نحوه درخواست برای مزایای بیکاری پس از از دست دادن شغل خود را با توجه به همه گیر

مراقبت عمل شامل افزایش تا مزایای کارگران گذاشته و یا furloughed به دلیل coronavirus. به طور خاص این بیماری همه گیر کمک های بیکاری (PUA) برنامه گسترش بیکاری به افرادی که به طور معمول نمی واجد شرایط برای بهره مندی — شغل مستقل پیمانکاران مترجمان آزاد و فرفره کارگران است.

س: چگونه می توانم برای درخواست مزایای بیکاری?

یک: شما باید درخواست خود را از طریق دولت کار یا اشتغال ، در CareerOneStop.org یک سایت اسپانسر شده از طرف وزارت کار, شما پیدا کردن اطلاعات در مورد چگونه به یک فایل بیکاری ادعا در دولت خود را. به دنبال لینک “مزایای بیکاری یاب.” شما همچنین پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد به تازگی اضافه شده و منافع به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. با کلیک بر روی لینک “covid-19 بیکاری اطلاعات است.”

س: چقدر می توانم اگر من گذاشته شده است و یا furloughed?

یک: هر ایالت تعیین مقدار دریافت می کنید و چه مدت شما پول دریافت خواهید کرد. اکثر ایالت ارائه 26 هفته از مزایای بیکاری. برخی از ارائه بطور قابل توجهی کمتر در هفته. برای مثال فلوریدا ارائه می دهد فقط 12 هفته است. تحت مراقبت عمل اضافی 13 هفته از مزایای تامین مالی از طریق دولت فدرال در دسترس خواهد بود (از طریق دسامبر 31). شما نیز ممکن است واجد شرایط برای اضافی $600 در هر هفته (از طریق جولای 31).

س: اگر من مجبور به ترک کار به مراقبت از همسر و یا کودک ؟

A: به طور کلی شما واجد شرایط برای مزایای بیکاری اگر شما به طور داوطلبانه کار خود را ترک و بدون یک علت های خوب مانند شرایط نا امن کار. اما اگر شما مجبور به ترک شغل خود را برای یک coronavirus مرتبط با دلیل شما می توانید واجد شرایط برای بیمه بیکاری.

س: من یک مترجم آزاد است. آیا من واجد شرایط برای مزایای بیکاری?

A: PUA برنامه را فراهم می کند تا 39 هفته از مزایای به مردمی که نمی خواهد به طور معمول واجد شرایط برای مزایای از جمله خود اشتغالی و یا پیمانکاران مستقل و مردم با محدود سابقه کار.

Q: آیا من می توانم دریافت مزایای اگر من هنوز کار چند ساعت در روز کار من?

یک: شما هنوز هم ممکن است واجد شرایط برای مزایای اگر شما بخشی از بیکاران به دلیل covid-19 بیماری همه گیر. شما باید به بررسی خود را با دولت کارگری و یا کاریابی برای دیدن اگر شما واجد شرایط.

س: من بیکار شد قبل از مارس تا حد زیادی به دلیل تاثیر coronavirus. من هنوز هم می توانید دریافت کمک کند ؟

یک: وزارت کار روشن است که پرداخت سود تحت PUA در حال عطف به ماسبق برای هفته بیکاری جزئی اشتغال و یا عدم توانایی در کار با توجه به COVID-19 به عنوان Jan. 27.

س: من furloughed. من هنوز واجد شرایط برای دریافت بیکاری ؟

A: بله, شما می توانید فایل برای مزایای بیکاری تا زمانی که شما به نام بازگشت به کار.

س: من در حال حاضر دریافت مزایای بیکاری. من واجد شرایط برای کمک های اضافی?

یک: با اتمام دولت خود را, اما آن را بسیار به احتمال زیاد شما را به عنوان coronavirus مربوط به تمدید مزایای.

س: من در تلاش برای درخواست بیکاری اما نمی توانید از طریق. باید چه کار کنم ؟

یک: متاسفانه شما فقط باید به تلاش برای نگه داشتن. بسیاری از کشورهای در حال مبارزه برای رسیدگی به این حجم از تماس های تلفنی و آنلاین ادعا می کند برای منافع.

همانطور که واشنگتن پست گزارش داد یک زن نیویورک تا به حال به تماس صدها بار.

“تامی Devitoe بود پس از جان گذشته برای پول پس از از دست دادن او پیشخدمت کار در تاریخ 11 مارس و در انتظار هفته برای کمک به از ایالت نیویورک که او آغاز شده GoFundMe صفحه درخواست برای کمک های مالی” نوشت: این پست را هدر طولانی و اندرو ون سد. “او اعمال شده در مارس 12 بیکاری اما فرم آنلاین گفت که او نیاز به تماس برای تکمیل برنامه خود را. او به نام هر روز گاهی اوقات شماره صد بار. او همیشه مشغول سیگنال و یا ضبط و گفت بعدا دوباره سعی کنید. Devitoe در نهایت از طریق در 31 مارس است.”

س: من اعمال شده برای بیمه بیکاری اما من ادعا رد شد. چه گزینه های من هستند ؟

یک: شما حق درخواست تجدید نظر را رد کرد. بررسی خود را با دولت کار اشتغال برای دستورالعمل در مورد نحوه درخواست تجدید نظر خود را ادعا می کنند.

با وجود گسترش بیکاری به شغل مستقل پیمانکاران و فرفره کارگران دستورالعمل از وزارت کار ممکن است ساخت آن را سخت تر برای چنین کارگران واجد شرایط برای بیمه بیکاری.

“کار کار یوجین Scalia که به ابراز نگرانی در مورد بیمه بیکاری بودن بیش از حد سخاوتمندانه خود وزارت اقتدار بیش از قوانین جدید تصویب شده توسط کنگره برای محدود کردن کسانی که واجد شرایط برای افزایش بیکاری کمک” واشنگتن پست گزارش شده است. “هدایت می گوید: یک کارگر ‘ممکن است قادر به بازگشت به خود و یا محل اشتغال در عرض دو هفته از quarantining و پدر و مادر مجبور به توقف کار برای مراقبت از کودکان و نوجوانان پس از مدارس بسته هستند واجد شرایط برای بیکاری پس از سال تحصیلی است. کارگران که در خانه بمانند زیرا آنها بزرگتر و یا در یکی دیگر از گروه پر خطر هستند و همچنین فاقد شرایط لازم مگر اینکه آنها می تواند ثابت کند یک حرفه ای پزشکی توصیه آنها کار را متوقف کنید.”

س: من یک ایمیل که می گوید من باید به پرداخت برای درخواست بیمه بیکاری. این درست است ؟

یک: وزارت کار-اسپانسر سایت CareerOneStop صادر شده هشدار در مورد جعلی ادعا می کند که مردم مجبور به پرداخت به فایل برای بیمه بیکاری. “لطفا توجه داشته باشید که CareerOneStop (یا هر ایالت و یا فدرال بیمه بیکاری برنامه) هرگز اتهام هزینه به ارائه اطلاعات و یا فایل های یک برنامه کاربردی برای مزایای” هشدار گفت.

اگر شما مطمئن نیستید در مورد چنین چیزهایی را باید از دولت است. حتی اگر شما نمی توانید از طریق تلفن شما در پیدا کردن اطلاعات آنلاین. وجود خواهد داشت بسیاری از این کلاهبرداری ها مرتبط با این بیماری همه گیر پس لطفا با سازمان های دولتی قبل از دادن هر کسی پول است.

Coronavirus & شغل: آنچه شما باید بدانید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de