برای بینش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید را با استفاده از رئیس جمهور را استیضاح تبرئه توسط سنا و “بی وفایی” از میت رامنی نگاه نه بیشتر از رسمی خود در توییتر خوردها.

در لحظات سنا رای گیری در امتداد خط حزب با رامنی استثنا نیست برای پیدا کردن تهمت گناه در این دو مقاله به تصویب توسط مجلس رئیس جمهور و تیم او بودند حمله به سناتور یوتا و ترجمه یک زمان مجله پوشش های جلو نشان می دهد رئیس جمهور نفوذ در دفتر خواهد معطل طولانی پس از او رفته بود.

رئیس جمهور همچنین اعلام کرد او می تواند ساخت یک ظهر بیانیه ای در شماره روز پنج شنبه است که به احتمال زیاد تسلط روز, اخبار دستور کار است.

آماده, سپس, برای, زشت, بد خو مبارزات انتخاباتی که در آن رئیس جمهور قلدر و حمله به رقبای خود و منتقدان استفاده از “شکار ساحره” آبیاری کرده و آتش تا هواداران خود و استفاده کامل از اختیارات ریاست جمهوری برای راه اندازی این نوع از حملات پارتیزانی ما را نمی بیند و قبل از اینکه برگ برنده برنده.

انتظار خیلی بیشتر صحبت از شمس و دروغ و تلاش برای سرنگونی “نتایج انتخابات 2016”.

چگونه ممکن است در انتظار هواداران از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر جوابی نیامد و در تصویب امتیاز از 49 درصد به پاسخگویی به همه این ؟

مستقل تا به حال یک بینش خوب در هفته گذشته هنگام صحبت با طرفداران رئیس جمهور به انتظارنشسته بودند تا در یک یخی شب در Des Moines, آیووا به گوش رئیس جمهور ارائه خشن ساعته کمپین تجمع است.

به یک مرد و یک زن به آنها گفت: آنها تا به حال احساس مصمم به آمدن و نمایش همبستگی با رئیس جمهور به دلیل اقدامات دموکرات ها.

کوین Ficus یک کشاورز که رشد ذرت و سویا و چغندر و یونجه گفت: از تلاش برای استیضاح او بیش از اتهامات او به دنبال در عوض از اوکراین در ازای ارائه کمک های نظامی: “من فکر می کنم آن را به یک شام درست مثل او می گوید.”

میت رامنی به شکستن از جمهوری خواهان و رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح

استیو Kivi, یک معاون کلانتر گفت: نمره جمهور 10 بیرون از 10 برای سه سال او در حال حاضر خدمت کرده است.

“من فکر نمی کنم ما در انکار” او گفت:. “ما در حال واقع بینانه و آگاه از حقایق است. اکثریت قریب به اتفاق مردم است که گمراه.”

میشل هان, 57, از, Des Moines گفت: دموکرات ها و دیگران بودند از جان گذشته برای خلاص شدن از مغلوب ساختن پیشی جستن از آنجا که آنها نمی تواند ضرب و شتم او را در صندوق های رای است.

“او در تلاش برای تخلیه واشنگتن دی سی و باتلاق,” او گفت:. “و باتلاق ندارد. دموکرات ها می گویند چه می خواهند, اما من آن را خرید.”

“آه او را مجددا انتخاب – 100 درصد گفت:” تونی Bailey, 46, یک اصلاحات افسر از شهر رولاند

شاید به عنوان چند به عنوان شش تا هشت متحده تصمیم خواهد گرفت که نتیجه از سال 2020 مسابقه. رئیس جمهور در نظر دارد به صرف میلیون ها و میلیون ها دلار را امتحان کنید و آویزان بر روی راه باریک به پیروزی است که اجازه داده او را به بی حس کردن هیلاری کلینتون و دموکرات ها در سال 2016.

لحظاتی پس از اعلام رای رئیس جمهور و جمهوری خواهان بودند که با استفاده از آن سعی کنید و جمع آوری پول.

“واشنگتن دموکرات و lamestream رسانه ها باید در سه سال گذشته صرف تلاش برای سرنگونی 2016 انتخابات تنها شکست خورده اند,” او گفت: در جمع آوری کمک ایمیل. “آنها بوده است پس از من و از روز من انتخاب شد و آنها مطلقا هیچ چیزی برای نشان دادن برای آن به جز میلیون ها نفر از اتلاف مالیات دهندگان دلار است.”

او افزود: “من درخواست یک لیست از هر وطن پرست که اهدا امروز. من شمارش را بر شما در این زمان بحرانی به گام تا. من می دانم که شما هرگز اجازه بدهید قبل از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de