صدها میلیارد ملخ — سوخت درگیری و تغییر آب و هوا هستند swarming شرق آفریقا

BORENA منطقه اتیوپی — از راه دور آن را مانند به نظر می رسد مواج دود. اما آن را به عنوان نزدیک که گروهی از ملخ می آید به تمرکز: میلیاردها بر میلیاردها آنها را ضخیم به عنوان یک کولاک, غیر قابل شمارش به عنوان قطرات باران, فک انداختن در صفوف منظم از گرسنه موجودات مقدس infamy, آور, و بال زدن در هوا مسدود کردن خورشید مانند یک فال بد.

آفات شناخته شده و می ترسید با جهان کهن ترین تمدن ها در حال تهاجم به جنوب اتیوپی و همسایه قطعات کنیا در شماره های دیده نشده در نسل.

آنها آزادانه نژاد در مناطق خارج از کنترل دولت در جنگ زدگان یمن و سومالی و رسیدن به خود حریص دوران جوانی در حالی که مهاجرت از غرب به سمت زمینه های تغذیه از lusher داخلی آفریقا است. بی موقع باران مربوط به تغییر آب و هوا-رانده رویداد در اقیانوس هند تبدیل این منطقه به یک بوفه برای ملخ.

عمده بحران انسانی در یمن ، ملخ می تواند تلفات گندم زار فلج مزارع و خروج از بازار خالی و دام و چیزی برای خوردن. حدود 19 میلیون نفر در حال حاضر به صورت سطوح بالایی از ناامنی غذایی در شرق آفریقا.

“ما تنها گزینه این است که سعی کنید برای کشتن همه آنها” گفت: Bayeh Mulatu یک کنترل آفات متخصص در سازمان ملل متحد سازمان غذا و کشاورزی (FAO) در آدیس آبابا, اتیوپی سرمایه. مشابه افزایش ملخ در شمال اتیوپی در سال 1954 بلعیدم نزدیک به 100 درصد سبز-گیاه برگ پوشش و همراه با خشکسالی ناشی از یک سال قحطی Bayeh گفت.

آلوده

مناطق

منطقه

پتانسیل

گسترش

آدیس آبابا

دره ریفت بزرگ

هندی

اقیانوس

منبع: سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل متحد

به عنوان Feb 10

MEGHAN کلی برای واشنگتن پست

آلوده

مناطق

منطقه

پتانسیل

گسترش

آدیس آبابا

جنوب

سودان

دره ریفت بزرگ

هندی

اقیانوس

منبع: سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل متحد به عنوان Feb 10

MEGHAN کلی برای واشنگتن پست

آلوده

مناطق

آدیس آبابا

منطقه

پتانسیل

گسترش

جنوب

سودان

دره ریفت بزرگ

هندی

اقیانوس

منبع: سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل متحد به عنوان Feb 10

MEGHAN کلی برای واشنگتن پست

آلوده

مناطق

آدیس آبابا

منطقه

پتانسیل

گسترش

جنوب

سودان

دره ریفت بزرگ

هندی

اقیانوس

منبع: سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل متحد به عنوان Feb 10

MEGHAN کلی برای واشنگتن پست

با وجود فن آوری بهبود چشم انداز کنترل باریک باقی می ماند. صدها نفر از swarms باید از تخم در خاک شنی از یمن و سومالی را دشت های ساحلی که در آن کمی به هیچ چیز در حال انجام است به کنترل آنها. اتیوپی تنها سه عملیاتی هواپیماهای اسپری حشره کش و کنیا پنج. در ضمن بزرگترین swarms در حال نزدیک شدن هر روز به اتیوپی ناحیه سرسبز در دره ریفت بزرگ که در آن کوچکتر swarms در حال حاضر, رقص برهنه کردن برخی از مزارع.

“وجود دارد هیچ چیز مانند مهار ملخ ها” Bayeh گفت. “وجود دارد تنها کنترل. تنها کشتن.”

سازمان ملل متحد می گوید $76 میلیون نفر است بلافاصله مورد نیاز برای افزایش ظرفیت پاشش.

بودجه “مورد نیاز, در واقع, در حال حاضر,” گفت: فائو رئیس Qu Dongyu در اخبار اخیر جلسه. “اگر پس از آوریل پول آمده است آن را به نحوی بی فایده است.”

اتیوپی است که به احتمال زیاد به ضربه سخت ترین آلودگی آغاز شد که در ماه ژوئن گذشته است اما تنها در حال حاضر رسیدن به ابعاد حماسی. در حالی که غول swarms گزارش شده در کنیا و کوچکتر در جیبوتی اریتره و سودان و سومالی و اتیوپی تنها کشور در میان آنها که در آن نوجوان یا “اجتماعی” swarms انتظار می رود به فرود یکهو در گندم زار. ملخ نقل مکان کرد و به اوگاندا در این هفته است و ممکن است حرکت به سودان جنوبی سازمان ملل متحد هشدار داد.

“ما منابع کافی نیست” گفت: Zebdewos Salato مدیر حفاظت گیاه در اتیوپی وزارت کشاورزی. “به زودی ممکن است ما دیدن ملخ گذشت بیش از کل کشور به عمده زراعی در حال رشد مناطق است.”

سال خشکسالی منجر به وابستگی گسترده در مواد غذایی کمک های اولیه در منطقه و ناگهانی باران را برانگیخت مرگبار سیل فلش. در یک بی رحمانه و تاب غیر معمول طولانی مدت فصل بارانی است کاهش برخی از فشار بر منابع غذایی اما نیز ارائه شرایط ایده آل برای تولید مثل ملخ.

کشاورزان در جنوب اتیوپی خوش شانس بودند که بزرگترین swarms نشان نمی دهد در اینجا تا ژانویه پس از فصل برداشت. اما در حال حاضر جدید دانه ذرت و گندم در زمین هستند — به عنوان در حال صدها میلیارد ملخ تخم مرغ است.

آب و ناهنجاری های ناشی از ال نینو-مانند رویداد در اقیانوس هند که یک بار رخ داده است در مورد هر 10 سال اما این مطالعات نشان می دهد تبدیل شده است بیشتر و همچنین بیشتر شدید. حوادث منجر به بارش باران های سنگین در شرق آفریقا — که دیدم هشت طوفان در دریای بالتیک در سال گذشته و شرایط خشک در استرالیا, تشدید بوش آتش سوزی وجود دارد.

در شرایط بارانی انتظار می رود حداقل تا ماه ژوئن تنظیم صحنه برای کسانی که swarms-در-انتظار برای بلعیدن آینده برداشت.

“ما در فرهنگ ما جشن ملخ به دلیل ورود آنها به این معنی باران” گفت: Haphi Elema یک کشاورز و گله دار زندگی می کند که در یک حیاط جدا شده در جنوب اتیوپی و متعلق به Borana جامعه است. “اما ما می دانیم که اگر آنها اقامت طولانی تر از باران و سپس آنها را به خوردن همه چیز و ما را از گرسنگی مردن.”

Elema خانواده متکی به اطراف درختچه زمین برای مواد غذایی خود را برای گاو و بز. با ادامه باران و برگ و چمن بازسازی به سرعت اما هر روز هنوز مبارزه با اشتها از swarms.

“برای اولین بار ما با استفاده از اسلحه برای ترساندن آنها را با صدای” او گفت:. “سپس ما ساخته شده بزرگ آتش سوزی. در حال حاضر ما صرف تمام روز صبح آنها را تعقیب کردن گیاهان, اما آنها بیش از حد بسیاری از.”

دولت اتیوپی را تشویق کرده است آنچه در آن خواستار “فرهنگی روشها” از دفع swarms مانند آنهایی که Elema شرح داده شده است. آنها همچنین قرار پیشاهنگی در بالای برجسته تپه به نگه داشتن مواظب برای swarms و ارسال پیام های متنی به مقامات منطقه ای در مورد جنبش های خود را. اما سم مالاتیون یک حشره کش است و تنها راه برای کشتن تمام swarms.

خلبانان می تواند به طور موثر اسپری swarms تنها زمانی که حشرات بر روی زمین هستند. چون ملخ در حال coldblooded آنها انرژی کمی قبل از روز هوا گرم و بهترین زمان پاشش است در اوایل صبح. متاسفانه مکرر صبح زود باران اغلب مانع از پاشش ماموریت و خلبانان رسیدن به swarms زمانی که آنها در حال حاضر در هوا گسترش بیش از مایل و مایل.

“آنها سوار بر ترمال [یا updrafts] به عنوان بالا به عنوان 3000 فوت” گفت: Andrew Van Zyl یک آفریقای جنوبی که یک مگس سمپاشی هواپیما به نام هوا تراکتور برای یک شرکت خصوصی قرارداد توسط دولت اتیوپی. “Swarms هستند به اندازه کافی ضخیم است که آنها بلوک هواپیما air مصرف. این شرایط در واقع بسیار خطرناک است.”

در اخیر روز Van Zyl در بازگشت از پاشش ماموریت و هواپیما خود را پوشانده بود با چرب ملخ جرات به طوری که او می تواند به سختی مشاهده از طریق شیشه جلو اتومبیل خود را.

دولت اتیوپی و سازمان ملل متحد در حال مهیج برای پول بیشتر به دفع کابوس سناریو: یک طاعون است که می گذرد قلب ترک نابود زمینه در پی آن است. با کمک باد ملخ می تواند سفر 100 مایل در یک روز. این بدان معناست که آنها در حال حاضر به خوبی در فاصله قابل توجه از مقادیر زیادی از زمین های کشاورزی که تغذیه آفریقا شد-پرجمعیت کشور است.

“ما نمی توانیم بیکار نشستن. اگر ما کل منطقه خواهد بود آلوده است. آن را تبدیل به یک کلان بحران” گفت: Bayeh FAO ، “شرایط برای آنها مناسب هستند; 2020 — آن است که تا سال از ملخ.”

ویدئوها و عکس ها توسط: Eduardo Soteras . تصویری ویرایش توسط: جویس لی. طراحی: نینا Wescott.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>