Huawei 5G tie-up را مختل کند هوش های مقامات ایالات متحده می گویند

Wolfram Schroll بلومبرگ

مهندس صعود یک 5G شبکه های مخابراتی دکل در وودافون Kabel Deutschland GmbH پردیس در دوسلدورف, آلمان.

مونیخ — بریتانیا تصمیم به اجازه می دهد Huawei به آن 5G شبکه را مختل کند به طور کلی هوش-به اشتراک گذاری با ایالات متحده آمریکا روز جمعه گفت در نظر است که ممکن است در کاستن نگرانی های اروپا در بیش از اقدامات تلافی جویانه.

ایالات متحده شده است لابی کشورهای اروپایی به حذف Huawei از کمک به ساخت نسل بعدی شبکه های بی سیم, اما آن مواجه شده است به یک نبرد دشوار با انگلستان اعلام کرد در ماه گذشته است که آن را اجازه می دهد تا شرکت برای بازی در یک نقش است. واشنگتن هنوز به یک “نگاه سخت” در اثر گفت: رابرت بلر مشاور ارشد رئیس جمهور تهمت اما جریان از هوش خواهد نمی شود.

“وجود خواهد داشت هیچ فرسايش در ما به طور کلی هوش-های” او گفت:.

نظرات به نظر می رسد در تقابل از کسانی که از دیگر مقامات در دولت آینده یک روز پس از ریچارد Grenell تهمت سفیر آلمان ثابت که تصمیم به اجازه می دهد 5G را به شبکه خود را به معنای واشنگتن نمی قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در همان سطح.

ایالات متحده دیدن Huawei 5G مشارکت به عنوان اساسی تهدید امنیتی اما تلاش های خود را به اروپا به خط با آن تفکر آمده میان به خصوص خاردار اطلس روابط. کشورهای اروپایی که ممکن است یک بار شده اند و مایل به گسترش برخی از حسن نیت نسبت به پیروی از آمریکا درخواست در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای غوغایی دیگر نا امید از آنچه رهبران را به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن رفتن آن تنها رویکرد است.

برخی از سیاستمداران اروپایی تخفیف ایالات متحده هشدار در مورد هواوی و گفت که آنها به سادگی بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن را گسترده تر جنگ تجاری با روسیه است. و یا آنها می گویند که همه جاسوسان و این ایالات متحده است که کمی متفاوت از چین است.

در روز جمعه, روشن بود که رهبران عمیقا عدم اعتماد از مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد به امور جهانی به عنوان یکی پس از دیگری پا به تریبون در یک نفوذ امنیتی-تمرکز کنفرانس مونیخ به می گویند که امور جهان بودند لغزش به یک ممکن است-باعث-right عصر.

“ما شاهد به طور فزاینده ای مخرب پویا در سیاست بین المللی” آلمان تشریفاتی رئیس جمهور فرانک والتر اشتاین مایر گفت. “سال به سال ما در حال حرکت بیشتر راه از هدف: همکاری های بین المللی به منظور ایجاد یک صلح آمیز جهان است.”

موضوع 5G در میان بالا در بحث ها در روز جمعه. اروپا با افزایش به تصویب رسید بیشتر موضع شک و تردید نسبت به استفاده Huawei تجهیزات برای آن 5G شبکه. کمیسیون اروپا در ماه گذشته اعلام کرد مجموعه ای پیچیده از دستورالعمل ها است که آن 27-عضو سازمان ملل می توانید تصمیم بگیرید که آیا به سرمایه گذاری در تجهیزات چینی.

اگر چه E. U. “جعبه ابزار” است nonbinding دستورالعمل اگر به دنبال خواهد داشته باشد به احتمال زیاد در اثر فشار چین از 5G بازار است. آن می تواند کشور را پوشش سیاسی برای فشار به عقب در برابر پکن — و این می تواند ایجاد فشار برای کشورهایی که آیا انتخاب Huawei به توضیح استدلال خود را.

Michaela Handrek-Rehle

بلومبرگ

رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر صحبت می کند در کنفرانس امنیتی مونیخ در روز جمعه.

آلمان در عین حال اعلام موضع رسمی اما آنگلا مرکل اتحادیه دموکرات مسیحی منتشر شده در یک موقعیت است که متوقف کوتاه از مجموع بان بود اما هنوز هم محتاط تر نسبت به تولید کننده چینی از انگلیسی سیاستگذاران. این یک تغییر جهت به سمت شک و تردید از پکن پس از تیز ماه-طولانی بحث در میان قانونگذاران در حزب.

برای اضافه کردن وزن به آن مورد ایالات متحده نیز در حال حاضر تلاش کشورهای دیگر با جایگزین برای Huawei توسط ramping تا همکاری با شرکت های دیگر در بخش خصوصی از جمله سامسونگ و اریکسون و نوکیا, بلر گفت. او در توصیف این حرکت به عنوان بخشی از یک ابتکار جدید “سعی کنید برای قرار دادن با هم نوآوران disrupters بزرگ داده های بزرگ تکنولوژی برای نمودار کردن نسل بعدی 5G.”

او گفت: به شکل دقیق همکاری با بخش خصوصی شد و هنوز هم مورد بحث قرار گرفته اما محل را در یک ماده از “ماه” به جای “سال.”

“در این نقطه آن را سیاسی چه می تواند همه را به میز؟,” او گفت:. “از آن گذشته تصور آن را به nitty-ریگ دار.”

شده اند وجود دارد سیگنال های متضاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از آن استراتژی برای تقویت رقابت با Huawei. هفته گذشته دادستان کل William P. بر پیشنهاد ایالات متحده سرمایه گذاری در نوکیا و اریکسون به شناور خود را در بازار چشم انداز. اما روز بعد معاون رئیس جمهور پنس رد پیشنهاد.

چهار عمده ایالات متحده حامل های بی سیم AT&T, ورایزون, با حداکثر سرعت دویدن و T-Mobile — همه متعهد به استفاده از هواوی در شبکه های 5G و شرکت چینی است که اساسا بسته خروج از بازار آمریکا به جز برای برخی از حامل های منطقه ای. عمده حمل شده اند با استفاده از نوکیا و اریکسون و کره جنوبی شرکت سامسونگ خود را برای شبکه های تلفن همراه.

اریک Sayers, معاون رئیس جمهور در Beacon استراتژی جهانی شرکت مشاوره ای گفت: کنگره شده است کاوش گزینه های برای توسعه بخش خصوصی جایگزین برای سال گذشته است. برای مثال اخیر لایحه دو حزبی را تشویق حمایت آمریکا و نوآوری در 5G با 1 میلیارد دلار به صندوق غربی جایگزین برای Huawei. “این است پیام قانون و یک سیگنال قوی از حمایت هر دو حزب برای سرمایه گذاری فدرال دلار در 5G نژاد,” او گفت:, و اضافه کرد که اقدام در این لایحه در سال جاری بعید است.

“[دولت آمریکا همکاری با شرکت های ساختمانی] همچنان به عنوان یک ایده اما من هیچ شواهد می گویند که ما آمده ایم هر گونه نزدیک به یک طرح واقعی,” Sayers گفت.

مایکل Dalder

ایسنا

معاون نانسی پلوسی اجلاس کنفرانس امنیتی مونیخ در روز جمعه.

در سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ در روز جمعه مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) همچنین وزن در موضوع 5G. انتخاب Huawei انتخاب خواهد شد “استبداد به دموکراسی” او گفت:, و اضافه کرد که هر دو حزب توافق بر تهدید آن شمار است.

این اظهارات در پی وزارت دادگستری اعلام روز شنبه که آن را به حال متهم Huawei چهار تابعه و رئیس امور مالی Meng Wanzhou در اتهام اخاذی با تهدید و توطئه برای سرقت اسرار تجاری. آمریکا وکیل برای منطقه شرقی نیویورک متهم این شرکت از یک دهه تلاش به سرقت مالکیت معنوی از شش شرکت های آمریکایی از جمله با ارائه پاداش به کارکنان برای به دست آوردن اطلاعات محرمانه است.

این اتهامات جدید در علاوه بر این به کسانی که آورده در سال گذشته در برابر متهمان فساد بانکی سیم تقلب و نقض تحریم ایران. Huawei را رد کرده است و تمام اتهامات.

Nakashima گزارش از واشنگتن است.

ادامه مطلب

ایالات متحده و طالبان در اعتراض به دیدار دوباره زیر تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن

E. U. برای مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘ما نه دشمنان’

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im