‘شدیدا مضر’: مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه های جین را تضعیف عمومی اشتها برای ما معامله تجارت, دولت, هشدار

را از دست دادن شور و شوق برای یک معامله تجاری با ما اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحمیل بیشتر تعرفه های انگلیسی, صنعت, لیز خرپا هشدار داده است.

تجارت بین المللی گفت: “او “خشم” با تهدید از افزایش قیمت در محصولات مانند جین.

رئیس جمهور تهمت سیلی اضافی تعرفه های نوشیدنی از جمله اسکاچ سال گذشته به عنوان بخشی از یک اختلاف بیش از اتحادیه اروپا برای هواپیما تولید کننده ایرباس.

سطر به بازیگران سایه مذاکرات در اطراف یک پست-Brexit انگلستان و آمریکا معامله تجاری.

Ms, خرپا هشدار داد که تف می تواند آسیب های عمومی برای حمایت از هر گونه توافق است.

او گفت: مجلس اعیان کمیته که او تا به حال ساخته شده روشن به ما که اضافی تعرفه های جین و نوشیدنی های دیگر خواهد بود “بسیار مضر” به مذاکرات است.

او افزود: “من فکر می کنم انگلیسی عمومی خواهد از دست دادن حمایت خود را برای ادامه مذاکرات وجود دارد که در آن به اضافی تعرفه وضع”.

Ms, خرپا خود را در حال حاضر دلار آمریکا, رابرت Lighthizer با یک بطری جین هنگامی که به ملاقات او اضافه شده است.

او گفت همسالان: “این تعرفه به طور کامل غیر ضروری و به آنها آسیب برساند صنعت در هر دو طرف اقیانوس اطلس.

“ما می خواهیم آنها را برداشته و ما آنها را می خواهید حذف سریع – ترجیحا از طریق مذاکره حل و فصل است.

“ما در حال گرفتن یک خط سخت با ما مطرح کرده اند این در موارد متعدد و من ادامه خواهد داد برای مبارزه گوشه ای برای کسب و کار است.”

Ms, خرپا همچنین به نظر می رسد به تن هیچ معامله ای انجام می شود در این سال به عنوان دولت در هر دو طرف اقیانوس اطلس نبرد coronavirus بحران و در نتیجه اقتصادی خرید اینترنتی.

Ms, خرپا گفت: این امر می تواند “خطرناک” برای پیش بینی زمانی که یک معامله خواهد بود اصابت کرد و گفت: او نمی خواهد تنظیم یک مهلت برای ترس از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد در برابر انگلستان است.

در اوایل این هفته وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: او می خواست بریتانیا و آمریکا به امضا “را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است”.

Ms, خرپا نیز در دفاع از استفاده از 7 سال عدم افشای توافق توصیف اطلاعات درگیر در محرمانه رایزنی با گروه ها از جمله کشاورزان به عنوان “بسیار حساس”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im