چگونه coronavirus را تغییر دهید بسته شدن قیمت خانه و چه در بازار

و زمانی که بازار املاک و مستغلات عصبی می شود, همه چیز کند می کند. زیادی است.

آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟ وزارت مسکن و شهرسازی اعلام کرد در این ماه است که اداره مسکن فدرال شده است مجاز به اجرای فوری سلب حق اقامه دعوی و اخراج توقف برای یک خانواده صاحب خانه با بیمه FHA وام مسکن به مدت 60 روز آینده. امید است که جهانی خواهد شد کمی کمتر هرج و مرج, و اگر نه, سپس هود 60 روز را به برخی از قوانین جدید است.

حل و فصل عوامل بسته شدن عوامل و عنوان شرکت در حال کار سخت برای به دست آوردن closings/شهرک که در حال حاضر در جریان تکمیل است. آنها در حال محدود کردن تعداد افرادی که در بسته مطابق با دستورالعمل های جدید از سوی دولت فدرال و سازمان بهداشت جهانی است.

به طور معمول خریداران و فروشندگان خود را در عوامل املاک و مستغلات و در کشورهای که در آن وکلای استفاده مسکونی یا تجاری بسته شدن املاک و مستغلات, املاک و مستغلات وکیل در اختتامیه; پس از بسته شدن جدول می توانید شلوغ است. دستورالعمل های جدید نشان می دهد که فروشندگان و عوامل آنها و وکلای مدافع باید با تصویب و امضای بسته اسناد با امضای الکترونیکی. حل و فصل عامل و دیگر احزاب احتمالا (امیدوارم!) پاک کردن سطوح محدود کردن همه تماس بین مردم استفاده از ظروف یکبار مصرف با قلم و حتی محدود کردن مدارک ارز.

آنچه در مورد می شود فروشندگان ؟ عوامل در حال حاضر مصرف listings اما باز خانه ها باید از روی میز. فروشندگان نمی خواهید غریبه کوه پیمایی از طریق خانه های خود لمس کردن سطوح و احتمالا گسترش میکروب ها. ماموران در حال تلاش برای اطمینان بخشیدن به فروشندگان که آنها را فقط از طریق خریداران واجد شرایط آموزش آنها را به لمس هر چیزی و همراهی آنها تمام وقت آنها در خانه هستند.

خریداران زیادی عصبی بیش از حد. کسانی که در سمت چپ دارایی در چه بود تا چند هفته پیش بالا-پرواز بازار سهام ممکن است باد تا با مقدار زیادی پول نقد کمتر به استفاده از به خرید خانه. در حالی که نرخ بهره در حال حاضر در پایین سنگ پایین است که ممکن است به را تشکیل می دهند تفاوت. فروش آهسته خواهد شد. قیمت ها پایین خواهد آمد که اقتصاد به سرعت می چرخانیم از قوی بازار فروشنده به بازار خریدار.

چقدر بازار ، انجمن ملی از Realtors حدود 10 درصد کاهش در فروش برای سال 2020 است. ما فکر می کنیم که تعداد واقعی می تواند بسیار بالاتر بسته به اینکه چگونه سریع بیکاری به شدت افزایش و چگونه به سرعت مردم در پیدا کردن شغل جدید (اگر در واقع آنها).

ما همچنین فن آوری در نظر گرفتن حتی یک نقش بزرگتر. ما انتظار داریم که الکترونیکی ثبت اسناد تبدیل خواهد شد گسترده تر. کاغذ کپی ممکن است تبدیل به یک چیزی از گذشته به عنوان نسخه هایی از اسناد وام در حال حاضر از نظر قانونی مورد نیاز برای ارسال به خریدار توسط وسایل الکترونیکی پیش از بسته شدن. ما انتظار بیشتر از تعطیلی انجام خواهد شد از راه دور به خصوص که در آن اسناد امضا شده در پیشبرد الکترونیکی در برخی از موارد است.

در حال حاضر به نظر می رسد که بستن و شهرک خواهد بود استخوان لخت بنابراین انتظار نداریم که بیش از حد بسیاری از چهره های شاد, اما نه سخت کار حرفه ای املاک و مستغلات انجام بهترین آنها می توانند برای دریافت یک بسته به سرعت به پایان رسید و با تعامل شخصی به عنوان امکان پذیر است. در حال حاضر بسته شدن می توانید ادامه دهید اما ما باید برای دیدن چه مقدار دیگر. اگر سیستم بانکی تعطیل, تعطیلی, به احتمال زیاد خواهد به حالت تعلیق درآمد.

به عنوان نرخ بهره سقوط تقاضا برای refinancing به نظر می رسد بالا رفتن سرسام آور. اما این بازار فرار. در این ماه 30 سال ثابت نرخ وام مسکن بودند معلق در هوا در اطراف 3.25 درصد به 3.5 درصد است. سپس آنها در 4 درصد به عنوان سرمایه گذاران flocked به 10 سال Treasurys و فدرال رزرو اعلام کرد که این امر توان خرید وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار. تقاضا برای اوراق قرضه کمک خواهد کرد که نرخ بهره وام مسکن و یا قیمت مسکن.

اما این می تواند تلنگر دوباره.

در طول رکود بزرگ 10 سال پیش بازار مسکن در زمان بزرگ و ارزش بازار کاهش یافت. بیش از دهه گذشته ارزش املاک و مستغلات در بسیاری از بازارهای بهبود و پس از آن افزایش یافت. اما نه در همه جا. و بود که در یک اقتصاد خوب (حداقل در طول چند سال گذشته).

متاسفانه وجود ابرهای تیره در افق. با کسب و کار بسته و کارمندان خواهد بود گذاشته کسانی که بیکار را مجبور به پرداخت صورتحساب و هیچ درآمد به پرداخت صورتحساب آن. دولت پرداخت نمی شود به اندازه کافی برای پوشش دادن همه چیز.

در این رکود که شما باید انتظار به شدید هر کس صدمه دیده است گرفتن است: کسب و کار کوچک, کسب و کار, خانواده ها و افراد است. ما در قلمرو ناشناخته با برخی از میلیاردرهای خواستار توقف کامل به اقتصاد جهانی برای 30 روز به کاهش گسترش coronavirus.

هیچ کس حتی نمی داند که اگر چیزی که شدید کار می کنند. می تواند ما را به زور همه را به توقف و ماندن در خانه ؟ در واقع تا زمانی که میامی بسته سواحل آن دانشجویان بودند که با بهره گیری از تمدید رخصتی بهار, cavorting به عنوان معمول است.

اگر دولت می فرستد میلیاردها دلار به همه شهروندان ما امیدواریم که هر کس که با استفاده از پول نقد برای پرداخت خود را از اساسی ترین هزینه های زندگی. همانطور که برای بازار املاک و مستغلات است که پول نمی ممکن است بسیار به کمک خریداران بالقوه اگر آنها نمی تواند واجد شرایط برای وام مسکن با توجه به از دست دادن شغل. و آن را نمی خواهد کمک به مالکان که تصمیم آنها نمی خواهند غریبه از آمدن به خانه های خود و خانه های خود را خارج از بازار است.

مگر اینکه coronavirus کنترل مشکلات با اقتصاد جهانی خواهد شد به طور مستقیم تاثیر می گذارد و حتی محلی از بازار املاک و مستغلات. و اگر بدتر می آید به تصویب شما ممکن است به خوبی خود را ببینید محلی بازار املاک و مستغلات مسدود کردن همراه با بقیه اقتصاد است.

ما صبر کنید تا ببینید ما چه مقامات منتخب در واشنگتن تصمیم به انجام آنها کمک خواهد کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>