چگونه NFL جدید کار مقابله گرد هم آمدند

مذاکرات بین نمایندگان NFL 32 تیم و صاحبان آن بیش از 2000 بازیکن جدید توافق دسته جمعی نزدیک به هم پاشید چندین بار. کسانی که در صاحبان طرف فکر کرده اید که به عنوان اواخر به عنوان اواسط دسامبر اگر معامله به سادگی نمی تواند تکمیل شود. آنها nixed تصویب رای میله میله برای شنبه قبل از سوپر باول زمانی که ترک ها شروع به نشان دادن روی بازیکنان طرف.

تفاوت آن چنان برجسته است که یک بازیکن رهبر راسل Okung را متهم کرد که خود را اتحادیه از نقض آن رای گیری روش. معامله شد و تایید شده توسط تنها 51.5 درصد از بازیکنان که رای دادند.

“شما قطعا باید به تعجب” یک عامل به تازگی گفت: “اگر این چیزی که می میرم گذشت اگر تمام دنیا تا به حال درست شده است تبدیل وارونه است.”

که عامل صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به عنوان یک نیم دوجین از دیگران نزدیک به و یا درگیر در مذاکرات به تامین پرده نمایش در مورد چگونگی طرف اقدام جدید به سمت CBA. در اینجا چگونه معامله که اجرا می شود از طریق 2030 فصل و شامل 14-تیم حذفی زمینه شروع فصل آینده و 17 بازی فصل به طور منظم آغاز بین 2021 و 2023 رو انجام داده.

شروع

در اکتبر سال 2016 New York Giants مالک جان مرا نوشت به DeMaurice Smith, NFL, بازیکنان, انجمن, مدیر اجرایی, و اریک وینستون توهین آمیز lineman خدمت به عنوان اتحادیه به رئیس جمهور.

“ما پنج سال در” مارا نوشت: با اشاره به 2011 CBA زده پس از صاحبان قفل کردن بازیکنان است. “همه چیز به خوبی برای همه است. ما باید نشستن و صحبت کردن در مورد یک افزونه؟”

مارا رئیس NFL مدیریت شورای اجرایی کمیته صاحبان چانه زنی ” است. اما دعوت تولید چیزی حدود یک سال است. لیگ و اتحادیه شده بود در دادگاه بیش از کمیسر راجر Goodell را تعلیق New England Patriots کارفرمایی تام بردی در Deflategate مورد.

ذوب از سرد رابطه زمانی شروع شد که اسمیت پیشنهاد کرد به Goodell در پاییز سال 2017 است که دو طرف اجازه می دهد تا کارکنان به بحث و شناسایی مسائل. که راه اندازی یک سری از سمینار-مانند بحث در آن NFLPA گفت: تمرکز خود را نمی شد در آن بازیکنان ستاره.

“این موضوع از آغاز: core player” یک فرد با آگاهی از این مذاکرات گفت.

اولین رسمی چانه زنی جلسه آمد, مارس 19 2019 در مینیاپولیس. این NFLPA بود و بازیکنان در آن 11-عضو کمیته اجرایی وجود دارد, همراه با اسمیت و کارکنان. Goodell حضور داشتند اما او و اسمیت گفت ، گفت: صاحبان 2011 توافق بر خلاف سال 2006 CBA به حال به آنها اجازه سرمایه گذاری و رشد بازی و بازیکنان بهره مند از طریق افزایش حقوق و دستمزد کلاه. این NFLPA مشروط صحبت از هسته بازیکنان.

در مارس صاحبان ساخته شده آنچه آنها به نام تخصیص مجدد پیشنهاد خواستار 5 درصد به کسر از هر بازیکن پرداخت پس از بازنشستگی درآمد. اگر جمعی پرداخت از لیگ 320 بالاترین پرداخت بازیکن بیش از درصد معینی از leaguewide پرداخت بطور متوسط می تواند منتقل شده از بالاتر به پایین تر پرداخت می شود بازیکنان با استفاده نکردن پرداخت. بازیکنان را رد کرد و این مفهوم را ترجیح می دهند بالاتر حداقل حقوق به پرداخت شکاف.

بازیکنان خواسته صاحبان 12 ژوئن در شیکاگو در مورد استدلال پشت انجام یک معامله جدید با یک سال باقی مانده در سال 2011 CBA. صاحبان استدلال وجود دارد خطرات سیاسی و اقتصادی به انتظار. این زمانی است که طول فصل آمد تا به طور خاص برای اولین بار.

مالک خواسته بازیکنان مورد امکان از 18 بازی فصل است که در آن هر بازیکن است که محدود به 16 بازی. بازیکنان نمی خواهم این ایده با توجه به آن بیش از حد غلط انداز است. صاحبان پیشنهاد کرده بود 18 بازی فصل به عنوان یک درآمد-افزایش اندازه در طول مذاکرات برای 2011 CBA تنها به رها کردن آن زمانی که این اتحادیه در اعتراض بازیکن-ایمنی زمینه.

وینستون ارسال مارا نامه 9 ژوئیه و NFLPA ساخته شده خود را برای اولین بار جامع طرح پوشش تمام مسائل است. صاحبان آن را رد کرد و به سرعت. در دیدار 17 جولای مرا گفت: بازیکنان: “شما فکر می کنم ما بیشتر مشتاق تر از ما هستند. ما بازی را تحت سال گذشته [2011 CBA] اگر ما به.” وینستون خواست طرف را به “خرد کردن از طریق این.”

بازیکنان سپس گفت: آنها نیاز به ظهور با بیش از 47 درصد از درآمد آنها به طور متوسط زیر درپوش حقوق در طول مدت 2011 CBA. صاحبان گفت که شدنی بود اما تنها در صورتی وجود دارد که به معنی ایجاد درآمد اضافی.

ضربه زن

در یک Aug. 19 جلسه صاحبان پیشنهاد 17 بازی فصل به طور منظم و سه بازی پیش فصل با گزینه ای را برای آنها را به رفتن به 18 بازی فصل و دو بازی پیش فصل در ازای بازیکن گرفتن 48 درصد از درآمد با هنوز تعریف نشده راه به شناور بالای 48 درصد است.

یک هفته بعد در شیکاگو Goodell و مرا ملاقات با وینستون اسمیت و همراه با یک زن و شوهر از کارکنان در هر طرف. بازیکنان سمت عقب رانده در 18 بازی فصل می روم لیگ به این نتیجه که 17 بازی بود اما شدنی 18 بازی — و یا حتی گزینه ای برای رفتن به 18 بازی — یک صعود دشوار. اسمیت رهبری را به صورت سالانه خود را با تیم توسط تیم تور برای دیدار با بازیکنان.

مذاکرات از سر گرفته و در اطراف Oct. 1 در جکسون ویل اسمیت که در آن بود بازدید از پلنگ. صاحبان تشویق شدند به دلیل اسمیت پدیدار نیست از جلسات خود را با بازیکنان گفت که 17 بازی فصل بود غیر از استارتر. او و وینستون گفت: صاحبان که بازیکنان می خواستم 49 درصد از درآمد. صاحبان و گفت: آنها نمی خواهد رفتن به 49 درصد اما آنها می تواند به بالای 48.

برای اولین بار دو طرف مورد بحث و بررسی رسانه های ضربه زن. که در نهایت می تواند راه را برای رسیدن بازیکنان بالای 48 درصد: این افزایش به بازیکنان به اشتراک گذاری خواهد لگد بر اساس چه مقدار درآمد اضافی می تواند به صاحبان تولید در مجموعه بعدی پخش معاملات با شبکه های تلویزیونی و جریان همکاران.

“ما همچنان به این نظر است که 17 48 و یک فوتبالیست بود که اساسی ارز” یک فرد در مدیریت سمت گفت.

دو طرف در نهایت حل و فصل بازیکنان پریدن به 48.5 درصد از درآمد اگر لیگ موفق 60 درصد افزایش در صدا و سیما درآمد و تا آنجا که 48.8 درصد از درآمد اگر رادیو و تلویزیون درآمد بیش از دو برابر است.

در میان ده ها تن از مسائل در مذاکرات این بود که تجارت کردن است که اهمیت ترین. آن زمان ماه به کار کردن. Goodell صحبت اسمیت. مارا به صحبت کرد وینستون. یک بازیکن پیشنهاد در کیکر چپ صاحبان باور در پایان دسامبر ، 19 تماس بود که هیچ معامله می شود ساخته شده است. وینستون اسمیت و ملاقات با پرستان صاحب رابرت کرافت در Dec. 21 انگلستان بازی اصلی.

اسمیت و Goodell ملاقات Dec. 23. مفهوم “schmuck بیمه” مطرح شد: اگر صاحبان تصمیم به ماندن در 16 بازی فصل و 47 درصد از درآمد را برای بازیکنان به جای ساخت سوئیچ به 17 بازی و 48 درصد ؟ بازیکنان نیاز به چیزی به اطمینان حاصل شود که نمی خواهد اتفاق می افتد. اسمیت قبلا مطرح شده این امکان را به صاحبان ممکن است پیدا کردن 17th بازی به عنوان با ارزش به عنوان انتظار می رود به شبکه. بنابراین لیگ ارائه بیمه: بازیکنان را 48 درصد از درآمد ابتدا در سال 2021 حتی اگر صاحبان رفتن نیست به 17 بازی.

مسائل دیگر آغاز شد در حال سقوط را به محل و صاحبان فکر بازیکنان را تصویب معامله اول است. همه صاحبان گفته شد به آماده شدن برای سفر به میامی به صورت بالقوه Feb. 1 جلسه به تصویب رای در روز قبل از سوپر باول.

“ما آماده شد به یک جلسه در سوپر باول به تصویب آن” یک فرد در صاحبان طرف گفت.

بازیکن اختلاف

این اتفاق نمی افتد چرا که اسمیت سختی مواجه تست آن را به عنوان تبدیل شدن معامله از طریق بازیکنان تصویب روند. بازیکنان تقسیم شدند زمانی که آنها را ملاقات در میامی و تقسیم زمانی که آنها به سمت چپ. صاحبان تلاش برای فشار روند همراه نام یک نشست ویژه برای Feb. 20 در نیویورک و مورد تایید قرارداد. بازیکنان صحبت کرد, کنفرانس Feb. 21 اما این معامله هنوز هم ندارد رای. کمیته اجرایی که تا به حال کمک کرده مذاکره آن رای 6-5 نه به توصیه تصویب به 32 بازیکن تکرار.

“حس [در میان بازیکنان که این معامله مخالف] بود که ‘چرا ما غارنوردی در 17 بازی؟’ یا ” چرا ما گرفتن 50 درصد [درآمد] اگر ما غارنوردی ، “یک بازیکن رهبر گفت. “و همچنین” چرا این معامله در حال حاضر؟'”

برخی از بازیکنان متهم NFLPA رهبری زیاده و fearmongering با هل دادن به جلو در CBA جدید با یک سال برای رفتن به یک موجود. بازیکنان مرتب جلسه با صاحبان هفته بعد در ایندیاناپولیس در NFL ترکیب.

روز قبل از آن Feb. 25 جلسه NFLPA با ارسال یادداشتی به عوامل و گفت این توافق می تواند فرستاده شده به یک رای از همه بازیکنان اگر اکثریت از 32 بازیکن تکرار رای دادند که با یک توصیه برای تصویب اگر دو سوم نمایندگان به آن رای دادند. Okung بعدها فایل ناعادلانه شیوه کار شارژ با ملی روابط کار هیئت ناظران اتحادیه نقض خود را در رای گیری روش های اتهام به NFLPA را تکذیب کرد.

این نشست در هتل کنراد در ایندیاناپولیس به طول انجامید حدود چهار ساعت است. بازیکنان ملاقات به ساعت اندکی قبل از تکرار رای 17-14 با یک ممتنع به جلو برای مقابله با یک رای از همه بازیکنان است.

برجسته بازیکنان مانند Aaron Rodgers (سبز خلیج هکرها بازیکن rep), J. J. وات و راسل ویلسون بیرون آمد و در برابر برخورد پیوستن به NFLPA بازیکن رهبران ریچارد شرمن و Okung. رای گیری آغاز شد و الکترونیکی پس از وکلا قرار دادن معامله به نوشتن. به عنوان مهلت یافتند و پس از آن تمدید شد تا دو روز, ملی, نگرانی در مورد رمان coronavirus تشدید شد و بازار سهام شد و رو به کاهش.

“این واقعا در مورد امید [رتبه-و-فایل] بازیکنان خواهد رای خود را در بهترین منافع به جای اینکه تحت تاثیر هر صدای جیر جیر که در برابر آن” یک بازیکن درگیر در NFLPA رهبری با اشاره به تقویت حداقل حقوق در معامله.

این حس در میان عوامل بود که در اواخر رای گیری منتقل شده به شدت به نفع ایران اگر چه هیچ راهی برای دانستن این که برای برخی از. رای گیری به پایان رسید در 11:59 بعد از ظهر 14 مارس و NFLPA مقامات دریافت نتایج صبح روز بعد: معامله با گذشت 60 آرا — 1,019 در نفع 959 برابر.

در 15 مارس Smith به نام Goodell حدود ساعت 10 صبح NFL و بازیکنان خود را در میان هرج و مرج بود یک جدید CBA.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>