژو چین است.

ونژو چین — بیش از 500 مایل از مرکز از coronavirus شیوع 30 میلیون نفر هستند در مستند — برخی کاملا به معنای واقعی کلمه قفل شده است و در خانه های خود را — به عنوان مقامات چینی توسل به طول های شدید برای جلوگیری از گسترش یک بیماری تنفسی است که سرسختانه به مبارزه طلبیده مهار.

در سراسر ساحلی استان ژجیانگ بدترین ضربه منطقه پس از هوبئی استان چهار شهرهای بزرگ را اصل قرار داده و جمعیت خود را تحت یک شکل از بازداشت خانگی: تنها یک نفر از هر خانواده مجاز به ترک و تنها در هر روز برای خرید لوازم.

خود را به ترک مسکونی ترکیبات و وارد سوپر مارکت ساکنان باید خود دولت-صدور بلیط یک نوع گذرنامه به جهان خارج به مهر یا ویژه شناسایی کدهای اسکن شده. خود را در دماهای ثبت شده در هر دروازه.

“در هر خانه بسته درهای خود گفت:” چن Zongyao 55 ساله در شمال Wenzhou که fortuitously بود مواجه نگردند برنج و ماهی قبل از وقوع رسیده ژجیانگ. “ما کاملا جدا شده است.”

توجه جهان را به خود معطوف داشته و در هفته های اخیر در هوبئی استان و پایتخت آن ووهان ریشه شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 600 نفر در چین و آلوده بیش از 30 ، 000. مقامات چینی راه اندازی یک نظامی به سبک تلاش برای مهار این ویروس در هوبئی ساختمان جدید بیمارستان ها و ساختن گنده جداسازی مراکز در ورزشگاه و استادیوم.

اما وضعیت مشابهی در حال وقوع است در ژجیانگ یکی از چین مرفه ترین مناطق. Alibaba است به megalithic شرکت تجارت الکترونیکی است که مقر اصلی آن در استان Hangzhou و چین چین رئیس جمهور فعلی فرار استان به عنوان دبیر حزب در اینجا از 2002 تا 2007.

ژجیانگ ترین coronavirus عفونت پس از هوبئی منجر به محدودیت های شدیدی در شهرهای اصلی از Hangzhou و نینگبو یکی از بزرگترین بنادر در شمال به Taizhou و ونژو در جنوب.

[دکتر که سعی در بالا بردن زنگ در coronavirus می میرد بیماری]

شدید ترین در Wenzhou که 421 تایید موارد عفونت بالاترین از هر شهر خارج هوبئی استان است. بیش از 100000 نفر از Wenzhou زنده در ووهان و بسیاری از آنها آمدند و خانه برای سال جدید قمری تعطیلات آوردن عفونت با آنها.

حمل و نقل عمومی در Wenzhou شده است پس از توقیف Jan. 31 و کسب و کار دستور داده شد به دید حداقل تا فوریه. 18. مجالس ترحیم و عروسی ممنوع شده است.

“من به شما گفتن این محل درست مثل ووهان در حال حاضر. این دومین ووهان” گفت: یک زن که با این نسخهها کار در یک استراحت توقف جنوبی تلفات دروازه این شهر با اشاره به سمت Wenzhou در طرف دیگر. او خواسته است که نام او استفاده نمی شود.

این tollgate بسته شد به جز دو خط که در آن پلیس در تمام دنده محافظ بودند چک کردن مدارک و درجه حرارت. ثبت نام تنها ساکنان شهر اجازه داده شد در — و به آنها گفته شد آنها اجازه داده نمی شود ،

“برای سلامتی شما لطفا تعاونی در طول معاینه گفت:” یک نشانه است. اتومبیل های موجود خانواده ها با بچه ها بد خلق کسب و کار مدیران زوج های جوان همه با پوشیدن ماسک.

آنها پیوسته در خط با کامیون لادن با سیب زمینی شیرین و تحمل آگهی خود را اعلام هود آوردن آنها در تامین مواد غذایی. مقامات در حال ارسال مواد غذایی — میوه فرنی و نان و رشته فرنگی فوری — به دام افتاده شهروندان در هر روز است.

شده است وجود دارد بحث در شهر در مورد کمبود مواد غذایی. در خارج در Wenzhou وجود صف های طولانی از مردم — گاهی اوقات کشش بیش از دو ساعت انتظار برای خرید برنج و رشته فرنگی فوری و غذاهای کنسرو شده. فروشگاه شد و به طور کامل از مواد غذایی تازه یکی از خریداران گفت.

[دکتر مرگ از coronavirus جرقه دیجیتال قیام تند رهبران چین]

به عنوان شیوع در زمان برگزاری حدود 20000 نفر در زیر قرار داده شده “متمرکز قرنطینه” در Wenzhou هتل ها که در آن آنها در حال حاضر پیوست توسط هر کسی که تا به حال تماس با فرد آلوده شده است و یا به هوبئی در دو هفته گذشته.

چن Bin یک وکیل فرستاده بود متمرکز قرنطینه پس از بازگشت از زادگاه خود در هوبئی همراه با دو فرزند خود و در قوانین خود.

در حال حاضر همه آنها در اتاق های مختلف در همان هتل و ارتباط می تواند تنها از طریق تلفن های خود را. در آغاز چن گفت: او نمی توانستم بخوابم چون او نگران بود که “حتی هوایی که پر از میکروب ها است.”

“من قصد دارم دیوانه” یک قرنطینه زن نوشت: در Douyin به عنوان Infinite نام دارد در چین از یک Wenzhou اتاق هتل. “راحت نیست با خواب راحت نشسته است. تمام بدن من است درد” او نوشت: گرفتن عکس های سلفی.

دیگران حتی کمتر مبارک.

آنا Fifield

واشنگتن پست

پلیس و پزشکی کارکنان در حال کار در جنوب دروازه ورود به Wenzhou.

زمانی که پلیس در سوات به سبک دنده از جمله پلاستیک سپر نشان داد تا در خانه یکی Wenzhou زن بود که تماس نزدیک با یک مورد تایید شده او حاضر به رفتن به متمرکز شده است.

“من به آن نیاز نیست!” زن در صورتی لباس خواب فریاد زد پلیس.

“آن را باید! این یک دستور دولت!” افسر فریاد زد پشت یک ویدیو از برخورد را نشان می دهد.

این زن با چاقو آنها را با یک چاقو به سعی کنید به آنها را دفع کردن. آنها در نهایت او را تسخیر کرده و او را به قرنطینه.

اما او در یک مورد غیر معمول. شده است وجود دارد نسبتا کمی گله مند اینجا هستید:: Wenzhou مردم می توانید ببینید همه بیش از حد به وضوح به عنوان مثال در ووهان چه اتفاقی می افتد زمانی که جنبش مجاز است.

“من فکر می کنم مردم درک و موافق با سیاست بستن همه چیز را” چن گفت. “آنها می ترسند از ویروس.”

[آنچه زندگی است مانند ایالات متحده evacuees تحت قرنطینه در پایگاه های نظامی]

در یک مجتمع آپارتمانی در نزدیکی 32 ساله که با استفاده از “لیمو” به عنوان نام انگلیسی گفت که او آموخته بود به طبخ در این مستند که او در حال گذراندن در آپارتمان او با شوهر و 4-year-old daughter.

“من خوب هستم با ماندن در خانه و حتی برای دیگر” لیمو, که با این نسخهها کار در یک دولت مرتبط و همچنین نمی خواهم فاش شود گفت: بیش از تلفن به عنوان دختر منتظر در این نزدیکی هست. “او بیش از حد کوچک به درک آنچه اتفاق می افتد. او فقط می داند که “ویروس است که می پوشد تاج’ وحشتناک است و ما نمی توانیم خانه را ترک کنند.”

یک زن اجرا می شود که یک سخت افزار کوچک کارخانه در منطقه بود که ماده مورد نیاز برای بستن کسب و کار برای یک دوره مشخص. “زندگی مهم تر از پول گفت:” کاری که می خواست می شود که تنها با نام خانوادگی Xia.

هنوز هم اوضاع در این شهر منجر به شیوع anti-Wenzhou احساسات شبیه به طرد مردم از هوبئی توصیف کرده اند. افرادی که دستور داده شد به قرنطینه خود را در خانه یافت می شود آنها ناخواسته در ترکیبات آنها با همسایگان خود کارگردانی آنها را به یک هتل به جای.

آنا Fifield

واشنگتن پست

یک نشانه در دروازه جنوبی Wenzhou می گوید: “برای سلامتی شما لطفا تعاونی در طول معاینه.”

برخی از مردم در سایر نقاط ژجیانگ گزارش افراطی پاسخ زمانی که آنها در بازگشت از سفر به گرجستان.

مقامات محلی قرار دادن یک “هیچ بازدید کننده مجاز” ثبت نام در آلن لی خانه و خانواده در Hangzhou و قفل درب با یک فلز زنجیره ای از خارج است. “ما استدلال با آنها گفت: این یک تصمیم از بالا” لی گفت: South China Morning Post. “ما درک می کنیم ما باید نه بیرون رفتن. اما این نه انسانی. اگر چه وجود دارد یک آتش سوزی در خانه ما در نیمه شب و ما نمی توانیم کسی را برای باز کردن آن است؟”

در حال حاضر مردم hunkering پایین. چن خوبی مواجه نگردند مقیم از شمال Wenzhou انتظار به در خانه برای هفته: “من فکر می کنم وجود دارد هیچ امیدی برای مستند پایان این ماه است.”

جری Shih در Hangzhou و وانگ یوان در Wenzhou کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

بیشتر مسافران تست مثبت برای coronavirus در قرنطینه کشتی

نقشه گسترش coronavirus

اوایل اشتباه و پنهان کاری دولت در چین ممکن است منجر به گسترش ویروس

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im