چگونه به پرداخت برای کالج در طول یک بیماری همه گیر

در اینجا آنچه شما باید بدانید در مورد 529 برنامه ها و وام های دانشجویی در طول coronavirus بحران است.

س: پیامدهای مالیات گرفتن بازپرداخت برای کالج پرداخت شهریه از طریق یک 529 طرح پس انداز?

یک: کالج که فرستاده دانش آموزان از دانشگاه شده اند صدور بازپرداخت شهریه و اتاق و هیئت مدیره. برای برخی از خانواده ها آن را یک خوش آمدید تزریق پول است.

اما بازپرداخت ایجاد نگرانی برای افرادی که برای پرداخت هزینه های کالج با پول خارج شده از یک طرح پس انداز کالج 529.

طرح 529 اجازه می دهد تا کمک به رشد معاف از مالیات. اگر بودجه استفاده می شود برای واجد شرایط هزینه های آموزشی — کتاب های درسی مورد نیاز, کامپیوتر, تجهیزات مرتبط با نرم افزار و دسترسی به اینترنت و همچنین شهریه اتاق و هیئت مدیره — درآمد مشمول مالیات نیست.

اگر پول از یک طرح 529 استفاده می شود برای چیزی غیر از واجد شرایط هزینه های آموزش و پرورش چه IRS اشاره به عنوان یک “غیر واجد شرایط” توزیع دارنده حساب به پرداخت مالیات بر درآمد بر درآمد و اضافی 10 درصد پنالتی.

به طور معمول اگر شما برداشت پول از یک طرح 529 و نیاز به آن را قرار داده و شما باید 60 روز از تاریخ بازپرداخت به بازگشت بودجه بدون تحمیل مجازات است.

اما این نه زمان عادی. به دلیل همه گیر IRS صادر کرده است هدایت می دهد که طرح 529 دارندگان حساب دیگر پنجره به بازگشت پرداخت پول با توجه به راجر جوان یک ارشد برنامه ریز مالی در T. Rowe Price.

اگر 60 روز به پایان رسید و یا بعد از 1 آوریل دارندگان حساب باید تا جولای 15 مالیاتی مهلت ارسال آثار به جای پول بدون تحمیل مالیات و یا 10 درصد پنالتی.

این زمان اضافی به معنی برخی از خانواده ها نمی خواهد که به نگرانی در مورد قرار دادن پول را به 529 چرا که آنها به زودی پرداخت آن حق بازگشت دوباره زمانی که بچه خود را بازگشت به دانشگاه در پاییز.

“برای ذینفع در ادامه کالج در پاییز, خانواده احتمالا نمی باید به نگرانی در مورد re-کمک” جوان گفت:. “سقوط واجد شرایط هزینه خواهد شد به احتمال زیاد بسیار بیشتر از بازپرداخت آنها دریافت کرده است.”

اگر فرزند شما فارغ التحصیل و نیاز نیست که پول یکی دیگر از گزینه است برای قرار دادن بودجه به 529 و انتقال آن به یک خواهر و برادر و یا یکی دیگر از اعضای واجد شرایط خانواده جوان گفت:.

“اگر یک دانش آموز فارغ التحصیل شدن این بهار است و با توجه به آینده فارغ التحصیل مدرسه و سپس هر بازپرداخت هنوز هم ممکن است redeposited به خود 529 طرح حساب باقی می ماند سرمایه گذاری در ابد تا زمانی که آینده سناریو نقش” گفت: Vivian Tsai, مدیر ارشد, با TIAA آموزش پس انداز و کسب و کار.

با کلاس شاید در حال تدریس آنلاین, شما ممکن است استفاده از پول برای ارتقاء فرزند خود را, کامپیوتر, Tsai گفت.

س: با تمام اخیر نوسانات بازار باید من ادامه کمک به یک 529 طرح ؟

یک: حتی اگر دانشگاه نمی بازگشایی کلاس های حضوری شما نیاز به پول برای پرداخت شهریه و هزینه های.

طرح 529 هنوز جذاب برای مزایای مالیاتی Tsai گفت. اکثر برنامه های 529 ارائه صاحبان حساب با دسترسی به حرفه ای مدیریت پرتفوی سرمایه گذاری و متنوع انتخاب سرمایه گذاری از جمله اصلی محافظت و یا بازار پول گزینه های.

“به طور کلی هر چه زودتر که پول مورد نیاز است بیشتر محافظه کارانه بودجه باید سرمایه گذاری” Tsai گفت. “این می تواند مخاطره آمیز به بیش از حد قرار گرفتن در معرض دارایی با بالاتر رود نوسانات مانند سهام.”

س: من باید ادامه ساخت وام دانشجویی پرداخت ؟

در طول این پرداخت “مکث” بهره در وام های فدرال متعلق به دولت است به طور موثر تنظیم مجدد به صفر درصد است.

اگر شما از دست داده و کار خود و یا شده است furloughed شما ممکن است یک انتخاب است. شما را به پرداخت ،

اما شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن ادامه به پرداخت اگر شما می توانید استطاعت آن است. نگه داشتن در ذهن که هر پنی که پرداخت خود را مستقیما به کاهش اصلی خود را که شما پول را نجات دهد در پایان.

اگر شما واجد شرایط برای خدمات عمومی وام بخشش (PSLF) برنامه یا شما نزدیک به بخشش وام برای درآمد بر اساس طرح پرداخت, شما می توانید با استفاده از پرداخت استراحت برای پوشش هزینه های دیگر و یا ساخت خود را پس انداز.

اگر شما تمام شرایط تحت PSLF برنامه شما دریافت اعتبار نسبت به بخشش وام برای هر پرداخت که بخشیده با توجه به اهمیت عمل می کنند. از آن خواهد شد به عنوان اگر شما ساخته شده است پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>