HSBC است که زمین بدون انسان برای کوین یا هر کس دیگری

HSBC Holdings Plc گام گذاشتن در یک رادیکال تعمیرات اساسی در حالی که آن را همچنان به شکار به صورت دائمی اجرایی. برای سرمایه گذاران استراتژیک درهم و برهم کردن از این موقعیت عجیب و غریب باید حداقل به عنوان مشکل به عنوان سوزش کاهش $7.3 میلیارد دلار از اتهامات و تعلیق buybacks که این بانک اعلام کرد که با درآمد خود را سه شنبه.

لندن دهنده قطع خواهد شد به عنوان بسیاری به عنوان 35,000 مشاغل, کاهش ناخالص دارایی های بیش از 100 میلیارد دلار تا سال 2022 اصلاح سالانه هزینه های $4.5 میلیارد و بریده بریده اندازه آن بانک سرمایه گذاری در اروپا و آمریکا در بزرگترین قایق از تغییرات برای سال. همه این خواهد بود که نظارت موقت رئیس اجرایی Noel کوین در انتظار انتصاب دائمی جانشین جان چخماق که سرنگون شد در ماه اوت گذشته.

کوین باقی مانده بود به در حال حاضر این طرح حتی به عنوان HSBC کاهش یافته است به تایید او را در این کار است. این بد است در دو سطح. اولین, آن را رهبری با اقتدار و اعتماد به نفس سرمایه گذار است که کوین در غیر این صورت ممکن بود انتظار برای لذت بردن از, باید, او در نهایت منصوب شود. حداقل تاخیر سیگنال های که هیئت پناه شک و تردید خود را در مورد مناسب بودن. دوم رفتن پیش با وصله پینه کردن ممکن است مانع از جستجو برای یک جایگزین.

هر مدیر اجرایی ارزش خود و یا نمک را انتظار برای قرار دادن یک تمبر شخصی در این شرکت است. اما بزرگترین تصمیمات در حال حاضر ساخته شده است. این تغییر شکل خواهد شد که کوین اثر انگشت بیش از آن. که ممکن است باریک گزینه برای HSBC رئیس علامت تاکر. استفان پرنده Citigroup Inc.’s سابق بالای اجرایی در آسیا و پیشرو خارجی نامزد برای این کار در حال حاضر حکومت خود را از انگلستان ساندی تایمز گزارش آخر هفته گذشته با استناد به منابع ناشناس.

HSBC ممکن است استدلال می کنند که انتظار نبود یک گزینه پس از سال ها از sub-par عملکرد. “بخش هایی از کسب و کار ما هستند و نه قابل قبول ارائه می گرداند” کوین گفت: در روز سه شنبه در بیانیه ای. HSBC خواهد شیفت منابع به بالاتر-بازگشت بازار در حالی که فشار هزینه پایه و خروج برخی از خطوط کسب و کار. “استراتژی فعلی است که در زمین بدون انسان” به عنوان یک سرمایه گذار گفت: خبری بلومبرگ از قبل درآمد.

هیچ کس نمی تواند متهم HSBC از مقدار کمی از چاقو این بار. این کار کاهش برابر با حدود 15 درصد از نیروی کار است. آنها همچنین در پاسخ به کسانی که مانند این نویسنده با انتقاد از بانک برای بودن بیش از حد ترسو در گذشته است. هنوز تعمیرات اساسی ممکن است در نهایت تشدید برخی از آسیب پذیری آنها به دنبال آدرس.

تغییر ساختار باعث می شود این بانک حتی بیشتر به گروگان اقبال از هنگ کنگ و سرزمین اصلی چین دو اقتصاد در حال مبارزه با کاهش رشد اقتصادی تشدید coronavirus شیوع. هنگ کنگ شد و در حال حاضر منبع 90 درصد از HSBC سود در سه ماهه سوم. این شهرستان در حال رفتن به تبدیل شدن به حتی بیشتر خودنمایی حضور در آن کتاب است.

علاوه بر اقتصاد در رکود رقابت سخت تر برای HSBC در این شهرستان به عنوان وام دهندگان آنلاین حمایت Tencent Holdings Ltd. و Alibaba Group Holding Ltd. آماده سازی برای راه اندازی این سال است. هنگ کنگ غالب بانک نیز تا به حال به حرکت سیاسی میادین مین از جمله اینکه هدف از خشم در سال گذشته پس از آن بسته یک حساب مرتبط به معترضان طرفدار دموکراسی.

چین در همین حال یک چالش باقی مانده است. HSBC است که هنوز در تلاش برای رها کردن خود از پکن بد کتاب برای ارائه در ایالات متحده دادستان با اطلاعاتی که منجر به دستگیری Huawei Technologies Co.’s رئیس امور مالی در اواخر سال 2018 است. و اختلال در زنجیره تامین از شیوع ویروس ممکن است منجر به از دست دادن اعتبار این بانک گفته است.

که به معنی آن را به زمان طولانی قبل از HSBC دستیابی به بازده تاکر به دنبال. در حالی که 2019 تنظیم pretax سود $22.2 میلیارد ضرب و شتم برآوردهای تحلیلگران HSBC را در سه ماهه چهارم بازگشت ملموس سهام صرف شد 8.4%. که بسیار پایین تر از بیش از 11 درصد هدف آن رها شده در اکتبر. حتی آن هدف جدید از 10 ٪ -12 ٪ تا سال 2022 به نظر می رسد unambitious در کنار 18% بازگشت JPMorgan Chase & Co. HSBC سهام بسته 2.8 درصد کاهش در هنگ کنگ پس از درآمد بزرگترین سقوط در بیش از یک سال است.

در نهایت HSBC بزرگترین خطر ممکن است که کوین باعث کاهش دهنده به دو پایین در چین فقط به عنوان رشد در این بخش از آسیا نامشخص است. خارج اجرائی نمی تواند تقاضاهای مصرانه برای هدایت این کشتی است. کوین فقط ممکن است گیر کرده با این کار.

برای تماس با نویسنده این داستان: Nisha Gopalan در [email protected]

برای تماس با سردبیر مسئول این داستان: متی Brooker در [email protected]

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

Nisha Gopalan است بلومبرگ نظر مقاله نویس در پوشش معاملات و بانکداری است. او قبلا برای وال استریت ژورنال و داو جونز به عنوان سردبیر و خبرنگار.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>