Noel Celis خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مشتریان بررسی گوشی های هوشمند بر روی صفحه نمایش در Huawei فروشگاه گل سرسبد در شنژن چین در ماه مه. ایالات متحده با توجه به فن آوری های چینی غول به عنوان یک تهدید امنیتی.

برای بسیاری از آن تاریخ Huawei سرهم بند در نیمه هادی ها در نظر گرفته شد کمی بیش از یک کنجکاو سرگرمی صنعت و رقبا.

چینی شرکت فناوری گهگاه مجهز گوشی های هوشمند خود را با آن وطنی چیپست Kirin به نام بعد از یک جانور افسانه ای با شاخ و hoofs از یک گوزن و پوسته پوسته بدن اژدها.

اما Kirin تراشه های باقی مانده نادر حضور در وحشی. Huawei تراشه تابعه HiSilicon جذب کمی خارج, توجه, تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تحریم Huawei آورده این پشتیبان تیم ملی به خط مقدم.

“این تاریخ را انتخاب امروز که ما لاستیک یدکی بودند همه را به استفاده از یک شبه” HiSilicon را منزوی جمهور ترزا او نوشت: به کارکنان خود در نامه مورخ “قبل از طلوع” پس از تحریم ضربه در مارس 2019. گوگل کوالکام اینتل و دیگر شرکت های ایالات متحده به حالت تعلیق کسب و کار ارتباط با شرکت چینی.

محروم Huawei گوشی های هوشمند از Qualcomm پردازنده های قدرتمند به معنای فلج Huawei گوشی های هوشمند کسب و کار. اما Huawei فروش گوشی ماند, قوی, تقویت, توسط وطن پرست خرید در صفحه اصلی.

و مقدار زیادی از این گوشی در حال حاضر Huawei تراشه های داخل آنها را هل دادن HiSilicon گذشته کوالکام برای تبدیل شدن به چین شماره 1 گوشی های هوشمند تراشه فروشنده این بهار.

[ایالات متحده تلاش می کند تا برای محدود کردن راه گریز است که اجازه چین Huawei به دامن ممنوعیت صادرات]

وزارت بازرگانی بود خوشحال نیست. آن را سعی کردم دوباره این ممکن است ممنوعیت فروش تکنولوژی آمریکا نه تنها برای Huawei بلکه HiSilicon کنندگان و تامین کنندگان در آن از تامین کنندگان.

“برای HiSilicon آن را واقعا یک ضربه بزرگ” لیندا Sui یک مدیر در شرکت تحقیقاتی Strategy Analytics گفت: از تحریم های جدید. “هیچ کس نمی تواند دور زدن ایالات متحده به فن آوری است.”

بسته شدن حفره های

یک چیپ ست گوشی های هوشمند به نظر می رسد بی ادعا — یک مربع سیاه و سفید — اما آن را نشان دهنده حد چقدر کوچک و دقیق انسان می رسم الگوی. در بالا پایان گوشی های هوشمند تراشه های هر یک ترانزیستور یا سوئیچ کوچک است که بیش از 10 ، 000 از آنها پایان دادن به پایان خواهد هنوز هم کمتر از ضخامت یک ورق کاغذ. هر نسل جدید باید کوچکتر است.

برای مقابله با خرد کردن هزینه های تحقیقاتی شرکت ها و سازمان ملل تصمیم گرفت تا چند دهه پیش به تخصص. امروز چند شرکت صاف ورق سیلیکون خالص به نزدیک کاملا صاف و سطوح در حالی که چندین نفر دیگر را ماشین آلات که در قرعه کشی میکروسکوپی الگوهای با پرتوهای نور است.

دیگر شرکت های ساخت نرم افزار برای طراحی مدار راه و در عین حال شرکت های دیگر ساخت تراشه در اتاق خیلی تمیز کردن هوا از گرد و غبار.

این تامین کنندگان تخصصی در حال حاضر گفت: برای انتخاب بین ایالات متحده و چین در نتیجه عمیقی remapping جهانی نیمه هادی زنجیره تامین است. تعدادی را انتخاب کرده اند ایالات متحده در هفته های اخیر تعمیق پکن ضرورت خود را توسعه تامین کنندگان.

مثلا Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. — که تولید کننده برش لبه تراشه برای Huawei و همچنین به عنوان اپل و دیگر مارک های پیشرو — گفت: در اوایل این ماه آن را به دنبال خواهد داشت, تحریم های ایالات متحده ترک HiSilicon در تلو تلو خوردن.

[مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا کلیپ Huawei بال در خارج از کشور. در حال حاضر با آن مواجه سر بادها در خانه.]

نیمه هادی و ساخت گیاهان و یا fabs مثل TSMC چاره ای اما برای رعایت تحریم های ایالات متحده به آنها تکیه در ایالات متحده آمریکا تامین کنندگان به این عمل گفت: Dan Wang, یک تحلیلگر فناوری در Gavekal Dragonomics.

“هر گونه مدرن نیمه هادی فاب نیاز آمریکا-منبع تجهیزات,” او گفت:.

Huawei آرام شده در تحریم های جدید, فراتر از یک بیانیه گفت: ممکن است کسب و کار خود خواهد بود “به ناچار تحت تاثیر قرار.” این کاهش در هفته گذشته به نظر بیشتر است.

آماده شدن برای رویارویی

HiSilicon رسما تاسیس شد در سال 2004 بر روی پاشنه از عمده تحقیر برای Huawei. سیستم های سیسکو به حال شکایت Huawei در سال گذشته ادعا آن چینی رقیب تا به حال کپی و جا به جا برخی از آن روتر کد برای استفاده در خود را به محصولات ارزان تر است.

مورد حل و فصل شد در خارج از دادگاه اما Huawei شهرت شد, ضرب و شتم. Huawei بنیانگذار Ren Zhengfei آمد به فروش شرکت خود را به موتورولا در سال 2003 اعتقاد به ایالات متحده داد کمک خواهد کرد هواوی زنده ماندن در آینده درگیری با غرب است.

Sijia جیانگ

ایسنا

یک Kunpeng 920 تراشه طراحی شده توسط Huawei, HiSilicon فرعی بر روی صفحه نمایش در Huawei ستاد در شنژن چین در ژانویه. 7.

“ما مردد و ما تعجب اگر آن را امکان پذیر خواهد بود برای Huawei به پوشیدن یک کلاه کابوی آمریکایی,’ ” رن گفته رسانه های چینی در یک مصاحبه در سال گذشته با توجه به متن منتشر شده توسط این شرکت است. “اگر ما تا به حال فروخته شده به این شرکت ما را قادر به گرفتن ما آمریکایی کلاه کابوی و سعی کنید به گرفتن جهان توسط طوفان.”

معامله را از طریق کاهش در 11 ساعت و رن گفت: جوان Huawei مدیران بودند قاطعانه در برابر تلاش این شرکت برای فروش دوباره.

[چین Huawei ممکن است نیاز به دو تا سه سال به بازیابی از ایالات متحده ممنوعیت تجارت, مدیر عامل شرکت می گوید]

رن چرخید Huawei نوپای تراشه تیم به طور رسمی تابعه در سال 2004 ریختن پول زیادی که HiSilicon به دست آورده رنگارنگ داخلی نام مستعار “نقدی-مکیدن نوزاد است که خود را سوزاند دست” با توجه به وزارت امور خارجه گزارش های رسانه ها. HiSilicon باقی مانده سود از سال 2004 تا 2013.

HiSilicon استخدام مهندسین با تجربه در سطح جهان از کانادا به آلمان به تایوان است. در سال های اخیر, آن را رونمایی کرد پردازنده های پیشرفته در تاریخ همتراز با پیشرو مارک های غربی اگر چه آن محدود مقیاس تولید آن را خاموش نگه داشته رادار به عنوان یک رقیب.

امروز او تنها زن به رهبری یکی از 10 جهانی نیمه هادی فروشندگان پس از HiSilicon وارد صفوف این بهار. در همراهی با Huawei پایین کلید فرهنگ سابق مهندس هرگز توجه رسانه ها مصاحبه. او کاهش یافته است به مصاحبه برای این مقاله.

او در نامه ای به کارکنان در سال گذشته, اما, منعکس بی تردید شور و هیجان است که پس از سالها تلاش و رنج بی سر و صدا در “لاستیک یدکی” نگهداری ذخیره HiSilicon بود که به طور کامل به راه انداخته است.

“ما تامین امنیت استراتژیک و تامین بدون وقفه سهم زیادی از Huawei محصولات” او نوشت. “در این تاریکترین روز عادی هر پسر و دختر از HiSilicon تبدیل به یک قهرمان از دوران!”

وانگ یوان و لیو یانگ در پکن کمک به این گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا کلیپ Huawei بال در خارج از کشور. در حال حاضر با آن مواجه سر بادها در خانه.

چین Huawei ممکن است نیاز به دو تا سه سال به بازیابی از ایالات متحده ممنوعیت تجارت, مدیر عامل شرکت می گوید:

آمریکا در تلاش برای محدود کردن راه گریز است که اجازه چین Huawei به دامن ممنوعیت صادرات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات