چگونه خواهد GCSE و A-Levels بود مدرج در انگلستان بعد از امتحانات لغو شد?

اوایل این ماه دولت اعلام کرد قصد دارد برای شروع کاهش مستند محدودیت در انگلستان است.

بخشی از این اقدامات شامل تدریجی بازگشایی مدارس با کودکان دبستانی در کلید انتقال سال با توجه به بازگشت دوشنبه 1 خرداد “در اولین” به عنوان طولانی به عنوان گسترش coronavirus باقی می ماند “در شیب رو به پایین”.

در حالی که مدارس ممکن است شروع به استقبال بازگشت افزایش تعداد دانش آموزان در هفته های آینده, امتحانات و ارزیابی از جمله GCSEs به عنوان یک سطح امتحانات برگزار خواهد شد.

انگلستان وزارت آموزش و پرورش گفت: امتحانات و ارزیابی لغو شد به منظور “به دانش آموزان ، والدین و معلمان یقین و فعال کردن مدارس و کالج ها به تمرکز بر حمایت از کودکان آسیب پذیر و کودکان از مهم کارگران”.

بنابراین برای دانش آموزان بودند که با توجه به GCSE و A-سطح امتحانات تابستان امسال چگونه خواهد نمرات نهایی خود را تعیین می شود در نور Covid-19 همه گیر?

چگونه GCSE و A-سطح نمرات محاسبه می شود ؟

با وجود امتحانات تابستان نه وقوع GCSE و A-سطح دانش آموزان را هنوز دریافت نهایی محاسبه درجه برای افراد است.

این درجه را “طیف وسیعی از شواهد” به حساب از جمله غیر-آزمون ارزیابی و مسخره نتایج.

به منظور اطمینان حاصل شود که محاسبه نمرات در “نمایشگاه بین مدارس و کالج ها” دکتر تخته خواهد شد قرار دادن “همه مرکز ارزیابی نمرات از طریق یک فرایند استاندارد با استفاده از یک مدل توسعه یافته با Ofqual مستقل تنظیم شرایط”.

دانش آموزان نمی خواهد به سادگی دریافت درجه پیش بینی شده است که شامل خود دانشگاه برنامه های خود را برای محاسبه درجه.

“ما می دانیم که به سادگی با استفاده از پیش بینی نمرات عادلانه نخواهد بود به همه دانش آموزان” وزارت آموزش و پرورش گفت.

آزمون تخته درخواست مدارس و کالج ها برای ارائه یک “مرکز ارزیابی درجه” برای GCSE و A-سطح دانش آموزان که “خواهد شد را به حساب یک ارزیابی از احتمال ابتدایی که دانش آموزان خواهد h خیابان به دست آمده بود امتحانات جلوتر رفته”.

مرکز ارزیابی نمرات پس از آن خواهد بود “استاندارد” در سراسر مدارس و کالج ها.

“به این دلیل دانشجويان نهایی محاسبه نمرات لزوما همان است که هر دو پیش بینی نمرات برای استفاده از برنامه های دانشگاه یا مرکز ارزیابی درجه رو به جلو توسط خود مدرسه یا کالج” دولتی بخش اضافه شده است.

هنگامی که دانش آموزان خود را دریافت نتایج ؟

تاریخ انتشار GCSE و A-نتایج سطح باید بدون تغییر باقی مانده است.

به عنوان و در سطح نتایج با توجه به منتشر شده در پنج شنبه 13 مرداد.

نتایج GCSE خواهد شد و سپس در روز شنبه 20 آگوست.

انتشار نتایج در طول ماه اوت “را قادر به پیشرفت بالاتر و بیشتر آموزش و پرورش را در راه طبیعی”, وزارت آموزش و پرورش می گوید.

“آن را نیز به دانش آموزان اجازه می دهد تا تصمیم بگیرند که آیا آنها مایل به نشستن امتحانات در پاییز و آماده سازی برای آن دسته از امتحانات اگر لازم است.”

نتایج به صورت حرفه ای و فنی مدارک منتشر خواهد شد در همان روز به عنوان GCSE و A-Level نتایج.

دانش آموزان می تواند درخواست تجدید نظر خود را محاسبه نمرات اگر آنها ناراضی است ؟

اگر یک دانشجو نمی بر این باورند که “درست شده است به دنبال” هنگام دریافت خود را محاسبه درجه و سپس آنها “دسترسی به حق تجدید نظر در آن صورت”.

اگر آنها ناراضی هستند و با کلاس خود آنها این شانس را به تصرف خود آزمون در پاییز.

دانش آموزان نیز باید این فرصت را به امتحانات خود را در تابستان سال 2021 باید آنها آرزو “در خط با عمل معمول”.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.


چگونه خواهد بود محافظت از معلم bias ؟

وزارت آموزش و پرورش آمده است که مستقل تنظیم شرایط Ofqual است “در حال توسعه عادلانه و قوی فرایند” را به اطمینان حاصل شود که همه دانش آموزان در حال درمان نسبتا زمانی که نمرات خود را در حال محاسبه شده است.

“Ofqual فرار یک مشاوره از 15 تا 29 مارس به دنبال نمایش در جنبه های پیشنهادی خود را ارزیابی ترتیبات برای GCSEs به عنوان یک سطح از جمله برابری ارزیابی تاثیر آگاهانه با بررسی ادبیات تحقیق در تعصب در معلم ارزیابی” بخش گفت.

“دانش آموزان که آیا احساس خود را محاسبه درجه نشان دهنده توانایی خود را خواهد این فرصت را به نشستن در یک امتحان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است منطقی در پاییز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de