انسان برتر آمریکا, 11,000 سال زودتر از آنچه قبلا تصور باستان شناسان کشف

فوق العاده کشف جدید باستان شناسی نشان داده است که انسان وارد در آمریکا حداقل 11,000 سال زودتر از آنچه قبلا تصور – بازنویسی داستان انسان از این قاره و به طور چشمگیری در حال تغییر درک ما از جهان پیش از تاریخ.

پیدا کردن – در مرکز مکزیک – نشان می دهد این قاره برای اولین بار colonised در برخی از مرحله قبل از 30 ، 000 سال قبل از میلاد. تا به حال قدیمیترین ثابت استعمار شده بود به اطراف مورخ 19,000 سال قبل از میلاد به این معنی که امریکا داستان انسانی است که حداقل 50 درصد طولانی تر از آنچه قبلا تصور.

تحقیقات جدید نشان می دهد که خیلی زود از هنرمندانی بودند که در مکزیک زندگی می کنند و احتمالا همچنین بخش هایی از بقیه از آمریکای شمالی و از حداقل 30,000 سال قبل از میلاد به بعد.

کشف در یک کنترل از راه دور غار در دولت از Zacatecas مرکزی مکزیک است که از اهمیت بین المللی و نشان دهنده یکی از مهم ترین باستان شناسی نشان می دهد در هر نقطه از جهان در دهه های اخیر.

بسیار طولانی و کامل حفاری در غار را به همراه داشت تقریبا 2000 سنگ قدمت آثار باستانی از بین 30,000 سال قبل از میلاد و 11000 سال قبل از میلاد که در اطراف یک دوجین تاریخ از بین 30,000 و 24,000 پیش از میلاد (اولین بسیار وابسته به زمانسنجی, فاز از سایت).

این ده در اوایل آثار باستانی شامل تعداد بسیار کمی از سنگ پرتابه نقاط احتمالا به عنوان پیشتاز و برخی از سنگ تکه های تولید شده در طول ساخت ابزار فعالیت است.

حفاری مدیر Dr Ciprian Ardelean در نزدیکی غار ورودی (Devin یک گاندی)

بعد آثار باستانی (سنگ چاقو زداینده adzes تیغه و burins) آشنایی از 24,000 میلاد 11000 سال قبل از میلاد نیز از اهمیت فوق العاده ای به خصوص که برخی از آن نیز به دوران قبل از تاریخ تا کنون به طور کلی پذیرفته شده تاریخ برای اولین peopling از آمریکا است.

“یک ترکیب جدید حفاری و برش لبه علم باستان شناسی است که اجازه می دهد ما را به کشف یک داستان جدید از استعمار آمریکا گفت:” یکی از برجسته باستان شناسی دانشمندان درگیر در این پروژه پروفسور تام Kirby از دانشگاه آکسفورد سن یابی کربن پرتوزا واحد.

“این کشف که مردم وجود دارد بیش از 30000 سال پیش افزایش می دهد طیف وسیعی از کلید سوال جدید در مورد که این مردم بودند که آنها چگونه زندگی می کردند, چگونه گسترده آنها شد و در نهایت آنچه سرنوشت خود بود.”

– پژوهشی منتشر شده امروز در طبیعت ایران – انجام شده توسط یک تیم از باستان شناسان و دانشمندان دیگر از مکزیک, انگلستان, دانمارک به ایالات متحده آمریکا و برزیل و استرالیا است.

در حال حاضر که جدول زمانی از peopling of the Americas شده است تا به طور چشمگیری در طول باستان شناسان در سراسر هر دو در شمال امریکا و جنوب امریکا به احتمال زیاد به کوشش های خود را برای پیدا کردن اضافی و خیلی زود سایت.

به تازگی کشف آثار باستانی سنگ تقریبا قطعا کوچ نشین و نیمه کوچ نشین شکارچی که بیش از نسل های بی شماری را در بازه زمانی در سراسر دستگاه های گسترده ای از خاک در حداقل بخش هایی از مکزیک و ایالات متحده است.

در حال حاضر که باستان شناسان می دانند که یک گروه کوچک از انسان فعال بودند در غار site, آن است که غیر قابل تصور است که آنها می شده اند و تنها بشر در آمریکا در آن زمان است.

در واقع اگر آنها به حال شده است که در آن تقریبا غیر ممکن است برای زنده ماندن تا هزاران سال است که این غار بود البته احتمالا متناوب را اشغال کردند.

بنابراین این احتمال وجود دارد که حداقل برخی از سایت های دیگر قابل مقایسه و یا حتی بیشتر سن هنوز در انتظار کشف حداقل در آمریکای شمالی – اما احتمالا نیز در آمریکای جنوبی است.

کشف افزایش سه پرسش – که این تازه کشف اولین آمریکایی که آیا اجداد خود را وارد دنیای جدید – و چگونه ؟

چرا که هیچ انسانی باقی می ماند و هیچ DNA انسان است که تا کنون شناسایی شده در این سایت امکان پذیر نمی باشد برای اطمینان می دانم که آنها در قومی و ژنتیکی از نظر.

اکثر آمریکایی های بومی (در هر دو شمال و جنوب امریکا) عمدتا از تبار همان مردمان باستان که بسیاری از چینی ها و ژاپنی و دیگر شرق آسیایی از تبار هستند.

اخیر تحقیقات ژنومی به آمریکایی های بومی ریشه های اولیه نشان می دهد که peopling از آمریکا بود که احتمالا انجام شده توسط گروه های مختلف مردم تا حدودی مرتبط با مدرن روز استرالیا بومی پاپوآ Guineans, Andaman نشینان (از هند) و Mamanwa مردم از فیلیپین.

در زمان های ماقبل تاریخ ملانزی مربوط به مردم (آبا و اجدادی به مدرن بومی استرالیا و پاپوآ گینه نو و غیره مردم) ظاهر می شود به رونق قابل توجهی بیش از swathes از جنوب شرقی و شرق آسیا است.

و قابل تصور است بنابراین که به تازگی کشف اولین آمریکایی که آثار باستانی یافت شده در مرکز مکزیک غار بودند تا حدودی مربوط به اجداد مدرن و بومی و Papuans ،

اما هنگامی که و چگونه آنها را وارد دنیای جدید است؟.

پروتو ملانزی ژنتیکی امضا باقی مانده به عنوان یک عنصر کوچک در داخل ژنوم چندین بومی سرخپوستان آمریکایی گروه در حوضه آمازون – و تنها DNA باستانی مدرکی برای آن لینک نیز می آید از آمازون (پنج بسیار کهن اسکلت هر کدام حداقل 10,000 سال).

تمام قطعات DNA باستانی شواهدی از بعد بومی آمریکایی اسکلت را نشان نمی دهد هر ملانزی اتصال – به طور عمده فقط ژنومی لینک با زمان شرق آسیا جمعیت.

در آسیا/استرالیا و غیره (به عنوان به خوبی به عنوان مدرن بومی استرالیا Papuan و دیگر ژنومی شواهد) باستان نیا-ملانزی شواهد DNA نیز می آید از 40000 سال اسکلت یافت شده در شمال چین است.

اولین تاریخ برای تازه کشف شده مکزیکی سایت 30000 سال قبل از میلاد.

این خیلی زود شاید تا حدودی ملانزی مربوط به اولین آمریکایی بنابراین وارد در دنیای جدید برخی از زمان قبل از آن تاریخ است.

اما چگونه آنها را دریافت کنم ؟

آنها تقریبا به طور قطع نمی رسند با سفر در سراسر اقیانوس آرام.

دانشمندان در داخل مرکزی مکزیک غار جمع آوری نمونه برای باستان گیاه و حیوانات DNA تجزیه و تحلیل (Devin یک گاندی)

اما آنها ممکن است به خوبی این سفر حداقل تا حدی توسط دریا (به طور بالقوه در اوایل قایق) – توسط جزیره رقص, بیش از نسل های بسیاری از چین و یا حتی از آسیای جنوب شرقی در امتداد نمرات سلیمان است که کشش در یک قوس بزرگ بین فیلیپین و آلاسکا (تک طولانی ترین سفر دریا شده اند صرف 120 مایل). پس از رسیدن به آلاسکا فرزندان خود شده اند که قادر به سفر حداقل تا حدی توسط دریا در طول ساحل غربی آمریکای شمالی به کالیفرنیا و مکزیک است.

این ایده است که تا کنون در پیش از تاریخ باستان مردم سن سنگ می تواند به امریکا سفر در درجه اول از طریق دریا به نظر می رسد چالش برانگیز است.

اما واقعیت این است که پیچیده انسانی دریا نوردی در واقع متولد شد در آسیای مرکزی و سایر جزایر – آن است که بلافاصله منطقه جنوب و شرق آسیا در سرزمین اصلی است غلظت بزرگترین جزیره در جهان (در حال حاضر 34,000 سلیمان با کل خشکی تنها 1.2 میلیون مایل مربع).

به عنوان دور برگشت به عنوان حدود 60000 سال پیش نیا-Melanesians ساخته شده 40 مایل دریایی سفر از جزیره سولاوسی و تیمور به گینه نو/استرالیا (که در آن زمان یکی از خشکی) و اول شد بومی استرالیا. حدود 30000 سال پیش اوایل Melanesians شد voyaging 100 مایل از گینه نو به جزایر سلیمان و توسط 32,000 سال پیش در اوایل دریانورد بودند جزیره رقص برای 300 مایل به اوکیناوا – از یا تایوان یا ژاپن. و خیلی بعد از آن مردم بود که همان آسیایی, جزیره منطقه که انجام شده برای اولین بار در جهان بزرگ ترانس اکتشافات اقیانوسی (در سراسر اقیانوس هند و در یک سری از سفرهای, در سراسر اقیانوس آرام).

آن است که هنوز رتبهدهی نشده است امکان پذیر است بدانید که آیا اولین شناخته شده آمریکایی های بومی که زندگی در غار در مرکز مکزیک در میان اولین نسل از انسان ها برای زندگی در دنیای جدید – و یا اینکه آیا اجداد خود در حال وارد نسل قبل است.

باستان شناسان و دانشمندان دیگر مواد نمونه برای سن یابی کربن پرتوزا (Devin یک گاندی)

تنها یک جستجوی اضافی فوق العاده اوایل سایت در مکزیک و ایالات متحده آمریکا ممکن است به طور بالقوه در پاسخ به این سوال.

غار خود شده اند ایده آل پایه شکار. از راه دور پناه از طوفان آن را فراهم ساکنان آن مناسب امنیتی است که آن را نمی توان به راحتی از دور قابل مشاهده است.

در دوران ماقبل تاریخ, چشم انداز اطراف آن شده اند پوشش داده شده با درختان کاج بزرگ و دپو داگلاس (یک بیت مثل, مدرن, اورگان و بریتیش کلمبیا).

آب تازه در دسترس بود در این نزدیکی هست – و دمای داخل غار خود (و هنوز هم هست) قابل ملاحظه ای ثابت در تمام طول سال بدون در نظر گرفتن آب و هوای خارج.

حفاری در غار سایت منجر شده است توسط Dr Ciprian Ardelean از مکزیک Zacatecas دانشگاه و انگلستان دانشگاه اکستر.

امروز این غار از راه دور و دسترسی به سخت. نزدیکترین شهر بزرگ است Zacatecas – پایتخت ایالتی به همین نام است.

حفاری نشان داد که آن را به طور متناوب در صفحه اصلی به مردم با استفاده از دقیقا همان سنگ ابزار تکنولوژی و دقیقا همان سبک از ابزار برای 19,000 سال (تقریبا 750 نسل). به نظر می رسد که کسانی که “مردم از غار” بودند به طوری قابل ملاحظه ای به خوبی سازگار با محیط زیست خود را که آنها احتمالا شاهد بدون نیاز به بیشتر تکامل حداقل حیاتی سنگ فن آوری جنبه های فرهنگ خود را.

تحقیقات در این غار حتی قادر به بازسازی این منطقه باستانی, محیط زیست و آب و هوا را تا حدودی از طریق یک تجزیه و تحلیل از گیاه استخراج DNA از دفن رسوبات در غار توسط یک عضو برجسته تیم تحقیق گفت: استاد Eske Willerslev کپنهاگ دانشگاه مرکز GeoGenetics. این نشان داده است تغییر محیط است که بسیار آمریکایی ها در اوایل زندگی در غار را تجربه کرده اند.

این کشف نه تنها قابل توجهی از آنجا که آن را بسیار چشمگیری افزایش طول امریکا بشر داستان. این نیز مهم است زیرا آن را به طور کامل تغییرات آب و هوایی و فرهنگی زمینه های که در آن اولین انسان colonised دنیای جدید. قبل از مکزیک, کشف قدیمی ترین ثابت انسان سایت در آمریکا بود که در Gault در تگزاس (باز هوا گاه تا حدودی آشنایی از 19,000 BC – طول عصر یخبندان).

اما به تازگی کشف مرکزی مکزیک سایت اشغال شده بود و قبل از جهان آب و هوا آن رسیده سردترین مرحله (و بنابراین قابل تصور است که اولین peopling آمریکا صورت گرفت برخی از زمان قبل از آن نسبتا گرم interlude – و نه در فوق العاده سرد فاز به عنوان اعتقاد بر این تا کنون). این کشف همچنین می آفریند جذاب امکان که ما گونه Homo sapiens برای اولین بار وارد آمریکا در حدود همان زمان که آنها به انگلیس و بقیه اروپا یا نسبتا به زودی پس از آن. تا در حال حاضر از آن شده است به طور کلی اعتقاد بر این است که آمریکا ابتدا colonised توسط انسان 20,000-40000 سال پس از استراحت از سیاره شده بود از جمعیت. که باور طولانی برگزار خواهد شد و در حال حاضر باید به دور انداخته شود و تاریخ کتاب بازنویسی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de