چگونه بازی های المپیک توکیو تاخیر پیچیده ایالات متحده آمریکا بسکتبال را تیم رویایی برنامه

مانند هر چیز دیگری این روزها کسانی که خطوط داستان را به صبر.

“USAB است که در توافق کامل و پشتیبانی از تصمیم برای به تعویق انداختن,” بسکتبال آمریکا را از بدن حاکم گفت: در یک بیانیه کوتاه سه شنبه. “بهداشت و سلامتی و امنیت جهانی و همچنین ما ورزشکاران و مربیان و کارکنان و طرفداران است USAB را اولویت شماره 1 و این به تعویق افتادن لازم بود تا اطمینان حاصل شود که. به عنوان اطلاعات بیشتر تبدیل شدن به شناخته شده USAB کار می کنند نسبت به فیلدینگ و بهترین آماده سازی المپیک تیم بسکتبال برای 2021.”

روند ساخت یک فهرست نیست بالای ذهن در حال حاضر با استفاده از NBA فصل معلق و coronavirus مرگ و میر بالا رفتن. اما یک سال تاخیر خواهد شد که عمده فهرستی از مفاهیم در حداقل و می تواند به ایجاد یک مستقیم برنامه جنگ اگر NBA رزومه بازی در این تابستان.

دو قطعه که تغییر نمی دهد: مدیر عامل جری News و Popovich که هر دو recommitted این هفته است.

خبر خوب: News که رهبری USAB از سال 2005 نیاز به نگرانی در مورد تاثیر پیری یا بازنشستگی و یک سال تاخیر می تواند کمک به او را خرید برخی از زمان با نام قابل توجه است که در برخورد با مسائل آسیب در این فصل است.

James خواهد شد که 36 در تابستان آینده است که به راحتی قدیمی ترین نامزد جدی در این دیدار ، او همچنان یکی از NBA استعدادهای برتر و تحت قرارداد با لس آنجلس لیکرز از طریق 2022. همان حکومت است که باید با اعمال این تابستان اعمال خواهد شد در تابستان آینده: اگر جیمز می خواهد به بازی یک نقطه خواهد بود انتظار.

کوین دورنت بود توزین امکان بازی در توکیو کسب و کار خود شریک غنی Kleiman گفت واشنگتن پست در ماه گذشته اما او می توانست تنها 13 ماه از پاره شدن او آشیل. به جای کار راه خود را به عقب بر روی دادگاه برای اولین بار در ماه جولای سال 2020 دورانت می تواند به سلامت کامل و یک فصل کامل زیر کمربند خود را در ژوئیه 2021.

جیمز دورانت, ایروینگ, کاری, تامپسون و ویلیامسون را USAB در نیمه راه به کامل تیم رویایی. پرتاب در پل جورج, جیمز هاردن Damian Lillard جیمی باتلر Jayson تاتوم و بم Adebayo همه آنها گنجانده شده در USAB 44-man بازیکن استخر در ماه فوریه و سلطه بر جهان شروع به احساس می کنم مثل یک نتیجه گیری.

مرکزی معضل به صورت News گرچه دو قسم است: توکیو المپیک نشده است رسما موکول برای تابستان آینده و NBA تصمیم گرفته نشده یا اگر زمانی که آن را از سر 2019-20 فصل تابستان امسال است. چگونه و چه زمانی دقیقا هر دو حوادث موکول خواهد تعیین کند که آیا USAB می توانید تعداد آن استعداد بالا برای توکیو است.

بیایید می گویند المپیک موکول برای بهار یا اوایل تابستان و نه برای اواخر جولای. USAB خواهد بود گیر بدون یک تیم رویایی زیرا بازیکنان NBA خواهد بود تا شغل روزانه خود را. ایضا برای Popovich باید او بازگشت به مربی سن آنتونیو اسپرز در فصل آینده. چنین سناریو اخیر سوابق به عنوان USAB تبدیل شده به G-لیگ بازیکنان و غیر NBA مربیان اخیر از مرحله مقدماتی مسابقات که در تضاد با NBA فصل است.

یا تصور کنید اگر NBA رزومه بازی در ماه ژوئن یا جولای که فشار 2020 نهایی بازگشت به ماه آگوست یا سپتامبر. که آبشاری تاخیر می تواند تاخیر شروع 2020-21 فصل و به نوبه خود فشار به عقب پایان 2021 برگشتی. که می تواند ایجاد یک درگیری مستقیم با بازی های المپیک, حتی اگر آنها را در ماه جولای 2021. پتانسیل headliners مانند جیمز دورانت و کاری هنوز هم ممکن است تعقیب لری اوبراین تروفی زمانی که USAB نیاز به شروع آن المپیک آماده سازی. در این سناریو USAB ممکن است قادر به صرفه جویی تا فهرستی از بازیکنان از قرعه کشی تیم ها.

از USAB دیدگاه تمیزترین سناریو خواهد بود: NBA نیست سر بازی این تابستان 2020-21 از شروع فصل به عنوان برنامه ریزی شده در ماه اکتبر و بازی های المپیک در حال تحت فشار قرار دادند یک سال و به ماه جولای 2021. حتی پس از آن وجود دارد تنها می تواند یک ماه فاصله بین پایان نهایی و شروع بازی های المپیک است. در یک سال نرمال که چرخش ممکن است خاموش کردن برخی از جانبازان به خصوص کسانی که می آیند کردن عمیق حذفی اجرا می شود. بدیهی است که این هیچ عادی سال است. که سرزنش در حصار بازیکنان برای ماندن در منزل و با توجه به انباشته روانی تلفات از coronavirus?

حتی قبل از این های اخیر به نوبه خود از وقایع USAB مصرف شد با جذب مشکلات. لیست ستاره قلم جام جهانی فرایند به طور کامل و یک لیست طولانی از B-ستارههای خارج به عنوان رقابت رشد نزدیک تر است. در واقع رقابت های بین المللی نیاز به سطح بالا بسیار پرداخت می شود بازیکنان را تا یک ماه از تابستان خود را در فرض فوق العاده آسیب خطر, کار در اطراف خود NBA تعهدات و مذاکرات قرارداد و رقابت در بی رحم طلا-یا-مجسمه نیم تنه محیط زیست است.

در حال حاضر USAB باید اضافه کردن برنامه درگیری و نگرانی در مورد مسافرت های بین المللی در میان ویروس دیگر موضوعات مربوط به آن لیست طولانی از موانع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>