این فرم های انعطاف پذیر از بازی که باقی مانده است فوق العاده محبوب برای 20 سال با وجود سرعت در حال تغییر تصویری بازی چشم انداز. از طریق آن چهار اصلی بازی و گسترش حق رای به تازگی آمار 200 میلیون نسخه به فروش می رسد بر روی کامپیوتر. امروز سیمز 4 رسیده است و 20 میلیون منحصر به فرد بازیکنان در سراسر جهان.

توسعه دهنده Maxis و آن ناشر Electronic Arts (EA) ساخته شده حق رای دادن است که آزمون زمان ایستاده. در گفتگوهای ما با سیمز تیم ما شد و گفت: در داخل داستان از چه سری تکامل یافته از طریق نوآوری و ورود و چگونه آن را رشد به عنوان یک جامعه مبتنی بر تجربه است. به دنبال بازگشت به 20 سالگرد آن است که استقامت به نظر می رسد کمتر در مورد آنچه که آنها انجام داد و بیشتر در مورد چگونه آنها آن را انجام داد.

روح سیمز

الهام بخش برای سیمز آمد به خالق خواهد رایت پس از خانه اش سوزانده در اوکلند طوفان از سال 1991. رایت شد تثبیت شده با بشریت میل به سمت چیزهای مادی و اینکه آیا شادی را می توان خرید.

استودیو Maxis منتشر شده بود SimCity به بحرانی موفقیت در سال 1989 و او می خواست به محوری است که مفهوم را به چیزی جدید اما آشنا. در سال 1997 Maxis به دست آورده بود توسط EA به این تیم کمک های مالی برای پروژه های دیگر. به جای مدیریت کل یک شهر بزرگ این تیم فکر در مورد کنترل منحصر به فرد محله و یا ساختمان.

مایک دوک ارشد تولید کننده سیمز 4 کار کرده است در این سری برای 13 و نیم سال است. اگر چه او نیست به کار گرفته شده توسط Maxis در زمان کسب آن او شنیده ام داستان از آن پر سر و صدا آغاز از همکاران.

“من قطعا شنیده شایعات, ‘The Sims یک بازی بود که لغو شد و زنده و یا شما می دانید که اغلب مورد سوال'” دوک گفت: در مصاحبه با این پست. “من فکر می کنم در حال توسعه هر چیزی جدید به خصوص اگر آن را [تکرار] چیز دیگری است که در حال حاضر موفق وجود دارد خطر ذاتی. و آن را یکی از سخت ترین بخش از نوآوری است.”

“آنها قطعا تا به حال هیچ راهی برای پیش بینی موفقیت آن” Lyndsay پیرسون تهیه کننده اجرایی و جنرال موتورز از سیمز گفت. “و در حالی که آن را قطعا در برابر دانه از بازی ها در آن زمان به اعتبار غلبه بر کسانی که شک و تردید می رود تا اوایل dev team و حمایت از EA به آن را به زندگی است.”

به زودی آنچه به عنوان معماری شبیه ساز بدل به یک بازی بلند پروازانه متمرکز در زندگی داخلی.

“من فکر می کنم یکی از چیزهایی که این تیم متوجه شدم اوایل بود شما واقعا نمی تواند ارزیابی شما چقدر خوب فضا تا زمانی که شما با قرار دادن مردم در آن” دوک گفت. “آنها اضافه شده این سیم کارت فقط برای کمک به اعتبار اگر شما موفق یا ناموفق با این معماری ابزار. و من فکر می کنم آنها به سرعت ضامندار به این واقعیت است که شما شروع به مراقبت برای کسانی که کمی رفقا.”

در سال 2000 زمانی که سیمز بیرون آمد, بازار بازی های PC بود و پر از اکشن. Diablo II به تازگی منتشر شده و نیمه عمر mod-تبدیل-بازی Counter-Strike را تغییر دهید اول شخص اکشن برای سال آمده است. در یک دوره زمانی تاکید قرار داده شد در عمل سنگین, گیم پلی, چگونه یک بازی مثل سیمز لگد کردن یکی از موفق ترین کامپیوتر فرانشیز از همه زمان ها باقی می ماند و wildly محبوب است ؟

“The Sims همواره یک بازی که در آن بازیکن می تواند در بازی با زندگی” پیرسون گفت. “در حالی که تنظیمات و تم تکامل در هسته این نیاز است که هنوز هم وجود دارد. نیاز به کاوش و آزمایش ساخت یک زندگی و ایجاد — کسانی که فعالیت های طنین انداز بدون در نظر گرفتن نسل است.”

با توجه به معاون رئیس جمهور و مدیر کل Maxis جو Nickolls چه کمک سیمز ایستاده بود و آن “روح”.

“سیمز همیشه این واقعا نوع خنده دار زیرین طنز کمی و کمی تیره, گاهی,” او گفت:.

سیمز را نرم و قابل انعطاف تخیلی می دهد بازیکن یک طرح به شکل خود اورژانس داستان. سیمز صحبت در یک زبان گنگ و نامفهوم به نام Simlish (ایده توسعه دهندگان تصادفا در طول ضبط صدای جلسات) و تاپیک مسخره تن به این سری با ظهور تصادفی از آدم ربایی فوق العاده, پدیده, بازدید از یک خوش مشرب Grim Reaper, در میان دیگران.

وجود دارد یک طرف تیره تر بیش از حد با مرگ بلندی در استخرهای شنا و یا از چیزی به عنوان بی ضرر به عنوان پخت و پز ساندویچ پنیر کبابی. مرگ می تواند خنده دار مانند خورده شدن توسط یک cowplant (که به معنای واقعی کلمه یک گاو-کارخانه-ترکیبی است که lures های unsuspecting سیمز به آن chomps) یا نفرین یک مومیایی. شما تماشای سیمز واکنش نشان می دهند به شرایط پوچ و بدون ترس از عکس العمل.

Nickolls مقایسه سیمز — مطلوب — به 1950s, ابزار جنسی مجموعه شیمی که فروخته شد با مواد شیمیایی خطرناک گنجانده شده است.

“هیچ کس در واقع فکر [بچه ها] خواهد یک) کشتن خود و یا b) منفجر کردن خود,” Nickolls گفت:. “اما آنها استفاده می شود برای فروش این. و شما می توانید انجام دهید هر آنچه شما می خواستم با کسانی که همه چیز; گاهی اوقات در خطر است. اما در سیمز شما می توانید انجام تمام کارهایی که می خواهید انجام دهید و صدمه آن را انجام می دهند.”

مدیریت خواسته های میلیون ها نفر

سیمز 4 جامعه آوازی و در زمان خواستار است. هزاران نفر فعال هستند در سیمز خاص subreddits و مرجع تخصصی همراه با یک کتابخانه آنلاین به نام گالری است که به کاربران امکان می دهد به اشتراک گذاری یا دانلود محتوای سفارشی (آن را تا بیش از 40 میلیون بازیکن ارسال). سیمز طرفداران یک چیز مشترک اند: آنها گرسنه برای اطلاعات بیشتر.

“ما به تازگی فرار یک جامعه بررسی که در آن ما خواسته در مورد آینده ویژگی های گیم پلی و ما اجازه [طرفداران] به ما بگویید که چقدر آنها می خواستند آنها را” دوک گفت. “واقعیت این است که آنها می خواستند همه چیز را به ما گفت.”

بسیاری از کاربران گرفته اند برای ساختن چیزهای خود را. یک گروه از زنان modded جدید پوست مو و سفارشی دیگر مواردی است که بهتر است زنان سیاه سیمز. محتوای سفارشی اضافه شده است پس اصل و ثروت از محتوا و سازندگان ده برابر رشد کرده است پس به عنوان خلاق ابزار بهبود یافته است.

“این شبکه از همه چیز از محتوای سفارشی mods and community-ایجاد چالش ها کمک می کند تا به نگه داشتن بازی تازه وقت و زمان دوباره” پیرسون گفت.

با توجه به دوک, the Sims تیم همیشه میخواهد “همه چیز را تحت خورشید” را شامل می شود — و حتی استخر و کودکان نوپا که این تیم ندارد زمان برای پیاده سازی در سیمز 4 راه اندازی — اما این همیشه ممکن نیست. در پایان جلسه در مورد بازی آینده بسته وایت برد های هوشمند با ایده های بلند پروازانه.

این جاه طلبی را می توان به عنوان دور به عنوان اولین بازی. هنگامی که آن را منتشر سیمز بود جلوتر از منحنی. اگر چه کامپیوتر بسته های توسعه نبودند جدید — franchises مثل دیابلو و Age of Empires فروخته شده آنها بیش از حد — سیمز زمان آن را به سطح دیگری. به جای فقط یک یا دو بسط اولین بازی های سیمز به حال عظیم هفت بسط آزادی در طول سه سال است.

مفاهیم مانند معرفی حیوانات خانگی, شب زنده داری, عجیب و غریب academist:: دانشجویان و بنابراین در اغلب تکرار و بازسازی در بازی های بعدی اما هر یک بار در در حالی که Maxis و EA یک ریسک است.

برای اولین بار حداقل در اصلی سری Strangerville معرفی یک خطی داستان خط. برای یک بازی قرار می دهد که بازیکن آزادی در خط مقدم این احساس محدود به برخی از. با توجه به دوک آن را انجام “وسط جاده” اما موفق را در مخاطبان مختلف از حد معمول با توجه به روایت خود را تمرکز.

بسته توسعه مدل کسب و کار همچنان از طریق حق رای دادن وجود, با مطالب جدید نگه داشتن این سری را زنده و به آن طول عمر چند بازی فرانچایز رسیدن به. اما چنین مداوم تولید می تواند یک دستور غذا برای فاجعه دیده ایم با استودیوهای دیگر مثل راک استار و به تازگی CD Projekt Red که اظهار داشت که بحران نیست قابل اجتناب پس از تاخیر Cyberpunk 2077.

در گذشته EA بوده و در کانون توجه فقیر شرایط کار. در سال 2004 ناشر ضربه با یک کت و شلوار کلاس اقدام پس از کارکنان گفته می شود مشغول به کار 100 ساعت در هفته بدون غرامت مناسب برای اضافه کاری کار. حل و فصل $15.6 میلیون رسیده بود بین احزاب یک سال بعد اما در سمت چپ آن لکه در EA شهرت. داخلی آن از خواب بیدار کردن تماس.

“ما یکی از اولین شرکت های ندا و آن را نیز به معنای ما یکی از اولین شرکت هایی که واقعا به طور فعال تلاش برای کشف کردن چگونه ما تغییر” دوک گفت. “من فکر می کنم در طول زندگی حرفه ای من در اینجا ما برخی از واقعا عالی گام های در نظر چگونه اغلب از آن استفاده می شود اتفاق می افتد در مقابل که در آن ما در حال حاضر است که بسیار سرد است.”

امروز کل سیمز سری دارای بیش از 75 پس از راه اندازی بسته. با چنین سازگار محتوا قطره, چگونه EA و Maxis دفع بحران? با توجه به دوک دقیق الگوهای گردش کار قرار داده است که مردم برای اولین بار — او گفت: این پست که کار و زندگی تعادل است یک اولویت برای سیمز تیم کمک می کند که ممکن است.

“من معتقدم که به شدت از این ایده است که شما می توانید چیزهای بزرگ, تا کنون که بدون نیاز به بحران. و کلید است که واقعا خوب برنامه ریزی و دوراندیشی” دوک گفت.

دفاع از تنوع

ستایش به عنوان یک بازی از خود بیان سیمز شده است LGBTQ پسند. روابط هم جنس بودند ممکن است از شروع و در سیمز 3, گی Sims می تواند ازدواج — ویژگی های اضافه شده سال قبل از ازدواج همجنسگرایان مصوبات در هر نقطه در ایالات متحده است.

“ما به طور مداوم هر سوال دیگر در مورد چگونه به ویژگی های ما و یا طرح های بیشتر گسترده تر و فراگیر” پیرسون گفت. “ما خودمان را برای یادگیری در مورد فرهنگ علاوه بر خود ما است.”

در سال 2016 و EA Maxis گسترش جنسیتی محدودیت اجازه دادن به بازیکنان ایجاد شخصیت است که لازم نیست ثابت جنسيت و انتخاب اگر آنها می توانند تولید کنند. 2019 جزیره زندگی گسترش معرفی سری اول premade غیر دودویی شخصیت به عنوان به خوبی.

با وجود این بیشتر تلاش آگاهانه امروزه LGBTQ نمایندگی در سیمز آغاز شده و با یک اشتباه است. در طول بازی اصلی توسعه روابط هم جنس اضافه شد حادثه به دلیل مخلوط کردن با طراحی اسناد و مدارک با توجه به گزارش نیویورکر. هنگامی که دو زن سیمز به طور غیر منتظره بوسید در طول E3 ارائه در سال 1999 تیم توسعه تصمیم به نگه داشتن آن را در.

Maxis و EA می گویند آنها به مراقبت های بزرگ گرفته شده در ساخت یک محیط استقبال مردم از زمینه های مختلف اقلیت ها و زنان و مردان. این کمک می کند تا ساخت یک بازی که باقی می ماند مربوط به دنیای واقعی تغییرات اجتماعی و فرهنگ. سال گذشته مثلا مانتو و کوفی کلاه اضافه شد به سیمز 4. Maxis نیز اضافه شده مطالب در راستای کارائیب فرهنگ و همچنین مانند جشن دیوالی و بعد مرده است.

این تنوع نیز ارائه شده توسط Maxis نیروی کار است. Nickolls اشاره می کند که در Maxis “تقریبا نیمی” از رهبری او تیم ساخته شده است تا زنان. Miele همچنین اشاره می کند که جنسیت نمایندگی بهبود یافته در سیمز استودیو.

پیرسون معتقد است سیمز “نمی تواند آنچه در آن است امروز” اگر آن را برای EA و Maxis “به طور مداوم در تلاش” برای گسترش دیدگاه های خود را به عنوان یک تیم. “این بدان معناست که ما نیاز به صدای از مردم که در سراسر جهان و صدای کمتر, گروه,” او گفت:.

در سال 2019 EA همکاری با جامعه غیر انتفاعی آن بهتر می شود, پروژه, آوردن پراید-مضمون و لباس و پرچم و گزینه های اضافی برای ساختمان gender-neutral حمام و سرویس بهداشتی در بازی. و در حالی که با داشتن طیف گسترده ای از زمینه های اقوام و جهت عرض EA و Maxis کمک به تقویت آن ها می شود بیشتر شامل لورا Miele رئیس استودیو افسر در Electronic Arts معتقد است آن را نیز فراهم می کند یک محیط کار سالم.

“من فکر می کنم [داشتن یک تیم متنوع] تأثیرات روند و تحت تاثیر قرار چگونه این تیم کار می کند” Miele گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “این چیزی است که من ديده ام در چگونه آنها را توسعه استراتژی و طراحی و چگونه آنها رویکرد و فکر می کنم در مورد خلاقیت است.”

سیمز تیم شده است, خلاق, در, بازتاب زندگی واقعی گرایش بیش از حد. گاهی اوقات این به دست آمده است با دعوت از هنرمندان موسیقی مانند لیلی آلن و کتی پری به “Simlish” renditions از آهنگ های به طوری که آنها می تواند یکپارچه مناسب در داستان های سیمز. اخیرا سیمز 4 riffed کردن پدیده های مانند جنگ ستارگان (اضافه کردن نوزاد Yoda به عنوان یک مجسمه در ماه دسامبر به عنوان مثال) و اضافه شدن یک بسته در اطراف خانه های کوچک.

“من فکر می کنم که سیمز فراهم می کند باور نکردنی بوم برای ما شیر به انواع مربوطه روند که آیا آن موسیقی مد, طراحی و معماری و یا در تلویزیون و رسانه ها” Miele گفت. “و ما در حال رفتن به ادامه کار بیشتر از آن. که جهت ما به رهبری است.”

آینده The Sims

وجود خواهد داشت یک سیمز 5? Miele گفت: پست که EA است “داشتن مکالمات در مورد نسل بعدی” و چه آن را مانند نگاه. یکی از اولویت رفتن به جلو است و دادن حق رای دادن و حتی گسترده تر برسد.

“ما در حال فکر کردن در مورد چگونه رسانه های مدرن است که مصرف امروز و اختلال قابل توجهی دیده ایم در رسانه ها در آخرین سه تا پنج سال آن است که آیا تلویزیون, رسانه ها, فیلم, رسانه ها, رسانه موسیقی,” Miele گفت. “ما در حال فکر کردن در مورد فرصت های مشابه را به محتوای برای بیشتر مردم در بیشتر مکان بر روی اکثر سیستم عامل به عنوان امکان پذیر است.”

در مالی تماس در اواخر ژانویه Andrew Wilson مدیر عامل شرکت EA صحبت کرد و از برنامه ریزی برای نسل بعدی سیمز “در سراسر سیستم عامل در ابر-فعال جهان” و در مقایسه با مفهوم “تعامل اجتماعی و رقابت” به اواخر سیمز آنلاین.

“ما قطعا دیدن interactive entertainment رفتن به محل جریان و بودن در جایی که بازی های پلت فرم متقابل تبدیل به یک اولویت” Miele گفت. “من قطعا درک سیمز به صورت فوق العاده در دسترس بسیار جهانی است.”

وقتی پرسید که آیا ما می خواهم یک روز را یک “قطعی” نسخه از سیمز است که به طور مداوم به روز شده به جای یک قسط پس از بعدی Miele گفت که این چیزی است که او و تیم او را “عمیقا فکر کردن در مورد.”

است وجود دارد یک پایان در چشم? در حالی که دوک نمی خواهند سیمز 5 برای رسیدن به “هر زمان به زودی” او اعتماد به نفس است که این سری ادامه خواهد داد به رشد و تکامل برای سال شاید حتی دهه آمده است.

“این یک بازی در مورد زندگی و همه ما شگفت انگیز فراوانی از تجارب و داستان ما می خواهیم به” دوک گفت. “چگونه ما همیشه رفتن به پایان Sims? من فکر نمی کنم ما خواهد شد.”

ادامه مطلب:

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im