چگونه برای ایجاد فضای آرام زمانی که هر کس در خانه است

ما خواسته طراحان داخلی برای ایده های در راه برای حک کردن این فضا به آن را آسان تر به تحمل استرس عاطفی از covid-19 بیماری همه گیر.

“پیدا کردن یک نقطه و با یک نظر” نوشته پاملا هاروی از پاملا مدیر داخلی در یک ایمیل. “صبحانه قطعه زمین پیش امده و یا جزیره آشپزخانه ممکن است یک نقطه ایده آل برای دزدکی حرکت کردن به دور در حالی که هنوز نگه داشتن چشم در خانواده است. اگر آن را به یک نظر حتی بهتر است. نفس عمیق و یک شانس برای نشستن برای یک دقیقه یک راه طولانی را بروید.”

ایده های خلاقانه برای طراحی حریم خصوصی

اکثر مردم لازم نیست که اتاق اضافی برای تعیین مدیتیشن و یا خواندن اما گاهی اوقات کمی مرتب از مبلمان و یا سفارش آنلاین ارزان قیمت یک آیتم می تواند کمک به ایجاد توهم جدایی.

“یک قفسه کتاب یا سیستم قفسه بندی در چرخ ها می تواند به ایجاد یک متحرک حریم خصوصی گزینه است و می تواند یک راه حل عملی برای ذخیره سازی” نوشت: Gabriela گارگانو از Grisoro طرح در شهر نیویورک در یک ایمیل.

اگر شما خود را یک سیستم بر روی چهار چرخ, شما ممکن است بخواهید به طور موقت حرکت یک موجود قفسه کتاب یا جدول برای ایجاد یک بخش از فضا.

پیدا کردن که فضای شخصی است که دشوار است به ویژه در یک آپارتمان کوچک. Tyler Hill co-صاحب Mitchell تپه داخلی در چارلستون S. C. صاحب 1000 فوت مربع آپارتمان.

“من فکر می کنم یکی از چیزهایی است که واقعا می تواند کمک roping کردن یک بخش از یک اتاق و ذخیره آن را برای دفتر خانه کوچک,” هیل نوشت: در یک ایمیل. “ترجیحا این نیاز به دور از تلویزیون و دیگر حواس او را پرت. اگر شما یک foldable تزئینی صفحه نمایش این تا حد زیادی می تواند کمک به تقسیم فضا و آن را احساس می کنید مانند شما در خود را آرام پیله.”

سوزان Jamieson, بنیانگذار Bridget Beari طرح و بریجت Beari صفحه اصلی فروشگاه در ریچموند توصیه ارتقا بهار تنش میله پرده موقت برای حفظ حریم خصوصی است که می تواند سفارش آنلاین.

“آنها می آیند در اندازه های مختلف هستند آسان به نصب و آسیب نمی دیوارها,” او نوشت: در یک ایمیل. “کوه آنها را در راهرو از اتاق ناهار خوری شما و با پارچه مزین کردن با ملافه یا پارچه ای است که شما در حال حاضر. شما لازم نیست به صرف مقدار زیادی از پول را در راه حل های موقت. هنگامی که پارچه کشیده است بسته به این معنی که زمان خصوصی است در جلسه.”

Jamieson همچنین نشان می دهد تبدیل به یک پیاده روی در گنجه به یک پناهگاه.

“من یک میز کوچک در معدن که با این نسخهها کار به عنوان یک محل آرام برای طرح, خواندن و نوشتن,” او نوشت. “اگر شما لازم نیست که یک سنگین میز نگاهی به اطراف خانه خود را و ببینید چه چیزی می تواند [انجام] دو وظیفه. شاید تاشو میز بازی یا کوچکتر کنسول. را در یک جدول لامپ و تا یک صندلی. چه تر است, شما ممکن است الهام به declutter گنجه خود را و زمانی که همه ما و در مورد دوباره, اهدای کسانی که در مورد به لباس برای موفقیت و یا حسن نیت. یا فقط رول حصیر یوگا خود را و چرت زدن در آن وجود دارد.”

گاهی اوقات یک فضای آرام می تواند به عنوان ساده به عنوان یک اضافی میز و صندلی در گاراژ و یا یک صندلی در اتاق نشیمن یا اتاق خواب نوشت گارگانو.

“بخش مهم این است که صندلی چهره دور از بقیه اتاق,” او نوشت. “این یک راه ساده را برای شما به سیگنال شما در حال گرفتن برخی از زمان شخصی. در حالی که این فضا را ارائه نمی کند حریم خصوصی در یک اتاق جداگانه می تواند کمک به ایجاد یک نشانه بصری است که شما به مختل شود مگر اینکه واقعا مورد نیاز است.”

راه حل برای کار در خانه

اگر چه دفتر خانه با درب بهتر است از نیاز به کار با دیگران در این نزدیکی هست در آشپزخانه, هاروی نشان می دهد که تعویض کار سایت می تواند یک راه برای پیدا کردن برخی از حفظ حریم خصوصی و یک دیدگاه جدید تحت هر شرایطی.

“فکر می کنم در مورد پیدا کردن یکی دیگر از نقطه و یا دو به اردوگاه برای یک ساعت یا بیشتر” نوشت: هاروی. “در حال حرکت در اطراف به خصوص اگر شما می توانید نگاه در خارج در طول sunnier روز و یا حتی بهتر از بیرون رفتن در یک ایوان ممکن است به برخی از انرژی خود را به روز است.”

چاد جیمز بنیانگذار چاد جیمز گروهی از طراحان داخلی در نشویل نوشت که آن را در زمان او سه تلاش برای تصمیم گیری که در آن او می تواند مولد در خانه خود را.

“تنها [زمانی که] من متوجه شدم که نور خورشید بود به یک ضرورت بود من پیدا کردن نقطه من,” او نوشت: در یک ایمیل. “من پیشنهاد می کنم پیدا کردن یک نقطه از ترافیک منطقه از خانه خود را. آن را نه تنها عادلانه به انتظار دیگر اعضای خانواده را مطابق با یک دفتر کار در جزیره آشپزخانه. … یدکی خود و شوهر خود را و یا عسل استرس است که این ناچار می شود.”

تعیین منطقه آرام برای تماس های تصویری است یک ضرورت برای بسیاری از افراد مشغول به کار در خانه.

“اتاق باید به خوبی روشن تزئین شده با یک پس زمینه تمیز و شاید چند لهجه مانند هنر است یا یک گیاه اما توان نگهداری حرفه ای و بسیار مرتب” نوشت: گارگانو. “من پیشنهاد می کنم یک تقویم به اشتراک گذاشته برای استفاده از این فضا است. در حالی که نیاز اولیه است که به احتمال زیاد برای تماس های تصویری را نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کسانی که نیاز به یک اتاق آرام به انجام مشق شب, شخصی, مکالمات, مدیتیشن یا هر چیزی که نیاز واقعی تنهایی. اضافه کردن یک درب تگ یا ثبت نام هنگامی که در حال استفاده است کلیدی برای جلوگیری از وقفه.”

کمی ابتکار و خلاقیت می تواند کمک به هر کس بیشتر از نظر جسمی و ذهنی راحت در حالی که نگه داشتن امن در خانه.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net