“این به من می دهد لرز” Blakeney گفت: در این هفته. “من اینجا نشسته در خارج در پشت ایوان در حال حاضر و من لرز-برجستگی تمام بدنم از شنیدن [آن شرح داده شده] که در راه است. که احتمالا یکی از پنج بزرگترین علامت های تجاری در بین دانشکده و مراکز آموزش عالی موافقت بیا بازی ما یک HBCU بلکه یکی از مهم ترین و قابل توجه برندها در فرهنگ ما منحصر به فرد و خاص است.”

این بازی انتظار می رود در بورر تربیت بدنی در Howard سی دانشگاه موافقت شد پس از مدتها پیش. آن نقطه در برنامه — در وسط کنفرانس بازی — تغییر بود این ماه در پی تظاهرات coursing از طریق این کشور پس از مرگ جورج فلوید, در میان دیگران.

نوتردام مربی مایک Brey تا به حال یک رابطه قبلی با هوارد مدیر ورزشی Kery دیویس و توافق زده بود برای یک خانه-و-خانه سری آغاز شد که در South Bend, Ind., در فصل گذشته. Blakeney شد یک دستیار تحت Brey در دانشگاه دلاور اما ارتباط خود را می رود تمام راه برگشت به دی سی منطقه است. Brey که به عنوان یک دستیار برای مایک شیشفسکی در دانشگاه دوک بزرگ شده در Hyattsville, Md., و رفت و به DeMatha کاتولیک بالا است. سال بعد Blakeney ستاره دار در DeMatha و استخدام شد توسط Brey برای آمدن به دوک.

دو رشد نزدیک با Brey تبدیل شدن به یک پدر به Blakeney. “ما خانواده” هوارد مربی گفت.

Brey سابقه طولانی در بازی در خانه-و-خانه سری با دستیاران سابق. اهمیت این تاریخ اما در یک لحظه زمانی که کشور در حال آمدن است به مقابله با آن سابقه نژادپرستی شروع به رشد می کنند. هوارد مقامات پیشنهاد قرار دادن بازی در MLK روز و Brey خود قرار داده است کنفرانس نگرانی را کنار گذاشته و نام خود را به معاون سابق.

“من گفت:, کنی, ما نیاز به انجام این کار'” Brey گفت. “اجازه دهید ما تیم انجام دهم. بیایید استفاده از آن به عنوان لحظه ای آموزشی شماره 1 برای بازیکنان ما است. . . . اجازه دهید صادقانه برای ما که دانشگاه در آن روز آن را بسیار قدرتمند برای ما و دانشگاه ما. من که بسیار بسیار صادق است. ما تا به حال بهترین رکورد در تنوع جبهه در اینجا در محل ما. . . . من همیشه حساس است و چگونه می تواند ما را بهتر در آن منطقه است.”

هدف این است که بازی را به یک رویداد. سازمان دهندگان طوفان مغزی ثبت نام رای دهندگان گزینه ها و احتمالا چیزی برای انجام با اجرای قانون است. سفر به کاپیتول هیل نیز مورد توجه است. با افتتاح به زودی پس از آن وجود دارد احتمالا یک مهاجرت از چهره های مهم برای منطقه است که همچنین می تواند درگیر.

“این نوع از بزرگ گفت:” نوتردام گارد Prentiss Hubb سابق standout در گنزگا. “فقط برای رفتن از نقطه ای که در آن دیدن در جهان امروز چگونه مردم می گویند همه مردم سفید پوست بد هستند و یا پلیس بد هستند اما هنگامی که آن پایین می آید به آن, آن را فقط به ارمغان می آورد مردم با هم است.”

گفت: Howard گارد Nate Garvey: “افزایش آگاهی از آنچه نیاز به تغییر و نیاز به آمده در نهایت در آینده به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در ایالات متحده است.”

Blakeney رفت 4-29 در فصل اول خود را در راس گاومیش کوهان دار امریکایی (از جمله 79-50 از دست دادن در ساوث بند) می داند که این بازی در مورد خیلی بیشتر از بسکتبال.

“این یک موازی با دانشگاه های ما” گفت: Blakeney. “با نوتردام وجود دارد بسیاری از ایرلندی کاتولیک مردم یا مردم کاتولیک و یا ایرلندی ها که با شناسایی نوتردام. شما لازم نیست که به یک نوتردام آلوم به شناسایی و با آنها. این همان برای ما. هوارد است که احتمالا استاندارد از برتری در آموزش عالی است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات