چگونه برای بهینه سازی مجازی خود را تجربه تور

در طول این سفر توجه داشته باشید از صداهای پس زمینه های نزدیکی به امکانات و تجربه خدمات به مشتریان. چگونه آپارتمان کارکنان پاسخ به سوالات ؟ آیا آنها افتخار در جامعه? چگونه پیاده روی مسیرهای پیاده روی و پارک ها به خانه ؟ اموال به خوبی نگهداری می شود? این جزئیات ظریف که ممکن است کمتر آشکار در یک ضبط تصویری اما می تواند به شما ارائه جامع تر از نظر جامعه است.

آماده کنند و با سوالات خاص

قبل از شروع جستجوی خود را, مطمئن شوید که شما باید یک چشم انداز روشن برای خانه جدید خود را و محل آن و آنچه شما دنبال آن هستید — آیا با تکنولوژی بالا و امکانات در دسترس پارکینگ نزدیکی به حمل و نقل و فرهنگ و یا بیشتر فضای سبز.

نگاه در آپارتمان وب سایت برای واحد طرح طبقه یا بپرسید اگر شما می توانید آن را بررسی. اتاق و گنجه اندازه می تواند دشوار چیز برای انتقال از طریق عکس و ویدئو و طرح طبقه را به شما حقایق از واحد طرح و ابعاد و ظرفیت ذخیره سازی.

همانطور که بیشتر مردم انتقال به کنترل از راه دور کار در نظر بگیرید که چگونه یک دفتر خانه ممکن است عامل به فضای زندگی خود را. وجود دارد فضا در اتاق خواب و یا اتاق نشیمن یک میز ؟ شما باید در نظر بگیرید یک دوم یا سوم اتاق خواب برای استفاده به عنوان یک فضای کار?

فضای زندگی در فضای دیگری است به طور فزاینده ای محبوب از ویژگی های. اگر این یک اولویت برای شما بپرسید اگر وجود واحد موجود با بالکن یا پاسیو. با بسیاری از ساکنان صرف زمان بیشتری را در خانه شخصی در فضای بیرون از منزل می تواند یک راه طولانی بروید.

این نیز مهم است به در نظر گرفتن آنچه در اطراف آن منطقه را ارائه کرده و بر اساس شیوه زندگی خود را و نیازهای خود را — که آیا آن را از دسترسی به حمل و نقل کیفیت مدارس, فرهنگ و سرگرمی و یا نزدیکی به مسیرهای پیاده روی پیاده روی و سایر فعالیت های در فضای باز.

مثل همیشه مطمئن شوید که به منظور بررسی شرایط اجاره نامه, هزینه, pet, سیاست و جامعه دیگر دستورالعمل.

بررسی منابع متعدد

در نظر گرفتن دیدگاه بررسی آنلاین و رسانه های اجتماعی سیستم عامل قبل از ارتکاب به یک تصمیم مهم. به دنبال موضوعات تکراری و شاید گویاترین جامعه را پاسخ به بررسی منفی. اگر ساکن یک چالش یا نگرانی را به کارکنان ارائه سریع و شخصی پاسخ ؟

اگر چه در حال حرکت در طول یک جهانی همه گیر ممکن است احساس دلهره آور وجود دارد مقدار زیادی از منابع در دسترس برای کمک به راهنمای شما را از طریق فرایند. تا آنجا که ممکن است وقت خود را باید سخت کوش در مورد جزئیات و نترس به سوال بپرسید.

رابرت Pinnegar, CAE, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی آپارتمان انجمن.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im