چگونه اوکراین Zelensky از دست جنبش ضد فساد

سرگئی Dolzhenko سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky صحبت می کند به قانونگذاران این ماه در کیف.

کیف اوکراین — Maksym Melnichenko پرواز را از طریق مرحله اول آزمون به معنای علف هرز فاسد و بی کفایت از اوکراین را بدنام دادستان خدمات. وی در پاسخ به 100 کامپیوتر سوالات در 100 دقیقه برای عبور با رنگ پرواز. دو هفته بعد او گذشت مرحله دو, IQ test, نمره 116.

پس از آن مرحله سوم: مصاحبه. نود دقیقه از سوالات خود را در مورد سفرهای خارج از کشور و اموال خود به همسر و مادر و پدر و مادر-در-قانون بود به اندازه کافی به منظور بالا بردن “شک معقول” در مورد یکپارچگی خود را بررسی کمیسیون گفت. Melnichenko مانند صدها نفر دیگر از دادستان اخراج شد.

مبارزه با فساد تماس فعالان این گسترده ترین اصلاحات از دادستان سیستم در تاریخ اوکراین. به Melnichenko, 37, پدر سه فرزند جوان و صدها نفر دیگر از دادستان های جذاب خود را اخراج در دادگاه (که در آن قضات نیز شناخته شده است برای فساد) آن را یک تقلید مسخره امیز.

در حال حاضر مبارزه با فساد در اعتراض متفاوت مضحکه می خواند: اخراج روسلان Ryaboshapka دادستان کل که تحریک ضد فساد درایو جایگزین شنبه توسط Iryna Venediktova یک مشاور سابق رئیس ولدیمیر Zelensky و نماینده مجلس از حزب خود.

Ryaboshapka اخراج شد توسط مجلس در مارس 5 پس از شش ماه ، او تحت فشار قرار دادند توسط یک جناح در Zelensky را بنده از مردم که مبارزه با فساد صلیبیون و تحلیلگران سیاسی می گویند که نزدیک به قدرتمند oligarch Ihor Kolomoisky. (Kolomoisky و قانونگذاران انکار هر لینک کلیک کنید.)

Valentyn Vg Ogirenko

ایسنا

روسلان Ryaboshapka کار اخراج شدند در هفته گذشته به اوکراین دادستان کل صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در کیف در ماه اکتبر.

Zelensky سابق کمدین که رئیس جمهور در تلویزیون نشان می دهد “خدمتگزار مردم” قبل از برنده شدن دفتر آوریل گذشته. نمایش پخش شد توسط Kolomoisky شبکه.

Zelensky گفت Ryaboshapka تا به حال موفق به تولید نتایج است. اما اخراج شوکه ناظران. حمله خود را بر روی فساد در دادستانی خدمات دیده می شد خوب-طرفداران حکومت به عنوان یک لرزه ای اصلاحات است. در عین حال در اینجا بود پوپولیستی رئیس جمهور — مردی که گسترده مبتنی بر حمایت سیاسی داد و او را بهترین فرصت در دهه های نوسازی اوکراین ossified و فاسد سیاسی و اجرای قانون موسسات — ناگهان veering از مهم اصلاحات دادستان خدمات نسبت به . . . چه دقیقا ؟

[یک اصلاح طلب دادستان در اوکراین می آید تا در برابر تهمت-بایدن مبارزه]

Ryaboshapka شلیک آمد فقط پس از Zelensky حذف این جوان اصلاح طلب نخست وزیر Oleksiy Honcharuk و بسیاری از دولت او پس از کمتر از یک سال در کار است.

“شرم آور است که تنها کلمه ای که می توانید با استفاده از توصیف آنچه اتفاق افتاده در مجلس” روزنامه نگار Kristina Berdynskykh توییتی در اوایل این ماه. “Zelensky ساخته شده است که به نوبه خود تیز در آنچه بدیهی است که جهت اشتباه است.”

Daria Kaleniuk سر از اوکراین مبارزه با فساد اقدام مرکز گفت: این حرکت این پیام را که Zelensky “می تواند آتش یک فرد است که طول می کشد یک خطر برای انجام کارهای درست و سرزنش این فرد برای ناکارآمدی.”

“این احساس که او در دستور کار است که ساخته شده و یا بسیار غیر صالح نیروهای بسیار pro-oligarch طرفدار روسیه و نیروهای” Kaleniuk گفت واشنگتن پست. “من فکر می کنم که آن را فقط یک ماده از زمان هنگامی که طرفدار روسیه و نیروهای طرفدار oligarch نیروهای کاملا ربودن رئیس جمهور.”

سخنگوی Zelensky نیست پاسخ به سوالات در مورد انتقاد از Ryaboshapka را اخراج. سخنگوی Iiuliia مندل ارسال گزیده ای از یک Zelensky آدرس در مارس 4, که در آن او گفت که او را تحت تاثیر قرار نمی کار دادستان و نام آنها را به کار سریع تر و پیگیر تر مردم است.

“برای چه مدت باید جامعه اوکراین در انتظار نتایج در رزونانس ترین موارد؟” “ما وعده داده شده به شهروندان پیروزی بر فساد است. در حال حاضر آن را حتی یک قرعه کشی.”

Jabin Botsford

واشنگتن پست

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر بیضی هفته گذشته است.

Ryaboshapka را جایگزین تصویب شده توسط مجلس سهشنبه, نا امید و مبارزه با فساد طرفداران. Kaleniuk به نام Venediktova رئیس دفتر امور تحقیقات “کاملا نامناسب” پیش بینی در Facebook پست که او را به انجام هر آنچه Zelensky می خواستم.

“کسانی که همیشه بله گفتن را به سادگی در هر دو رئیس جمهور و کشور به عمیق پایین,” او گفت:.

Zelensky گفت: مجلس شنبه که Venediktova حرفه ای و صداقت خواهد اطمینان حاصل شود پایان دادن به فساد و دیدن موارد مهم تحت پیگرد قانونی قرار.

Venediktova گفت: مجلس او را مطابق با قانون و اطمینان حاصل شود که دادستان سرویس ملاقات استانداردهای بین المللی است.

“من قول می دهم نه به فروش پرونده های جنایی به خرابکاری آنها و نه برای بازگرداندن گرگینه دادستان,” او گفت:. “ما نیاز به عدالت بود و ما را به آن بازگرداند.”

او با رد اتهامات که او منصوب شد آغاز سیاسی تعقیب: “هیچ اذیت و آزار سیاسی در اوکراین اما یک دزد باید در زندان است.”

[Zelensky می خواهد برای شکستن الیگارشی’ گرفتن در اوکراین است. اما حداقل یکی بود یک بار رفیق.]

Zelensky افتخار به رئیس جمهور تهمت سال گذشته در تماس تلفنی که مطرح شده بحث برای هر دو که Ryaboshapka خواهد بود “100 درصد من فرد است.”

جولای 25, گفتگو, که در آن تهمت خواسته Zelensky به راه اندازی تحقیقات خود را رقیب سیاسی جو بایدن و پسرش شکارچی منجر به استیضاح. (او تبرئه توسط سنا.)

مغلوب ساختن پیشی جستن را فشار آمد و در ظریف بار برای اوکراین به عنوان Ryaboshapka و دیگر اصلاح طلبان کار می کرد به لرزش کشور از دهه فاسد و بی کفایت حکومت. Zelensky ادعا می کنند که Ryaboshapka 100 درصد خود انسان مضر بود در یک کشور که در آن دادستان خدمات استفاده شده است به عنوان یک سبک شوروی ابزار سیاسی به زندان رقبای سیاسی.

Ryaboshapka دانستن است که مخالفان قدرتمند بودند گردان نقل مکان کرد به سرعت به تغییر شکل این سرویس است. یکی از اولین چیزهایی که او آتش دو معاون و رئیس دادستان در 17 از مناطق اوکراین.

به ناروا تحت فشار Zelensky, Ryaboshapka علنا گفت که او را دیدم هیچ شواهد از جرم و جنایت توسط هانتر بایدن. او راه اندازی ممیزی حداقل 15, تحقیق در مورد گاز اوکراین شرکت Burisma در دوران قبل از هانتر بایدن عضو هیئت مدیره.

سرگئی Supinsky

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دفتر امور بررسی مدیر Iryna Venediktova سخنرانی خود در پارلمان این ماه تصویب شد به عنوان اوکراین دادستان کل در روز سه شنبه.

ویکتور Chumak Ryaboshapka معاون و تا سه شنبه جانشین موقت خود به نام رئیس سابق خود “موفق ترین دادستان در تاریخ اوکراین است.”

“شما را در درک قبل از ورود Ryaboshapka دفتر دادستان یک ابزار سرکوب و فشار” Chumak در مصاحبه ای گفت: قبل از Venediktova منصوب شد. “و آن را ابزاری برای بازی های سیاسی. این یک ابزار فشار بر مخالفان سیاسی.

“کسی که از شکست است که سیستم Ryaboshapka. همه چیز شروع به انجام شود با توجه به قانون است.”

Chumak سرزنش Ryaboshapka شلیک در “سیاستمداران” “الیگارشی” و “منطقه ای آمار و ارقام که در قدرت برای یک مدت طولانی و طولانی مدت فاسد روابط با سازمان های محلی اجرای قانون.”

“Ryaboshapka نامناسب بود چرا که او نه انجام هر گونه مطالبات سیاسی” او گفت:.

در سال 2015 و پس از آن — معاون رئیس جمهور جو بایدن و شرکای اروپایی بودند هل دادن اوکراین برای رسیدگی به فساد است. آنها به نام رئيس جمهور اوکراین پترو Poroshenko به اخراج دادستان کل ویکتور Shokin که دیده می شد توسط دیپلمات های غربی به عنوان مقاومت در برابر اصلاحات. سابق شهردار نیویورک رودلف W. جولیانی تهمت شخصی وکیل می گوید بایدن به دنبال Shokin اخراج برای محافظت از Burisma و هانتر بایدن.

“من نمی دانم چه بایدن گفت: Poroshenko” Chumak گفت. “اما Shokin شلیک شد و یک حرکت صحیح برای کشور و نه برای مجلس.”

[اوکراین Zelensky جایگزین نخست وزیر دوم دولت shake-up در یک ماه]

Oleksandr Lemenov بنیانگذار جامعه مدنی, گروه دولت, سازمان دیده بان به نام Ryaboshapka “پدر مبارزه با فساد استراتژی در اوکراین است.” Lemenov عضو کمیسیون بررسی و مصاحبه با دادستان.

“برای شش ماه Ryaboshapka حاضر به استفاده از دادستانی برای اهداف سیاسی” Lemenov گفت. مشکل اصلی او گفت Zelensky نزدیکی قدرتمند الیگارشی. تلاش برای تکمیل اصلاحات در حال حاضر است “مانند تولد در یک ماه سوم بارداری است.”

“به نظر می رسد [Zelensky] خود را از دست داده توانایی دیدن حقیقت” Lemenov گفت. “آن زمان نه ماه برای Zelensky ما به از دست دادن اعتماد است.”

Ryaboshapka تلاش های شروع در بالای صفحه در دفتر دادستانی عمومی در کیف.

بیش از نیمی از دادستان در پایتخت — 729 از 1,339 — اخراج شدند. در میان منطقه ای دادستان 780 از 3,161 شکست خورده اند تا کنون قبل از مصاحبه مرحله.

“این جدی ترین اصلاحات در دادستانی در تاریخ اوکراین” Chumak گفت. “اگر ما تا به حال تا به حال فقط نیمی از یک سال و بیشتر کسانی که اصلاحات شده اند که غیر قابل برگشت است.”

Venediktova گفت: این مهم به ادامه تلاش. اما او همچنین ابراز نگرانی در مورد مشکلات نیروی انسانی ناشی از اخراج بسیاری از دادستان.

Melnichenko رد دادستان در حال حاضر به دنبال کار به عنوان یک مدافع. او می گوید تجربه خود را — پس از گذشت دو کامپیوتر تست اما پس از آن عدم مصاحبه با انسان بر اساس “شک معقول” از خود صداقت — flips معمول حقوقی استاندارد تا گناه و مقصر بودن او.

“هنگامی که یک سیستم کامپیوتر شما عبور می کند و سپس کاملا مغرضانه افراد موفق شما برای برخی از خیالی دلایل و آتش شما که سیستم تخریب خواهد شد, در دادگاه,” او گفت:. “عملا هر کس که نمی توان آن را به دادگاه تجدید نظر به دادگاه است.”

او گفت: مصاحبه قرار شد بی عیب و نقص افراد با بلامنازع قدرت و یکپارچگی است. اما او گفت: برخی درگیر شده بود در سایه معاملات ملک و یا گرفتن پول به نظر می رسد در تلویزیون و یا شده بود شکایت کرد.

Kaleniuk ضد فساد فعال گفت: فساد پاکسازی کرده است. اما او را دیدم اخراج از Ryaboshapka, Honsharuk و دیگران به عنوان خیره کننده برگشت از اوکراین امیدوار است برای تغییر.

Chumak در حال برنامه ریزی برای مبارزه به عنوان طولانی به عنوان او می تواند به ادامه Ryaboshapka را اصلاحات. روز سه شنبه او نوشته شده استعفای خود را نامه ای به Zelensky آنلاین.

“به همه کسانی که اعتقاد ما و حمایت ما,” او نوشت: “من می خواهم به می گویند با تشکر از شما یک بار دیگر از تیم ما.”

ناتالی Gryvnyak کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

سابق اوکراین دادستان می گوید هانتر بایدن ‘را نقض نمی کند هر چیزی’

مغلوب ساختن پیشی جستن فشرده رهبر اوکراین به بررسی بایدن را با توجه به افراد آشنا با این موضوع

چرا اوکراین Zelensky باقی می ماند بنابراین با تمرکز بر گرفتن کاخ سفید نشست

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>